Other lots in this auction
-
#126Roger Hebbelinck
“Sluis te Amsterdam.” Kleuren ets. Genummerd 12/350. Buiten de plaat gesigneerd.
“Lock in Amsterdam.” Color etching. Numbered 12/350. Signed outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 41x 32 cmEstimate: € 20/25 -
#290
Een Vlaams aardewerken kruikje met een vredesduif in reliëf op de buik en met een kruisje op de stop.
Verseuse en faïence flamande avec une colombe de la paix en relief sur la panse et une croix sur le bouchon.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#224
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit drie dienbladen, een theestel zonder deksel, een theepot, enz.
A lot of silver-plated metal, consisting of three trays, a tea set without a lid, a teapot, etc.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Estimate: € 25/35 -
#78Val Saint Lambert
Een klein kelkvaasje, paars in de massa. Meerdere kleine schilfers.
A small chalice vase, purple in the mass. Several small flakes.No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Dim. h 20,5 cmEstimate: € 30/35 -
#121
Een lot van uit glas gesculpteerd flesje en gietkan.
A lot of glass sculpted bottle and pouring jug.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 28cmEstimate: € 40/45 -
#16
Een meerkleurig aardewerken zeepbakje in de vorm van een pierrot. Lichte glazuurschade. Onderaan gemerkt “Ylang Ylang”.
A multicolored earthenware soap dish in the shape of a pierrot. Light glaze damage. Marked at the bottom "Ylang Ylang".No longer availableOnline onlyDim. l: 22 cmEstimate: € 10/15 -
#250
Een lot van vier vazen en een bonbonière uit polychroom aardewerk en porselein. Verschillende uitvoeringen.
lot of four vases and a bonbonière made of polychrome earthenware and porcelain. Different versions.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 40/50 -
#270Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met grote en kleine ringen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/60 -
#177
Een Chinees hoedje als in Kuifje en de blauwe lotus.
A Chinese hat as in Tintin and the blue lotus.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25/30 -
#254
Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.
Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. Ø: 13 - 21 cmEstimate: € 30/35 -
#273Dyberg Kern
Een fantasie halssnoer van bruin leder met hanger.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 30/50 -
#9
Een vintage tafellamp bestaande uit een mexicaans terracotta beeld met een stoffen kap.
A vintage table lamp consisting of a Mexican terracotta statue with a fabric shade.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 63 cmEstimate: € 25/35