#541
#506Hereke
Een handgeknoopt bidkleed met zes mirhabs.
#703
Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
#392
“Bloemenmarkt te Parijs.” Olieverf op doek.
#625
Een arduinen terrastafel met gietijzeren voet.
#222Idsidore VerheydenPeriod: 1846 - 1905
“Koeien bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#676
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#84Frans Bosteels
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#274Ernest Kockaert
“Hoevezicht bij vijver.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#477
Een bronzen beeld van een naakte dame die haar voet bekijkt, naar Degas.
#700
A lot of glass and crystal consisting of perfume bottles, decanters, two lidded boxes and two pique-fleurs.No longer availableDim. H: 4-18 cmEstimate: € 50/80