#621Grote kristallen luchter.
#537Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van feniksen.
#169Flamez“De purperen heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#343Lot boeken. 6 stuks. Dr Bilz e.a. “De Nieuwe Natuurgeneeswijze”. Ed. Dekam, Amsterdam (2 delen). Dr. P.L. Muller“Onze Gouden Eeuw”. Ed. De Nederlandsche Boekhandel, Antwerpen (3 delen). Dr. Jac. P. Thysse. “Onze Groote Rivieren”. Ed. Verkades Fabrieken, Zaandam 1938.
Un lot de livres, 6 pièces: Dr Bilz e.a. “De Nieuwe Natuurgeneeswijze”. Ed. Dekam, Amsterdam (2 volumes). Dr. P.L. Muller“Onze Gouden Eeuw”. Ed. De Nederlandsche Boekhandel, Anvers (3 volumes). Dr. Jac. P. Thysse. “Onze Groote Rivieren”. Ed. Verkades Fabrieken, Zaandam 1938.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#321Vier beeldjes van meerkleurig Duits porselein, bestaande uit een putto met kandelaar, een putto met ree, een fluitspelende putto en een danseresje. Allen gemerkt onderaan.
Quatre statues en porcelaine allemande, comprenant un putto avec un candélabre, un putto avec un chevreuil, un putto jouant la flûte et une danseuse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 - 23 cmEstimate: € 25 / 40 -
#108“Het akkoord”. Een bronzen beeldje op arduinen sokkel.
”L’accord”. Une statue en bronze sur un socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#10Twee trouwringen van 18 karaats geel goud en twee andere, één met rubber.
#705Een zesdelig Satsuma theeservies.
#722L. Colderes“Stilleven met vaas en rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#679Een sierdolk in Muranoglas gegoten.
#272Christine Fonteyne-PoupaertPeriod: 1897-1968“Bloemenstilleven”. Pastel. Gesigneerd.
Une paire de chopes à bière à couvercle en étain. Marque Thorens, Suisse.No longer availableEstimate: € 25 / 30