Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes porseleinen menustaanders van diverse vormen. Omstreeks 1900. Twee gemerkt Limoges, één van Baudour. Eén met soliflor vaasje.

Zes porseleinen menustaanders van diverse vormen. Omstreeks 1900. Twee gemerkt Limoges, één van Baudour. Eén met soliflor vaasje.

Six présentoirs à menu en porcelaine de formes diverses. Vers 1900. Deux marqués Limoges dont un par Baudour. L'un avec un vase soliflore.
Dim. 13,5 à 17 cm
SKU: 1412210073.
Categories: Biscuit, Collectie Siervoorwerpen, Porselein.
Auction day: 14 December 2021 19:00
Catalogue #73
Estimate: € 60 / 90
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #455

    Een diep en een plat achthoekig bord van Chinees porselen met een blauw op wit decor van tuinen. Zeer lichte randschade. Tijdperp Qianlong.

    Une assiette creuse et une plate octogonale en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de jardins. Très légers dégâts sur les bords. Epoque Qianlong.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #527

    Een paar vierhoekige vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases rectangulaires en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 42,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #454
    Salvador Dali

    “Place Saint-Marc à Venise”. Een porseleinen plaquette. Gesigneerd in de plaat. Met certificaat op de verso en genummerd 7/1000.

    “Place Saint-Marc à Venise”. Une plaque en porcelaine. Signée dans la plaque. Avec certificat au dos et numéroté 7/1000.
    No longer available
    Dim. 22 x 30 cm
    Estimate: € 320 / 350
  • #418

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pauwen in bloeiende struiken.

    Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de paons dans des buissons fleuris.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #518

    Een hoge gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Dekselknop manco.

    Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de longues élises dans un jardin. Manque le bouton du couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #571

    Twee porseleinen likeurflessen, waarbij een Duitse in de vorm van een oude stripfiguur en een Italiaanse van Liqueurs Garnier in de vorm van een doedelzakspeler (zonder stop).

    Deux bouteilles à liqueur en porcelaine, une allemande en forme de personnage de bande dessinée et une italienne de Liqueurs Garnier en forme de cornemuse (sans bouchon).
    No longer available
    Dim. h: 25 & 31 cm
    Estimate: € 3 / 35
  • #428

    Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels en bloemen.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d'oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #520

    Een lot van zes verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.

    Lot de six assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #118
    E. Jannes

    Een grote biscuit vaas, versierd met putti en een vrouwenfiguur (hoofdje gelijmd). Gesigneerd en met merk onderaan.

    Un grand vase en biscuit, décoré de putti et d'une figure féminine (tête collée). Signé et marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #498

    Een gemberpot van Chinees porselein met een double lucky-decor op een vegetale achtergrond. Met houten deksel.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor double porte-bonheur sur fond végétal. Avec couvercle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #201
    Unterweissbach

    Twee groepjes van monochroom wit biscuit met telkens drie putti. Onderaan gemerkt.

    Deux groupes de biscuits blancs monochromes avec trois putti chacun. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #407

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor en met tekens op de rug (vervaagd).

    Un vase balustre en porcelaine de Chine avec un motif floral multicolore et des personnages au dos (délavé).
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #198

    Een porseleinen lampenvoet met verguld en meerkleurig bloemendecor in reliëf op verguld bronzen voet. Italiaans werk, gemerkt met apocrief Sèvresmerk.

    Un pied de lampe en porcelaine à décor floral en relief doré et multicolore sur socle en bronze doré. Travail italien, marqué du poinçon apocryphe de Sèvres.
    No longer available
    Dim. H:85cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #436

    Zes kommetjes van Chinees porselein met meerkleurige bloemendecors in cartouches op fond van capucineglazuur.

    Six bols en porcelaine de Chine à décors floraux multicolores dans des cartouches sur fond de glaçure capucine.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 cm
    Estimate: € 90 / 150
  • #303

    Een lot van vijf stuks porselein met betrekking tot scheepvaart.

    Un lot de cinq pièces de porcelaine concernant l'expédition maritime.
    No longer available
    Dim. Ø:10-14cm H:7&10cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #530

    Een lot van vier verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.

    Lot de quatre assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #588

    Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #363

    Een vaas van Chinees porselein met een meerkleruig en verguld famille-rosedecor. Gemonteerd als lampvoet.

    Vase en porcelaine de Chine à décor multicolore et doré famille rose. Monté en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm (vaas)
    Estimate: € 60 / 100
  • #423

    Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en vogels.

    Vase pansu en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #465

    “Flamingo’s”. Een groep van meerkleurig biscuit.

    Flamants roses. Un groupe en biscuit multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #437

    Een dekselvaas van Chinees porselein met een meerkeurig decor van diverse personages in een tuin. Het deksel getooid met een Fo-hond. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.

    Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de divers personnages dans un jardin. Le couvercle est décoré d'un chien de Fo. Marqué en bas. Avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #398

    Een vaas van Cantonporselein met meerkleurig decor van personages, bloemen en vogels.

    Vase en porcelaine de Canton à décor multicolore de personnages, fleurs et oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #335

    Een beeldje van meerkleurig Saksisch porselein. Gaaf. Onderaan gemerkt.

    Une figurine en porcelaine saxonne multicolore. Intact. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #513

    Drie gemberpotten van Chinees porselein met blauw op witte bloemendecors.

    Trois pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 21 - 31 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #217

    Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een driedelig Delfts schouwstelletje, een Delfts klokje en een ronde kom met bloemendecor.

    Un lot de faïences bleues et blanches, composé d'une cheminée de Delft en trois pièces, d'une horloge de Delft et d'une coupe ronde à décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 7 - 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #123

    Zes porseleinen menustaanders van diverse vormen. Omstreeks 1900. Twee gemerkt Limoges.

    Six présentoirs à menu en porcelaine de formes diverses. Vers 1900. Deux marqués Limoges.
    No longer available
    Dim. H:14-18cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #565

    Drie verschillende vazen van rookbruin glas. Val Saint Lambert?

    Trois vases différents en verre brun fumé. Val Saint Lambert?
    No longer available
    Dim. h: 25 & 26 cm
    Estimate: € 30 / 45
  • #344
    Miguel Ybanez

    “Abstract”. Een paar lithografieën. Beide gesigneerd en buiten de plaat genummerd 85/90.

    “Abstrait”. Une paire de lithographies. Toutes deux signées et numérotées 85/90 hors planche.
    No longer available
    Dim. 33x50cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #560

    “Marine”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.

    Marine. Technique mixte sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 14 x 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #185

    Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,17 ct. en een grijze parel.

    Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,17 ct. et d'une perle grise.
    No longer available
    Dim. 4,90 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #324
    Albert Politt
    Period: 1856 -1926

    “Houtsprokkelaar aan een meertje”. Aquarel en potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1904.

    Bûcheron au bord d'un lac. Aquarelle et crayon sur papier. Signé et daté 1904.
    No longer available
    Dim. 39 x 27,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #595

    Een Engels krantenbakje van notenhout. Met een lade. Regency-stijl.

    Un porte-journaux anglais en noyer. Avec un tiroir. Style Régence.
    No longer available
    Dim. H:53cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #154
    Jos Horenbant
    Period: 1863 - 1956

    “Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 130 x 100 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #145

    Een art deco platina ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 50 ct. en een centrale briljant van +- 0,40 ct.

    Une bague art déco en platine sertie de diamants taille ancienne avec un poids combiné de + - 50 ct. Et un diamant central de + - 0.40 ct.
    No longer available
    Dim. 3,90 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #283

    Een lot kristal, bestaande uit een kleine kleurloze punchbowl met vergulde rand en dito lepel, een lange roze designvaas en een geslepen kleurloze art decovaas.

    Un lot de cristal, composé d'un petit bol à punch incolore avec bord et cuillère dorés, d'un long vase rose design et d'un vase art déco incolore taillé.
    No longer available
    Dim. H:5-40cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #543
    Villeroy & Boch, Bonn

    Een driedelig kaststelletje van aardewerk met blauw op witte landschapsdecors in cartouches op achtergrond van driehoekjes in Flamant bleu. Onderaan gemerkt.

    Une garniture trois pièces en faïence à décors de paysages bleu sur blanc dans des cartouches sur fond de triangles en Flamant bleu. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More