Other lots in this auction
-
#317
Kapelletje van deels geparketteerd hout. Met aangeklede wassen madonna.
Petite chapelle partiellement en bois parquet. Avec une Sainte-Vierge en cire et habits.No longer availableDim. H 47 cmEstimate: € 50 / 60 -
#214J. Coomans
“Danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Danseuse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 133 x 88 cmEstimate: € 300 / 500 -
#411
“Antwerpse retabels 15de - 16de eeuw”. Uitgegeven door het Museum voor Religieuze Kunst Antwerpen, 1993.
“Antwerpse retabels 15de - 16de eeuw”. Edité par ‘het Museum voor Religieuze Kunst Anvers, 1993’.No longer availableEstimate: € 22 / 26 -
#532
“Gestileerd Oosters landschap”. Gemengde tecniek op papier. Draagt een handtekening Gilles.
”Paysage stylé oriental”. Techniques mixtes sur papier. Porte la signature: Gilles.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#466
Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Un piédestal en bois dur chinois à tablette en marbre rose.No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 120 / 160 -
#331
Een grote metalen kandelaar in renaissancestijl, gemonteerd als kamerlamp.
Un grand candélabre en métal, style Renaissance, monté en lampe.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 30 / 50 -
#281Lladro
Drie beeldjes van porselein met voorstelling van figuren uit de medische wereld. Klein manco aan de hand van de tandarts. Onderaan gemerkt.
Trois statues en porcelaine représentant des figures venant du monde médical. Petit manquement à la main du dentiste. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 40,5 cmEstimate: € 160 / 240 -
#444
“Strandpaviljoen”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Jan V. Heel.
”Pavillon de plage”. Huile sur toile. porte la signature: Jan V. Heel.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 50 / 60 -
#119Dehaes
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue forestière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100 / 150 -
#48
Een XIXe eeuwse bajonet en een dolkje met houten handvat.
Une baïonnette et une petite dague à manche en bois du XIXème siècle.No longer availableDim. l: 48 & 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#622
Een eikenhouten halspiegel, versierd met een guirlande. Met vier koperen haken.
Un miroir de vestibule en chêne, décoration de guirlande. Avec quatre crochets en cuivre.No longer availableDim. 163 x 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#208
Een eikenhouten tweedeursvitrine met onderaan twee paneeldeuren en een lade.
Une vitrine à deux portes en chêne, le dessous à deux portes et un tiroir.No longer availableEstimate: € 100 / 120