Similar lots by type
-
#234Jules De Cort“Bloemenstilleven”. Schilderij, Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 160 / 180 -
#222J. Decoster“Schepen aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Bateaux à la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 62 cmEstimate: € 200 / 250 -
#244Konstantin SzewczenkoPeriod: 1915 - 1991“De rabijn en de leerling”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Le rabbin et l’étudiant”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 180 / 240 -
#709Een paar Moghul - miniaturen op zijde, ingekaderd.
Deux miniatures Moghul sur soie, encadrées.No longer availableDim. 31,5 x 24 cmEstimate: € 55 / 65 -
#659Jozef Adriaan Callaerts“Haven van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Le port d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 100 / 140 -
#564“Theekransje op het strand.” Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: “ Willy Sluiter”.
”Partie de thé à la plage”. Huile sur panneau. Porte une signature: ‘Sluiter’.No longer availableDim. 19 x 19 cmEstimate: € 220 / 240 -
#162Victor Quienen“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 220 / 260 -
#689Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000“Hoeve in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermette dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#249Stephan Gorus“Bloeiende bomen bij de hoeve”. Olie op paneel. Gesigneerd.
”Arbres en floraison près de la fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 55 / 65 -
#194Karel Van LerberghePeriod: 1889 - 1953“Besneeuwd hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fermier enneigé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 250 / 350 -
#679I. Werny“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#219Step“Stilleven met bloemen en Chinese vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1901.
”Nature morte, fleurs et vase chinois”. Huile sur toile. Signée et datée 1901.No longer availableDim. 58 x 89 cmEstimate: € 120 / 200 -
#684Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#639Alfons Waterschoot“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#559“Strandtafereel.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: “ Van Noort”.
”Scène sur la plage”. Huile sur toile. porte la signature: ‘ Van Noort’.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 160 / 180 -
#632Jacques Delvaux“Naakt op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
”Nu sur la plage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 120 / 160 -
#602“Hoevezicht.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening: “ B. Viegers”.
”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘B. Viegers’.No longer availableDim. 48,5 x 69 cmEstimate: € 850 / 900 -
#562“Walsende vrouwen.” Gemengde techniek. Draagt handtekening: “ Israêls”.
”Femmes qui dansent la valse”. Techniques mixtes. Porte une signature: ‘Israels’.No longer availableDim. 28 x 19,5 cmEstimate: € 220 / 240 -
#569“Uitstap op het strand.” Olieverf op board. Draagt een handtekening. Achteraan toegeschreven aan Henry Saint - Clair.
”Sortie à la plage”. Huile sur carton. Porte une signature. Dédicace au dos, à Henry Saint-Clair.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 160 / 180 -
#704Een miniatuur van een biddende vrouw. Gesigneerd.
Une miniature représentant une dame qui prie. Signée.No longer availableDim. 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#214Sonia AbeloosPeriod: 1876 - 1969“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45,5 x 60,5 cmEstimate: € 220 / 280 -
#694“De Fruitverkoopster”. Een miniatuur . Gesigneerd.
”La vendeuse de fruits”. Une miniature. Signée.No longer availableDim. 9 x7 cmEstimate: € 25 / 35 -
#594Han Snel“Balinese markttaferelen.” Een paar werken, gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘09.
”Scènes maréchales du Bali”. Quelques oeuvres, techniques mixtes sur toile. Signées et datées ‘09.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 850 / 900 -
#189Felix De Boeck“Nachtlichten”. Litho. Genummerd 45/100 en gesigneerd buiten de plaat.
”Lumières de nuit”. Une lithographie. Signée 45/100 hors planche.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 220 / 280
Other lots in this auction
-
#787‘ A Vermeir ’ , D. Stappaert en R Turkry ; Berchem, 1980. Overzicht van het oeuvre van Alfons Vermeir.
’A. Vermeir’, ‘D. Stappaert et ‘R. Turky’. Berchem, 1980. Une revue des oeuvres par Alfons Vermeir.No longer availableEstimate: € 22 / 24 -
#772Een armstoel van witgepatineerd en deels gepolychromeerd hout in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en bois à patine blanche et partiellement polychrome, style Louis XVI, et revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#49“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Portail”. Pastel sur papier. Signature illisible.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#535Ronde tafel op centrale, gebeeldhouwde poot. Met rond marmeren blad.
Une table ronde sur pied central sculpté avec une tablette en marbre ronde.No longer availableDim. Ø 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#702“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Roosenboom.
“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau. Porte une signature: Roosenboom.No longer availableDim. 17 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#450HummelEen lot van tien kleine porseleinen beeldjes. Onderaan gemarkeerd ‘ M.I. Hummel club”.
Un lot de dix petites statues en porcelaine. Marque sous la base: ‘M.I. Hummel club’.No longer availableDim. H: 10 cmEstimate: € 120 / 140 -
#136Een kapstok van messing en onyx in barokke stijl.
Un porte-manteau en laiton et onyx, style Baroque.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 80 / 120 -
#616Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.
Une armoire à linge anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 200 x 134 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#71Een paar twee-armige appliques.
Une paire d’appliques à deux bras.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#784Een metalen grote kandelaar, gemonteerd als kamerlamp.
Un grand candélabre en métal monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 50 / 80 -
#99Moeyersons“Expressionistisch oogsttafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1984.
”Scène expressionniste de la récolte”; Huile sur toile. Signée et datée 1984.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#97Lot varia bestek van massief zilver.
Un lot de couverts divers en argent massif.No longer availableEstimate: € 80 / 100

