Other lots by Malfliet
-
#39Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Schuur en kar - Waasland” & “Durme - Kielrode”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat en resp. genummerd 21/100 & 7/100.
”Grange et char - Waasland” & “Durme - Kielrode”. Deux eaux-fortes. Tout deux signées hors planche et numérotées resp. 21/100 et 7/100.No longer availableDim. 20,5 x 31 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#242Joost KampenPeriod: ° Amsterdam
“Kustlandschap bij nacht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Paysage nocture à la côte”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 46 x 66 cmEstimate: € 200 / 300 -
#117
Een aluminium schaalmodel van een racewagen uit de jaren ‘20. Met elektromotortje.
Une voiture miniature, une voiture de course des années ‘20. Avec petit moteur électrique.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 360 / 400 -
#313
Een bronzen stier.
Un taureau en bronze.No longer availableDim. l: 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#230Delvaux
Een lederen halsjuweel. In stofhoesje en etui.
Un bijou de cou en cuir. Avec sac anti-poussières et étui.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#470
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#571
Een buffel van gesculpteerd jade. Chinees werk.
Un buffle en jade sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. h: 10 cm l: 24 cmEstimate: € 120 / 140 -
#268Baccarat, France
Een glasservies van geslepen kristal. Gemerkt. Volledig voor 12 personen (1 champagnefluit manco).
Un service de verres en cristal taillé. Marque. Complet pour douze convives. Il manque une flûte à champagne.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#527
Een schaal van blauw en wit Chinees porselein.
Un plat en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 90 / 120 -
#347
Een butlerspiegel met verguld houten lijst.
Un miroir majordome à encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 60 / 70 -
#680
Een buffet met twee deuren en twee laden. Lodewijk XV-stijl.
Un buffet à deux portes et deux tiroirs. Style Louis XV.No longer availableDim. H. 102 x 123 x 53,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#452
Een lot biscuit, bestaande uit een dekseldoosje, getooid met twee kindjes met een nestje, een paar beeldjes in de vorm van jongens en een art nouveau vide-poche met een jonge vrouw.
Un lot de biscuit, comprenant une boîte à couvercle décorée de deux enfants et un nid, une paire de statues sous forme de garçons et un vide-poche Art Nouveau.No longer availableDim. h: 15 - 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#407
Een eikenhouten schrijf-/klasseermeubeltje. Linker deurtje vervangen.
Un petit meuble d’écriture/classement en chêne. La porte de gauche à été remplacée.No longer availableDim. 35 x 40 x 23 cmEstimate: € 40 / 50