#625
Een eikenhouten commode met garderobe en nachtkastje.
#515
Een goud gepatineerde metalen luchter met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.
Un lustre en métal doré à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#115
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een half edelsteen.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 8,29 gEstimate: € 200/300 -
#688
Een driedelig kaststel van kobaltblauw en verguld aardewerk met meerkleurige romantische decors.
#736
Een handgeknoopt wollen Yomud karpetje.
#654
Deux pipes en porcelaine de Chine polychrome, montures en cuivre, décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 15 en 7 cmEstimate: € 80/120 -
#720
Houten scheepsmodel van een driemaster.
Un navire en bois modèle.No longer availableDim. L. 72 cmEstimate: € 60/80 -
#221
Een Italiaans hoekvitrinetje met onderaan twee deurtjes en twee lades.
#758
Een lamp van geslepen kleurloos en rookbruin kristal met verguld decor.
#472Will Soudijn
“Damesfiguur”. Een tekening met viltstift en potlood. Gedateerd 1990 en gesigneerd.
”Figure de dame”. Un dessin en feutre et crayon. Daté 1990 et signé.No longer availableDim. 63 x 48 cmEstimate: € 50/70 -
#259J. C. Colsol
“Paarden in de wei”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chevaux dans une prairie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#45
Twee paar verschillende 18 karaats geel gouden oorbellen.
Deux paires de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 100/150