Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes modulair op te bouwen kastjes als winkelinrichting.
Zes modulair op te bouwen kastjes als winkelinrichting.
Zes modulair op te bouwen kastjes als winkelinrichting.
Zes modulair op te bouwen kastjes als winkelinrichting.
Zes modulair op te bouwen kastjes als winkelinrichting.
Zes modulair op te bouwen kastjes als winkelinrichting.
Zes modulair op te bouwen kastjes als winkelinrichting.

Zes modulair op te bouwen kastjes als winkelinrichting.

Six meubles de magasin modulaires.
Dim. 170 x 80 x 40 cm
SKU: 2210190156.
Auction day: 22 October 2019 19:00
Catalogue #156
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #311

    Een oeil-de-boeufklok met inlegwerk van parelmoer. Met sleutel en slinger.

    Une pendule oeil-de-boeuf, incrustations de nacre. Avec clé et balancier.
    No longer available
    Dim. 62 x 49 cm
    Estimate: € 75 / 90
  • #283
    De Fuiseaux, Baudour

    Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.

    Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #48

    Een lot blauw glas, bestaande uit een coupe, drie vazen en een piek.

    Un lot de verre bleu, comprenant une coupe, trois vases et un pic.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 57 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #448

    Een drageoir van geslepen kleurloos kristal.

    Un drageoir en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #727

    Een reeks van zes schoteltjes van Chinees porselein, versierd met meerkleurige bloemendecors. XIXe eeuw.

    Suite de six petits plats en porcelaine de Chine décorés de fleurs polychromes. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 13 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #657

    Een eikenhouten tafel met gedraaide poten.

    Table en chêne aux pieds tournés.
    No longer available
    Dim. 70 x 115 x 85 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #701

    Een paar witmetalen jardinières met ringen.

    Paire de jardinières en métal blanc ornées d’anneaux.
    No longer available
    Dim. b: 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #584
    Gaston Bogaert
    Period: 1918-2008

    “L’attente”. Litho. Genummerd 51/150.

    “L’attente”. Litho. Numérotée 51/150.
    No longer available
    Dim. 50 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #165
    Georgina von Etzdorf

    Twee dezelfde sjaals in verschillende kleuren van rayon en polyester.

    Deux châles semblables de différentes couleurs en rayon et polyester.
    No longer available
    Dim. 150 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #389
    Alfred Louis Brunet - Debaines
    Period: 1845 - 1939

    “Zicht op een meer”. Een gravure. Gesigneerd binnen en buiten de plaat.

    ”Vue sur un lac”. Une gravure. Signée dans et hors planche.
    No longer available
    Dim. 36,5 x 50,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #381

    Engelse kruik voor gin uit de Tweede Wereldoorlog. Genummerd SRD 1944.

    Une cruche anglaise à gin de la Deuxième Guerre Mondiale. Numéroté SRD 1944.
    No longer available
    Dim. L. 21 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #394
    Petrus Valckx
    Period: 1920-1996

    “Paardenhoofdstel”. Geaquarelleerde litho. Gesigneerd, E.C. en genummerd A/L.

    ”Harnachement de tête de cheval”. Une lithographie aquarellée. Signée E.C. et numérotée A/L.
    No longer available
    Dim. 54 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More