Other lots in this auction
-
#528
Een paar platte dekselvaasjes van blauw en wit Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle plat en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#524
“Clown met hoed”. Olieverf op doek. In de geest van Bernard Buffet.
”Clown et chapeau”. Huile sur toile. Dans l’esprit de Bernard Buffet.No longer availableDim. 69 x 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#43
Een antieke baardmankruik van steengoed. Gebruiksletsels bovenaan.
Une cruche ‘Baardman’ en grès. Dégâts d’usure au dessus.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100 / 160 -
#730
Twee bijzetmeubeltjes op tapse poten, beide met één lade.
Deux petits meubles, pieds gainés, chacun avec un tiroir.No longer availableDim. b: 37 & 44 cmEstimate: € 30 / 40 -
#830
Een aardewerken buis, beschilderd met een decor van een pauw in een park en gebruikt als paraplubak. Bijgevoegd vier oude wandelstokken.
Un tube en faïence, décoration d’un paon dans un parc peint, utilisation comme bac à parapluies.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 80 / 100 -
#312Marcel Vaes
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur les bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#306
Een gebeeldhouwd eikenhouten klapsecretaire met twee laden onder het klapblad.
Un secrétaire en chêne sculpté à abattant et deux tiroirs en dessous de la tablette.No longer availableDim. h: 99 cm b: 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#651
Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.
Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.No longer availableDim. Ø: 115 cm h: 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#346
Een eikenhouten commode met drie laden.
Une commode à trois tiroirs en chêne.No longer availableDim. 91 x 120 x 53 cmEstimate: € 60 / 100 -
#849Val St. Lambert
Een klein vaasje van rood en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 74/250. In etui. We voegen er een kristallen presse-papier aan toe.
Un petit vase en cristal rouge et incolore. Marque sous la base et numéroté 74/250. Dans un étui. Nous ajoutons un presse-papier en cristal.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 60 / 100 -
#26
Een eikenhouten tafeltje met klapblad met binnenin een spiegel. Het geheeld versierd met ingelegde motieven van diverse houtsoorten. Spiegel gebarsten.
Une table à abattant en chêne, miroir à l’intérieur. Le tout décoré de motifs incrustés en divers sortes de bois. Miroir fissuré.No longer availableDim. 75 x 60 x 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#814Jules Van PaemelPeriod: 1896-1968
“Landschap met hoeve”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Un lavis. Signé.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 25 / 50