#108Amphora, OostenrijkEen art nouveau siervaas van meerkleurig en verguld porselein. Aan één zijde gerestaureerd. Onderaan gemerkt.
#655Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.
#510Een metalen designlamp met drie lichtpunten met glazen kappen.
#300Een 18 karaats wit gouden ring bezet met witte en cognac kleurige diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants blanc et cognac ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 16,58 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#67Manufacture Impériale de SèvresEen empire siervaas met vergulde decors op gele fond en met oren in de vorm van slangen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Un vase Empire, décors dorés sur fond jaune, les anses sous forme de serpents.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#40Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. en smaragd baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de deux diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct et de baguettes émeraudes ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,64 gEstimate: € 300 / 400 -
#680Een buffet met twee deuren en twee laden. Lodewijk XV-stijl.
#411Twee siervazen van verguld Brussels porselein met oren in de vorm van hermenfiguren en op de buik versierd met meerkleurige beeltenissen van Sint Nicolaas en Sint Augustinus in cartouches op rode fond.
Deux vases en porcelaine de Bruxelles doré à anses sous forme de figures Hermes et des représentations de Saint Nicolas et Saint Augustin sur le ventre en cartouches sur fond rouge.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 180 / 240 -
#462“Badhuis”. Japanse houtsnede.
”Bains publics”. Une gravure japonaise.No longer availableDim. 14 x 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#558Een penseelkoker van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in cartouches, omgeven door vlinders en bloemen.
Un cylindre à pinceaux en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages en cartouches, papillons et fleurs.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 50