#379“Boszicht in drie kleuren.” Aquarel op papier. Met schet in potlood. Kleine kras in de verf midden onderaan.
“Forest view in three colours.” Watercolour on paper. With sketch in pencil. Small scratch in the paint at the bottom centre.No longer availableDim. 48 x 74 cmEstimate: € 380 / 480 -
#642Oscar LiedelDe oorlog en de bezetting, compleet met 30 insteek bladen + inhoudslijst + voorblad, uitgave september 1947 op 500 exemplaren.
The war and the occupation, complete with 30 inserts + list of contents + cover page, edition September 1947 on 500 copies.No longer availableDim. H 40 x 39.5 cmEstimate: € 65 / 75 -
#544Een butler spiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
#603Lot van 3 aardewerken kruiken, vermoedelijk replica 16e eeuws Siegburg.
Lot of 3 earthenware jugs, presumably replica 16th century Siegburg.No longer availableDim. 26cm x Ø8cmEstimate: € 60 / 80 -
#421Een paar Chinees porseleinen Famille Rose borden. Qinglong. Eén met haarscheur.
A pair of Chinese porcelain famille rose plates. Qinglong. One with a hairline crack.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#58Militaire bajonet in lederen schede, genummerd.
#264Marcel Henneghien“Hoevezicht bij Itterbeek.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#337Een lot van vier houten schoenpasvormen.
#4E. Ivanovsky“Cavalier spaniel”. Een grafiettekening. Gesigneerd en gedateerd 1933.
#350Een grote messingen salontafel met glazen blad.
#598Een zeshoekig Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.
#204Delville“Prometheus”. Een gravure. Gesigneerd buiten de plaat. Binnen de plaat gedateerd 1907.
"Prometheus". An engraving. Signed outside the plate. Inside the plate dated 1907.No longer availableDim. 73 x 44 cmEstimate: € 800 / 1200