#392“Bloemenmarkt te Parijs.” Olieverf op doek.
#459Nadia PonomarenkoPeriod: °1951“Appelbloesems op de helling”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 2004.
“Apple blossoms on the slope”. Oil on board. Signed and dated 2004.No longer availableDim. 54 x 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#81Een paar zilveren presenteerschaaltjes op vier poten. 800‰.
#494Salvador Dali“La fontaine”. Litho met goudverf. Gesigneerd en genummerd 1/25 buiten de plaat.
"La fontaine". Lithograph with gold paint. Signed and numbered 1/25 outside the plate.No longer availableDim. 53 x 38 cmEstimate: € 200 / 220 -
#673“Bernadette”. Beeldje van biscuit met vergulde sokkel.
"Bernadette". Figurine of biscuit with gilded base.No longer availableDim. H. 22,5 cmEstimate: € 35 / 40 -
#305Gillot Laurent TournayEen zwarte hoge hoed van zijde.
A black silk top hat.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#585Een fijn geknoopt Oosters wollen tapijtje met decor van rozen.
#414Mau PutjanTwee diverse tekeningen.
#663Een houten paard op wielen als doosje bezet met rood en geel koper.
A wooden horse on wheels as a box set with red and yellow copper.No longer availableDim. 18 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#506HerekeEen handgeknoopt bidkleed met zes mirhabs.
A hand-knotted prayer rug with six mirhabs.No longer availableDim. 243 x 183 cmEstimate: € 200 / 240 -
#325Een etui met twaalf koffielepels en een suikertang van verzilverd metaal.
A case with twelve coffee spoons and sugar tongs made of silver-plated metal.No longer availableEstimate: € 25 / 30