#755Een gefineerd bureautje met een lade onder het klapblad.
Un bureau à un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 101 x 83 x 51,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#481Val Saint-LambertTwee asbakken van kleurloos kristal versierd met een rund. Onderaan gemerkt. Evenals 12 onderzetters met de tekens van de dierenriem, niet gemerkt.
Deux cendriers en cristal incolore, décoration de boeuf. Marque sous la base. Et 12 sous-verres à signes zodiaques, pas de marque.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#613Giovani Racca, BolognaEen Piano Melodico met zwengel. Te reviseren. Bijgevoegd een grote partij muziekboeken. XIXe eeuw. Deksel manco.
Un Piano Melodico à manivelle. A réviser. Nous ajoutons un lot de livres de musique. XIXème siècle. Couvercle manquant.No longer availableDim. 40 x 110 x 55 cmEstimate: € 200 / 260 -
#557ValentEen beeld van zwarte steen. Genummerd 94.
Une statue en pierre noir. Numéroté 94.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 180 / 250 -
#352Willem“Grote markt Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Grand marché à Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 60 / 100 -
#175Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale robijn van ± 1 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un rubis central de ± 1,00 ct.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#533Een art deco vaas van gekleurd glas.
#37Een antieke krokodillenlederen dokterstas.
#96Een eikenhouten commode met drie laden.
#489Alice André“Volkstaferelen tijdens de Eerste Wereldoorlog.” Een paar tekeningen potlood op papier, gesigneerd.
”Scènes populaires durant la Première Guerre Mondiale”. Une paire de dessins, crayon sur papier. Signés.No longer availableDim. 68 x 52 cmEstimate: € 40 / 60