#29Een lot van zes keukenpotten van Vlaams aardewerk. Verschillende deksels beschadigd.
#238“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
#261Zinneman“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#171Drie etsen met stadszichten. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Trois eaux-fortes avec vue sur la ville. Toutes signées à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 7; 10 x 8 & 12 x 7 cmEstimate: € 25 / 35 -
#249R. Montgomery“Een sloep en een bruggetje over een rivier”. Gehoogde houtskooltekening. Gesigneerd.
#8Lanna“Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
#157Een verzilverd metalen waterkan.
#143Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
#50Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.
#134Een paar boekensteuntjes van composiet in de vorm van kindjes in een stoel.
Une paire de serre-livres composites en forme d'enfants dans une chaise.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 35