#371
“Wereldtentoonstelling Antwerpen 1930”. In vier delen.
#382Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Haven”. Litho. Genummerd 6/150.
#538
Een paar vaasjes van celadonporselein met een decor van bloesems in reliëf.
#2
Un lot de porcelaine polychrome, comprenant quatre assiettes, trois boîtes et un petit plat de Limoges. Nous ajoutons une petite boîte allemande.No longer availableEstimate: € 70/80 -
#110
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de saphirs ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’aigue-marine taillée en briolette ayant un poids total de ± 5 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 900/1000 -
#232
Een commode met vier laden in accolade in Régencestijl.
#340
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met half edelstenen.
#160
#635Didier Lamarthe
Een grote bruine reiszak met lederen afwerking.
#602
#523
“Milieu de table”. Chroom. In de geest van Alesi.
#517
Une assiette en porcelaine Canton, décor polychrome de personnages et fleurs. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 20/25