#154Jef Louis Van Leemputten“In de schaapsstal”. Olie op doek, gesigneerd rechts onder, ingelijst.
#497Een handgeknoopt zijden bidkleedje.
#658Een bloempotje van Imari porselein. Omstreeks 1900.
A flower pot of Imari porcelain. Circa 1900.No longer availableDim. Ø 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#259“Bloemen in vaas”. olie op paneel, ongesigneerd.
“Flowers in vase”. Oil on panel, unsigned.No longer availableDim. 53 x 43cmEstimate: € 150 / 200 -
#556Een paar antieke handgeknoopte wollen Beloutchkleedjes. Eén gerestaureerd.
#418Een set van drie Chinees porseleinen borden, met nog een andere toegevoegd. Meerdere haarscheuren.
A set of three Chinese porcelain plates, with another added. Multiple hairline cracks.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 25 / 50 -
#81Een paar zilveren presenteerschaaltjes op vier poten. 800‰.
#697Vijf karaffen van mondgeblazen glas.
Five decanters of mouth-blown glass.No longer availableDim. H: 24-31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#127Een barok kruisbeeld met een corpus van palmhout. XVIIIde eeuw. Kleine manco’s.
A baroque crucifix with a boxwood corpus. XVIIIth century. Small flaws.No longer availableDim. H. 66 cmEstimate: € 200 / 300 -
#62G. Verhoeven“Jagers in het bos.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
An 18 carat white gold necklace set with diamonds with a combined weight of +- 0.15 ct.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 380 / 450