Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zestigdelig servies van aardewerk met een decor van vogels naar Oost-Frans voorbeeld.
Zestigdelig servies van aardewerk met een decor van vogels naar Oost-Frans voorbeeld.
Zestigdelig servies van aardewerk met een decor van vogels naar Oost-Frans voorbeeld.
Longchamp

Zestigdelig servies van aardewerk met een decor van vogels naar Oost-Frans voorbeeld.

Service 60 pièces en faïence à décor de différents oiseaux d’après un exemple des faïences de l’Est.
SKU: 1003200643.
Auction day: 11 March 2020 19:00
Catalogue #643
Estimate: € 120 / 1780
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #693

    Een paar warmhoudbordjes van deels verguld Limogesporselein. Met stopjes. Onderaan gemerkt.

    Paire de chauffe-plats en porcelaine de Limoges partiellement doré. Avec bouchons. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #729
    Félicien Rops
    Period: 1883 - 1898

    “Dame met masker”. Een fotogravure. Gesigneerd en gedateerd ‘79 binnen de plaat.

    “Dame au masque”. Photogravure. Signée et datée ‘79 dans la planche.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #467
    Albert Poels

    “Maria en kind.” Twee terracotta beelden.

    “Vierge à l’Enfant”. Deux statues en terre cuite.
    No longer available
    Dim. h 48 & h 53 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #261

    Een liggende dame in XVIIIe eeuwse klederdracht van meerkleurig en verguld porselein. Kleine schade aan de jurk.

    Femme couchée du XVIIIe siècle en porcelaine polychrome et dorée. Petit dégât à la jupe.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #789

    Een schouwspiegel in verguld en zwartgepatineerde lijst.

    Trumeau en bois doré et noirci.
    No longer available
    Dim. 95 x 65 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #201

    Een cartelklok van zwartgelakt hout en verguld messing in Lodewijk XV-stijl in de geest van Boulle. Tijdperk Napoleon III. Met wandconsole, sleutel en slinger.

    Cartel en bois laqué noir et laiton doré de style Louis XV dans le goût de Boulle. Epoque Napoléon III. Avec console, clé et balancier.
    No longer available
    Dim. h: 52 + 23 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #610

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 415 x 245 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #595
    Artemide Milano

    Een staande designlamp van kunststof. Model ‘Chimera’ naar ontwerp van Vico Megistretti. gemerkt.

    Lampadaire design en plastique. Modèle Chimera d’après Vico Megistretti. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 185 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #275

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. en een centrale amethist van ± 1,32 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,22 ct et d’une améthyste centrale de ± 1,32 ct.
    No longer available
    Dim. 3,18 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #589

    “Keizerlijke familie”. Gouache op zijde.

    ”Famille Impériale”. Gouache sur soie.
    No longer available
    Dim. 90 x 63 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #6

    Een kleine antieke houten slee.

    Petit traîneau ancien en bois.
    No longer available
    Dim. l: 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #637

    Een grijs granieten kunstwerk.

    Sculpture en granit gris.
    No longer available
    Dim. 215 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More