#630
Een parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot.
#125
A cigar pipe sculpted meerschaum head depicting the birth of Venus. Stem of amber.No longer availableDim. L: 15 cmEstimate: € 120/200 -
#207Hergé
#15
#442Van Vaernewijck
“Duinlandschap.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#544
Een butler spiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
#61Furstenberg
“De kastanjebranders”. Een groep van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt.
#364A.M. Weyers
“Beweging”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#680
Een handgeknoopte wollen kelim.
#626
Een handgeknoopt wollen kleed. Slijtage.
#293
Lot van 2 stuks Frans aardewerk, melkkannetje 19e eeuw en inktstel 18e eeuw (potjes niet aanwezig).
#79
Twee ronde chromolitho’s met voorstellingen van de Presentatie van Christus naar de barok. Lijsten in gotische stijl.
Two round chromolithographs depicting the Presentation of Christ after the Baroque. Gothic style frames.No longer availableDim. Ø 42 cmEstimate: € 100/120