Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zes rechthoekige menuhouders van porselein en biscuit versierd met diverse bloemenmotieven, eentje met een monogram, eentje gemerkt van Lunéville, een ander van Parijs. Omstreeks 1900.

Zes rechthoekige menuhouders van porselein en biscuit versierd met diverse bloemenmotieven, eentje met een monogram, eentje gemerkt van Lunéville, een ander van Parijs. Omstreeks 1900.

Six porte-menus rectangulaires en porcelaine et biscuit à décor de divers motifs floraux, l'un monogrammé, l'un marqué par Lunéville, l'autre par Paris. Vers 1900.
Dim. 10,5 à 14,5 cm
SKU: 1412210233.
Categories: Biscuit, Collectie Siervoorwerpen, Porselein.
Auction day: 14 December 2021 19:00
Catalogue #233
Estimate: € 120 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #201
    Unterweissbach

    Twee groepjes van monochroom wit biscuit met telkens drie putti. Onderaan gemerkt.

    Deux groupes de biscuits blancs monochromes avec trois putti chacun. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #363

    Een vaas van Chinees porselein met een meerkleruig en verguld famille-rosedecor. Gemonteerd als lampvoet.

    Vase en porcelaine de Chine à décor multicolore et doré famille rose. Monté en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm (vaas)
    Estimate: € 60 / 100
  • #418

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pauwen in bloeiende struiken.

    Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de paons dans des buissons fleuris.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #465

    “Flamingo’s”. Een groep van meerkleurig biscuit.

    Flamants roses. Un groupe en biscuit multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #335

    Een beeldje van meerkleurig Saksisch porselein. Gaaf. Onderaan gemerkt.

    Une figurine en porcelaine saxonne multicolore. Intact. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #454
    Salvador Dali

    “Place Saint-Marc à Venise”. Een porseleinen plaquette. Gesigneerd in de plaat. Met certificaat op de verso en genummerd 7/1000.

    “Place Saint-Marc à Venise”. Une plaque en porcelaine. Signée dans la plaque. Avec certificat au dos et numéroté 7/1000.
    No longer available
    Dim. 22 x 30 cm
    Estimate: € 320 / 350
  • #571

    Twee porseleinen likeurflessen, waarbij een Duitse in de vorm van een oude stripfiguur en een Italiaanse van Liqueurs Garnier in de vorm van een doedelzakspeler (zonder stop).

    Deux bouteilles à liqueur en porcelaine, une allemande en forme de personnage de bande dessinée et une italienne de Liqueurs Garnier en forme de cornemuse (sans bouchon).
    No longer available
    Dim. h: 25 & 31 cm
    Estimate: € 3 / 35
  • #527

    Een paar vierhoekige vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases rectangulaires en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 42,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #407

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor en met tekens op de rug (vervaagd).

    Un vase balustre en porcelaine de Chine avec un motif floral multicolore et des personnages au dos (délavé).
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #398

    Een vaas van Cantonporselein met meerkleurig decor van personages, bloemen en vogels.

    Vase en porcelaine de Canton à décor multicolore de personnages, fleurs et oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #513

    Drie gemberpotten van Chinees porselein met blauw op witte bloemendecors.

    Trois pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 21 - 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #437

    Een dekselvaas van Chinees porselein met een meerkeurig decor van diverse personages in een tuin. Het deksel getooid met een Fo-hond. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.

    Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de divers personnages dans un jardin. Le couvercle est décoré d'un chien de Fo. Marqué en bas. Avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #530

    Een lot van vier verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.

    Lot de quatre assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #428

    Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels en bloemen.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d'oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #118
    E. Jannes

    Een grote biscuit vaas, versierd met putti en een vrouwenfiguur (hoofdje gelijmd). Gesigneerd en met merk onderaan.

    Un grand vase en biscuit, décoré de putti et d'une figure féminine (tête collée). Signé et marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #436

    Zes kommetjes van Chinees porselein met meerkleurige bloemendecors in cartouches op fond van capucineglazuur.

    Six bols en porcelaine de Chine à décors floraux multicolores dans des cartouches sur fond de glaçure capucine.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 cm
    Estimate: € 90 / 150
  • #518

    Een hoge gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Dekselknop manco.

    Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de longues élises dans un jardin. Manque le bouton du couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #498

    Een gemberpot van Chinees porselein met een double lucky-decor op een vegetale achtergrond. Met houten deksel.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor double porte-bonheur sur fond végétal. Avec couvercle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #455

    Een diep en een plat achthoekig bord van Chinees porselen met een blauw op wit decor van tuinen. Zeer lichte randschade. Tijdperp Qianlong.

    Une assiette creuse et une plate octogonale en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de jardins. Très légers dégâts sur les bords. Epoque Qianlong.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #303

    Een lot van vijf stuks porselein met betrekking tot scheepvaart.

    Un lot de cinq pièces de porcelaine concernant l'expédition maritime.
    No longer available
    Dim. Ø:10-14cm H:7&10cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #520

    Een lot van zes verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.

    Lot de six assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #198

    Een porseleinen lampenvoet met verguld en meerkleurig bloemendecor in reliëf op verguld bronzen voet. Italiaans werk, gemerkt met apocrief Sèvresmerk.

    Un pied de lampe en porcelaine à décor floral en relief doré et multicolore sur socle en bronze doré. Travail italien, marqué du poinçon apocryphe de Sèvres.
    No longer available
    Dim. H:85cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #423

    Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en vogels.

    Vase pansu en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #588

    Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #3

    Een religieus lot, bestaande uit een gipsen beeld van Jezus met lam, een kunststoffen voorstelling van Sint Franciscus, een wassen reliëfje met voorstelling van de Madonna met kind en een handgemaakt XIXe eeuws huisaltaartje.

    Un lot religieux, composé d'une statue en plâtre de Jésus avec l'agneau, une représentation en plastique de Saint François, un relief en cire représentant la Vierge à l'Enfant et un autel de maison du XIXe siècle fait à la main.".
    No longer available
    Dim. 12x16cm H:30&43cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #103

    Een messingen doopschotel. Nürnberg, Eerste helft XVIIe eeuw.

    Un plat de baptême en laiton. Nuremberg, première moitié du XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 43 cm
    Estimate: € 280 / 320
  • #567

    Een foto-album met lederen kaft, versierd met gedreven decor van een herder met schaapskudde. Foto’s uit de jaren ‘30.

    Un album photo avec couverture en cuir, orné d'un décor en relief d'un berger avec un troupeau de moutons. Photos des années 30
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #346

    Een Kaukasisch Kelim zadeldeken van wol en zijde, met figuraal decor.

    Une couverture de selle kilim caucasienne en laine et soie, avec décoration figurative.
    No longer available
    Dim. 102 x 101 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #30

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 6,92 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #314

    “The County Squire”. Ingekleurde prent.

    The County Squire. Estampe en couleurs.
    No longer available
    Dim. 11 x 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #555

    Een buste van Cleopatra van gepolychromeerd plaaster.

    Un buste de Cléopâtre en plâtre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #58

    Een luchtbuks en luchtpistool.

    Une carabine et un pistolet à air comprimé.
    No longer available
    Dim. l: 28 & 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #62
    Nicole Halsberghe

    “Monnik”. Olieverf op doek. Gesigneerd in potlood.

    Moine. Huile sur toile. Signée au crayon.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #73

    Zes porseleinen menustaanders van diverse vormen. Omstreeks 1900. Twee gemerkt Limoges, één van Baudour. Eén met soliflor vaasje.

    Six présentoirs à menu en porcelaine de formes diverses. Vers 1900. Deux marqués Limoges dont un par Baudour. L'un avec un vase soliflore.
    No longer available
    Dim. 13,5 à 17 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #186

    “Vrouwenportret”. Pastel op papier. XVIIIe eeuw.

    Portrait de femme. Pastel sur papier. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 38 x 31 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #169
    Tuur De Rijbel
    Period: 1927 - 2016

    “Boskapel te Buggenhout”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Chapelle forestière à Buggenhout. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 160
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More