Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zeven boeken. “The Comprehensive Bible”. Met een handgeschreven herinnering uit 1846. Mooie lederen band. “The people’s Bible History”. London, 1896. Met kaarten en afbeeldingen. Alexander Cruden. “A Complete Concordance to the Holy Scriptures. London 1859. Met opdracht uit 1860. “De Vier Uyterste van den Mensch”. Met illustraties. “Biblia Sacra Vulgatae Editionis. Luik 1732 en Parijs 1774. Beide in slechte staat. H.P. Blavatsky. “Isis ontsluierd”. Amsterdam 1911.

Zeven boeken. “The Comprehensive Bible”. Met een handgeschreven herinnering uit 1846. Mooie lederen band. “The people’s Bible History”. London, 1896. Met kaarten en afbeeldingen. Alexander Cruden. “A Complete Concordance to the Holy Scriptures. London 1859. Met opdracht uit 1860. “De Vier Uyterste van den Mensch”. Met illustraties. “Biblia Sacra Vulgatae Editionis. Luik 1732 en Parijs 1774. Beide in slechte staat. H.P. Blavatsky. “Isis ontsluierd”. Amsterdam 1911.

Sept livres. “The comprehensive Bible”. Avec dédicace, 1846. Cuir. “The people’s Bible History”. Londres, 1896. Avec cartes et dessins. Alexander Cruden. “A Complete Concordance to the Holy Scriptures”. Londres, 1859. Dédicace de 1860. “De Vier Uyterste van den Mensch”. Avec illustrations. “Biblia Sacra Vulgatae Editionis. Liege 1732 et Paris 1774. Tout deux en mauvais état. H.P. Blavatsky. “Isis ontsluierd”. Amsterdam 1911.
SKU: 1112180113.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #113
Estimate: € 120 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #621

    Grote kristallen luchter.

    Un grand lustre en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #537

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van feniksen.

    Une paire de pots à tabac en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de phoenix.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #169
    Flamez

    “De purperen heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”La bruyère pourpre”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 130 cm
    Estimate: € 100 / 130
  • #343

    Lot boeken. 6 stuks. Dr Bilz e.a. “De Nieuwe Natuurgeneeswijze”. Ed. Dekam, Amsterdam (2 delen). Dr. P.L. Muller“Onze Gouden Eeuw”. Ed. De Nederlandsche Boekhandel, Antwerpen (3 delen). Dr. Jac. P. Thysse. “Onze Groote Rivieren”. Ed. Verkades Fabrieken, Zaandam 1938.

    Un lot de livres, 6 pièces: Dr Bilz e.a. “De Nieuwe Natuurgeneeswijze”. Ed. Dekam, Amsterdam (2 volumes). Dr. P.L. Muller“Onze Gouden Eeuw”. Ed. De Nederlandsche Boekhandel, Anvers (3 volumes). Dr. Jac. P. Thysse. “Onze Groote Rivieren”. Ed. Verkades Fabrieken, Zaandam 1938.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #321

    Vier beeldjes van meerkleurig Duits porselein, bestaande uit een putto met kandelaar, een putto met ree, een fluitspelende putto en een danseresje. Allen gemerkt onderaan.

    Quatre statues en porcelaine allemande, comprenant un putto avec un candélabre, un putto avec un chevreuil, un putto jouant la flûte et une danseuse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 23 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #108

    “Het akkoord”. Een bronzen beeldje op arduinen sokkel.

    ”L’accord”. Une statue en bronze sur un socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #10

    Twee trouwringen van 18 karaats geel goud en twee andere, één met rubber.

    Deux alliances en or jaune 18 ct, ainsi que deux autres dont une alliance avec du caoutchouc.
    No longer available
    Dim. 7,29 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #705

    Een zesdelig Satsuma theeservies.

    Un service à thé en porcelaine Satsuma, en six pièces.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #722
    L. Colderes

    “Stilleven met vaas en rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte au vase de roses”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 35 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #679

    Een sierdolk in Muranoglas gegoten.

    Une dague de décoration en verre Murano moulé.
    No longer available
    Dim. l: 37 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #272
    Christine Fonteyne-Poupaert
    Period: 1897-1968

    “Bloemenstilleven”. Pastel. Gesigneerd.

    ”Nature morte, fleurs”. Pastel. Signé.
    No longer available
    Dim. 75 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #58

    Een paar bierpullen met muziek en met tinnen deksels. gemerkt Thorens, Zwitserland

    Une paire de chopes à bière à couvercle en étain. Marque Thorens, Suisse.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More