Similar lots by type
-
#335
Een beeldje van meerkleurig Saksisch porselein. Gaaf. Onderaan gemerkt.
Une figurine en porcelaine saxonne multicolore. Intact. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30/50 -
#436
Zes kommetjes van Chinees porselein met meerkleurige bloemendecors in cartouches op fond van capucineglazuur.
Six bols en porcelaine de Chine à décors floraux multicolores dans des cartouches sur fond de glaçure capucine.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 90/150 -
#465
“Flamingo’s”. Een groep van meerkleurig biscuit.
Flamants roses. Un groupe en biscuit multicolore.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 60/80 -
#118E. Jannes
Een grote biscuit vaas, versierd met putti en een vrouwenfiguur (hoofdje gelijmd). Gesigneerd en met merk onderaan.
Un grand vase en biscuit, décoré de putti et d'une figure féminine (tête collée). Signé et marqué en bas.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 120/200 -
#518
Een hoge gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Dekselknop manco.
Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de longues élises dans un jardin. Manque le bouton du couvercle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#437
Een dekselvaas van Chinees porselein met een meerkeurig decor van diverse personages in een tuin. Het deksel getooid met een Fo-hond. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de divers personnages dans un jardin. Le couvercle est décoré d'un chien de Fo. Marqué en bas. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 350/450 -
#527
Een paar vierhoekige vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Paire de vases rectangulaires en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 42,5 cmEstimate: € 60/80 -
#303
Een lot van vijf stuks porselein met betrekking tot scheepvaart.
Un lot de cinq pièces de porcelaine concernant l'expédition maritime.No longer availableDim. Ø:10-14cmH:7&10cmEstimate: € 50/60 -
#588
Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#418
Een grote balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pauwen in bloeiende struiken.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de paons dans des buissons fleuris.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 180/240 -
#513
Drie gemberpotten van Chinees porselein met blauw op witte bloemendecors.
Trois pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 21 - 31 cmEstimate: € 60/80 -
#363
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleruig en verguld famille-rosedecor. Gemonteerd als lampvoet.
Vase en porcelaine de Chine à décor multicolore et doré famille rose. Monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 37 cm (vaas)Estimate: € 60/100 -
#455
Een diep en een plat achthoekig bord van Chinees porselen met een blauw op wit decor van tuinen. Zeer lichte randschade. Tijdperp Qianlong.
Une assiette creuse et une plate octogonale en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de jardins. Très légers dégâts sur les bords. Epoque Qianlong.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#530
Een lot van vier verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.
Lot de quatre assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 60/80 -
#498
Een gemberpot van Chinees porselein met een double lucky-decor op een vegetale achtergrond. Met houten deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor double porte-bonheur sur fond végétal. Avec couvercle en bois.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#520
Een lot van zes verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.
Lot de six assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 75/100 -
#198
Een porseleinen lampenvoet met verguld en meerkleurig bloemendecor in reliëf op verguld bronzen voet. Italiaans werk, gemerkt met apocrief Sèvresmerk.
Un pied de lampe en porcelaine à décor floral en relief doré et multicolore sur socle en bronze doré. Travail italien, marqué du poinçon apocryphe de Sèvres.No longer availableDim. H:85cmEstimate: € 75/100 -
#423
Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en vogels.
Vase pansu en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/150 -
#454Salvador Dali
“Place Saint-Marc à Venise”. Een porseleinen plaquette. Gesigneerd in de plaat. Met certificaat op de verso en genummerd 7/1000.
“Place Saint-Marc à Venise”. Une plaque en porcelaine. Signée dans la plaque. Avec certificat au dos et numéroté 7/1000.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 320/350 -
#398
Een vaas van Cantonporselein met meerkleurig decor van personages, bloemen en vogels.
Vase en porcelaine de Canton à décor multicolore de personnages, fleurs et oiseaux.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 60/100 -
#571
Twee porseleinen likeurflessen, waarbij een Duitse in de vorm van een oude stripfiguur en een Italiaanse van Liqueurs Garnier in de vorm van een doedelzakspeler (zonder stop).
Deux bouteilles à liqueur en porcelaine, une allemande en forme de personnage de bande dessinée et une italienne de Liqueurs Garnier en forme de cornemuse (sans bouchon).No longer availableDim. h: 25 & 31 cmEstimate: € 3/35 -
#428
Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels en bloemen.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 180/240 -
#201Unterweissbach
Twee groepjes van monochroom wit biscuit met telkens drie putti. Onderaan gemerkt.
Deux groupes de biscuits blancs monochromes avec trois putti chacun. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/60 -
#407
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor en met tekens op de rug (vervaagd).
Un vase balustre en porcelaine de Chine avec un motif floral multicolore et des personnages au dos (délavé).No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#477
Een verguld messingen luchter met vijftien lichtpunten in twee niveaus en rijkelijk versierd met geslepen kleurloos kristallen pendeloques. Fabricage met Swarovski kristal bij Lusterie Stella te Mortsel.
Lustre en laiton doré à quinze points lumineux sur deux niveaux et richement décoré de pendeloques en cristal incolore taillé. Fabriqué au cristal Swarovski chez Lusterie Stella à Mortsel.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200/250 -
#338
Een kalebasvaasje van blauw en wit Chinees porselein. Onderaan een merkteken.
Un vase gourde en porcelaine de Chine bleu et blanc. Marqué en bas.No longer availableDim. h 18,5 cmEstimate: € 40/60 -
#574Leonardo TorfsPeriod: 1927 - 2020
“Zalige rust”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/50 buiten de plaat.
Repos bienheureux. Une lithographie. Signée et numérotée 31/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 23,5 x 17,5 cmEstimate: € 40/60 -
#275
Een halssnoer van verschillende kleuren parels met bijpassende armband en zilveren slot.
Collier de perles de différentes couleurs et bracelet assorti. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#367
Een Afrikaans houten beeld in de vorm van drie figuren.
Une statue africaine en bois en forme de trois personnages.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 60/80 -
#514Brosens
“Zicht op de St. Pauluskerk te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1926.
Vue de l'église Saint-Paul à Anvers. Huile sur toile. Signée et datée 1926.No longer availableDim. 46 x 35 cmEstimate: € 60/100 -
#60
Een 18 K wit en geelgouden sleutelhanger met hanger bezet met een tand.
Un porte-clés en or blanc et jaune 18 carats avec pendentif serti d'une dent.No longer availableDim. 22,60 gEstimate: € 600/700 -
#168Delvaux, Bruxelles
Een schoudertas van zwart leder en toile de cuir.
Un sac bandoulière en cuir noir et toile de cuir.No longer availableEstimate: € 220/240 -
#17
Een gefineerd houten kistje met twee sleuven in het deksel en met beslag. XIXe eeuw.
Boîte en bois plaqué avec deux fentes dans le couvercle et avec garnitures. XIXème siècle.No longer availableDim. 24 x 16 x 12,5 cmEstimate: € 45/55 -
#197
Een paar grote schelpen met parelmoer.
Une paire de gros coquillages avec nacre.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#467
Een verguld messingen luchter met bladeren, versierd met glazen kraaltjes.
Lustre en laiton doré à feuilles, orné de perles de verre.No longer availableDim. H:35cmEstimate: € 40/50 -
#453
Een groot kubistisch beeld van brons naar een werk van Ossip Zadkine.
Une grande statue cubiste en bronze d'après une œuvre d'Ossip Zadkine.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 1600/1800