Other lots in this auction
-
#311Een oeil-de-boeufklok met inlegwerk van parelmoer. Met sleutel en slinger.
Une pendule oeil-de-boeuf, incrustations de nacre. Avec clé et balancier.No longer availableDim. 62 x 49 cmEstimate: € 75 / 90 -
#283De Fuiseaux, BaudourEen servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#48Een lot blauw glas, bestaande uit een coupe, drie vazen en een piek.
Un lot de verre bleu, comprenant une coupe, trois vases et un pic.No longer availableDim. h: 12 - 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#448Een drageoir van geslepen kleurloos kristal.
Un drageoir en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#727Een reeks van zes schoteltjes van Chinees porselein, versierd met meerkleurige bloemendecors. XIXe eeuw.
Suite de six petits plats en porcelaine de Chine décorés de fleurs polychromes. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 13 cmEstimate: € 60 / 70 -
#657Een eikenhouten tafel met gedraaide poten.
Table en chêne aux pieds tournés.No longer availableDim. 70 x 115 x 85 cmEstimate: € 40 / 60 -
#701Een paar witmetalen jardinières met ringen.
Paire de jardinières en métal blanc ornées d’anneaux.No longer availableDim. b: 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#584Gaston BogaertPeriod: 1918-2008“L’attente”. Litho. Genummerd 51/150.
“L’attente”. Litho. Numérotée 51/150.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#165Georgina von EtzdorfTwee dezelfde sjaals in verschillende kleuren van rayon en polyester.
Deux châles semblables de différentes couleurs en rayon et polyester.No longer availableDim. 150 x 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#389Alfred Louis Brunet - DebainesPeriod: 1845 - 1939“Zicht op een meer”. Een gravure. Gesigneerd binnen en buiten de plaat.
”Vue sur un lac”. Une gravure. Signée dans et hors planche.No longer availableDim. 36,5 x 50,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#381Engelse kruik voor gin uit de Tweede Wereldoorlog. Genummerd SRD 1944.
Une cruche anglaise à gin de la Deuxième Guerre Mondiale. Numéroté SRD 1944.No longer availableDim. L. 21 cmEstimate: € 25 / 30 -
#394Petrus ValckxPeriod: 1920-1996“Paardenhoofdstel”. Geaquarelleerde litho. Gesigneerd, E.C. en genummerd A/L.
”Harnachement de tête de cheval”. Une lithographie aquarellée. Signée E.C. et numérotée A/L.No longer availableDim. 54 x 33 cmEstimate: € 30 / 50







