Other lots in this auction
-
#544
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Heerup.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Porte la signature: Heerup.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 200/250 -
#772
Twee theeserviesjes van Satsumaporselein, waarbij het eerste met zeven kopjes, negen ondertasjes, een koffie- en een theepot. Het tweede met zes kopjes en ondertasjes, een theepot, melkkruikje en een suikerpot.
Deux services à thé en porcelaine Satsuma. Le premier service comprenant sept tasses, neuf sous-tasses, une cafetière et une théière. Le deuxième service comprenant six tasses et sous-tasses, une théière, un pot à lait et un sucrier;No longer availableEstimate: € 50/70 -
#682
“Geisha’s”. Een ingekleurde houtsnede. Gesigneerd.
”Geishas”. Une gravure sur bois. Signée.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 100/160 -
#110
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een parel.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et une perle.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 550/650 -
#149Albert Franciscus Embrechts
“Berken in de sneeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Hêtres dans la neige”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#459Bernard Dufour
“Havenzicht.” Gemengde techniek op doek.
”Vue sur le port”. Techniques mixtes sur toile.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 40/50 -
#492Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Il Maestro”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 41/125 buiten de plat.
”Il Maestro”. une lithographie. Signée et numérotée 41/125 hors planche.No longer availableDim. 76 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#370
Een open eikenhouten boekenkast.
Une bibliothèque ouverte en chêne.No longer availableDim. 125 x 125 x 35 cmEstimate: € 30/50 -
#520
“Man met hamer”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme et son marteau”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/120 -
#590
“Wijze op pelikaan”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Achteraan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Sage sur un pélican”. Un netsuke en ivoire sculptée. Signature au dos. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/120 -
#650
“Man met pijp en paraplu”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Achteraan gesigneerd.
”Homme avec pipe et chapeau”. Un netsuke en ivoire sculptée. Signature au dos.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 60/100 -
#486
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 126 x 82 cmEstimate: € 50/80