#764Alfons Van BeurdenStilleven met fruit. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 56 x 67cmEstimate: € 300 / 400 -
#562“Terrastafereel”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Tappert’.
”Scène de terrasse”. Aquarelle sur papier. Signé ‘Tappert’.No longer availableDim. 20 x 27cmEstimate: € 300 / 400 -
#358Een bronzen kopie van een klein XVIIe eeuws Italiaans scheepskanonnetje. XIXe eeuw.
Une copie en bronze d’un canon de bateau italien. XVIIème siècle.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#757WiskemannEen vierdelig koffie- en theestel op dienblad. gemerkt.
#316Een eikenhouten ééndeursgarderobe.
#876MoriEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#171Een paar bronzen kandelaars in de vorm van een koppel waterdragers.
#629Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
#570Een notenhouten speeltafel met een draaiend klapblad en een tussenblad.
#722J. Primavesi, WarminsterEen Engelse banjobarometer in notenhouten kast.
Quatre statues en porcelaine dont deux Hummels et deux groupes avec des putti. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#724Een lot terracotta met onder meer olielampjes, schoteltjes en beeldjes.
Un lot de terre cuite, comprenant des lampes à huile, plats et statues.No longer availableEstimate: € 60 / 80