Other lots in this auction
-
#210Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct.No longer availableDim. 2,38 gEstimate: € 500 / 600 -
#36Een antiek houten schoolbankje.
Un banc d’école antique en bois.No longer availableDim. 82 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#164Alfred HazledinePeriod: 1876-1954“Zonnig hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd
”Vue sur fermette ensoleillé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 250 / 280 -
#372Bernard Charroy“Meisje in tuinstoel”. Litho. Genummerd en gesigneerd buiten de plaat.
”jeune fille”. Une lithographie. Numérotée et signée hors planche.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 70 / 100 -
#644Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
Un miroir de cheminée, encadrement en bois doré.No longer availableDim. 142 x 90 cmEstimate: € 200 / 220 -
#823Een fotokadertje en een een Chinees brievenkokertje van fijn gesculpteerd ivoor. XIXe eeuw.
Un cadre-photos en un porte-lettres chinois en ivoire finement sculptés. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 11 - 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#736Een handgeknoopt Tunesisch wollen tapijt.
Un tapis tunisien en laine nouée main.No longer availableDim. 222 x 140 cmEstimate: € 40 / 80 -
#60Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 5,5 gEstimate: € 350 / 450 -
#352Miel“Portret van een werkman.” Sanguinetekening op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Portrait d’un ouvrier”. Sanguine sur papier. Signature illisible.No longer availableDim. 47 x 36 cmEstimate: € 25 / 40 -
#587Een bord van Chinees porselein met een decor van negen perziken. Onderaan gemerkt. Kleine randschilfer en haarscheur. Guang Xu (1857 - 1907)
Une assiette en porcelaine de Chine, décor de neufs pêches. Marque sous la base. Petit éclat. Guang XU (1857 - 1907).No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#112“Voorstelling van de geboorte van Christus”. Een gesculpteerde en opengewerkte parelmoeren schelp. Vermoedelijk Israelisch.
”Représentation de la naissance du Christ”. Une coquille nacrée sculptée et ajourée. Probablement israélien.No longer availableDim. 16 x 15 cmEstimate: € 100 / 150 -
#59Jan Zwart“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadigingen bovenaan.
”Vue sur les bruyères”. Huile sur toile. Signée. Petits dégâts au dessus.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200

