Similar lots by type
-
#539Cor Vrins
“Compositie in groen en oranje”. Olieverf op doek. Gesigneerd op de verso.
"Composition en vert et orange". Huile sur toile. Signée au verso.No longer availableDim. 70 x 105 cmEstimate: € 120/200 -
#484Eugène DemanePeriod: °1940
“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Composition". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 250/300 -
#65Truus Gertrude ClaesPeriod: 1890 - 1954
“Gitaarspeler”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Guitariste". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#432
“Abstracte compositie.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd ‘59.
"Composition abstraite." Huile sur toile. Signée illisiblement. Datée '59.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 200/300 -
#252Marthe De SpiegeleerPeriod: 1897 - 1991
“Moeder met dochter en kleindochter”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Mère avec sa fille et sa petite-fille". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 80/120 -
#115Nicolas Van den EedenPeriod: 1856 - 1918
“Het gebed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La prière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 188 x 121 cmEstimate: € 800/1000 -
#192A. De Smet
“Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Verfschade in de linker onderhoek.
"Paysage fluvial d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Peinture endommagée dans le coin inférieur gauche.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#244Dominique Manesse
“Vissersschuiten op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32,5 x 44,5 cmEstimate: € 100/150 -
#189Jules De Cort
“Boerenpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘J. De Cort’.
"Chevaux de la ferme". Huile sur toile. Signé 'J. Le Cort'.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#642Prakash
“The green land”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978. Thanjavur, India.
"Le Pays Vert". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978. Thanjavur, Inde.No longer availableDim. 69 x 107 cmEstimate: € 60/80 -
#444
“Marine met boten”. Olieverf op paneel.
"Marine avec bateaux". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 40/60 -
#449Dagmar Lampe
“Zonder titel”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
"Sans titre". Technique mixte sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 60/80 -
#542B. Thiteux
“Compositie met poppenhoofden“. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
"Composition avec des têtes de poupées". Technique mixte sur toile. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 50 x 160 cmEstimate: € 80/120 -
#175
“Portret van een kapitein”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw, toegeschreven aan Jan De Bray (1626 - 1697). Herdoekt.
“Portrait d’un capitaine”. Huile sur toile. XVIIe siècle. Attribué à Jan de Bray (1626-1697). Retoilée.No longer availableDim. 103 x 81 cmEstimate: € 5000/8000 -
#194Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940
“Schapen in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘San Remo 1883’. Herdoekt.
"Moutons dans l'étable". Huile sur toile. Signé et daté 'San Remo 1883'. Retoilée.No longer availableDim. 45x35cmEstimate: € 180/240 -
#12E. Braconnier
“Bomen bij een meertje”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Arbres au bord d'un lac. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 54x44cmEstimate: € 40/60 -
#289P. Mossay
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 60/80 -
#492
“Abstract naakt.” Olieverf op board. Draagt monogram H.K.
"Nu abstrait." Huile sur carton. Porte un monogramme HKNo longer availableDim. 120 x 68 cmEstimate: € 120/200 -
#469Jean - Pol SoudanPeriod: °1953
“Abstracte compositie”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Composition abstraite". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 99 x 101 cmEstimate: € 75/100 -
#424
“Constructivistisch damesportret.” Olieverf op doek. Draagt monogram A.E.
"Portrait constructiviste d'une femme." Huile sur toile. Porte un monogramme AE.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 300/500 -
#184Marcel CockxPeriod: °1930
“Personage bij woonwagens”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Personnage dans les caravanes". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 400/800 -
#459
Een handgeschilderde Balinese Pawukon-kalender op doek. Eerste helft XXe eeuw.
Un calendrier balinais Pawukon peint à la main sur toile. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 85x85cmEstimate: € 100/120 -
#254Joz. De Swerts
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 50/80 -
#182Joz. De Swerts
“Een zelfportret”. Olieverf op doek.
"Un autoportrait". Huile sur toile.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 45/70
Other lots in this auction
-
#333
Een grote kristallen vaas op voet met purperen kelk en een kleurloze dekselvaas.
Grand vase en cristal sur piédouche en à calice pourpre, ainsi qu’un vase couvert incolore.No longer availableDim. h: 39 & 41 cmEstimate: € 30/50 -
#33Capodimonte
“Visser”. Een groep van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Edoardo Tasca. Gemerkt.
"Pêcheur". Un groupe de biscuit multicolore d'après un dessin d'Edoardo Tasca. Marqué.No longer availableDim. h: 41,5 cmEstimate: € 70/120 -
#227
Een verguld messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met korenhalmen.
Un lustre en laiton doré à six points lumineux et décoré de gerbes.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100/120 -
#323
Een lot van drie boeken:- “Kunstenaars & galerijen”. Christophe en Nicolas Poncelet, Ed. Art in Belgium. Vierde uitgave. Brussel, 2000.- “De grote geïllustreerde antiek encyclopedie”. Ed. Rebo. Lisse, 2001. - “Antiek encyclopedie”. Judith Miller. Ed. Tirion. Baarn, 2002.
Lot de trois livres : - « Artistes & Galeries ». Christophe et Nicolas Poncelet, Éd. Arts en Belgique. Quatrième édition. Bruxelles, 2000. - « La grande encyclopédie antique illustrée ». Éd. rebo. Lisse, 2001. - « Encyclopédie antique ». Judith Miller. Éd. Tyrion. Barn, 2002.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#597La Collegiale, St.-Paul-de-Vence
Een bladvormige schaal van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Bol en faïence émaillée multicolore en forme de feuille.No longer availableDim. H:42cmEstimate: € 40/50 -
#547
Drie grote Chinees aardewerken jardinières, versierd met geglazuurde decors van resp. kraanvogels in een landschap, draken en goudvissen. Gemerkt op de zijkant.
Trois grandes jardinières en faïence de Chine, décorées de décors vernissés de resp. grues dans un paysage, dragons et poissons rouges. Marqué sur le côté.No longer availableDim. Ø: 47 cmEstimate: € 300/400 -
#222
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. 150 x 105 cmEstimate: € 40/60 -
#625
Een paar gepolychromeerd houten Wajangpoppen.
Une paire de poupées Wayang en bois polychrome.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 50/70 -
#256
Een wandconsole in Lodewijk XVI inspiratie, versierd met gesculpteerde bloemenguirlandes. Met beige marmeren blad. Beschadiging aan het blad.
Console murale d'inspiration Louis XVI, décorée de guirlandes florales sculptées. Avec dessus en marbre beige. Dégât à la tablette.No longer availableDim. b: 97 cmEstimate: € 100/150 -
#570
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten princess cut en fancy diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 1,42 ct. EVVS1.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants taille princesse et de diamants fantaisie d'un poids combiné de +- 1,42 ct. EVVS1.No longer availableDim. 4,96 gEstimate: € 3000/3300 -
#546Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 375 x 305 cmEstimate: € 200/300 -
#481
“Stamhoofd op paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
Chef à cheval . Une statue africaine en bronze.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200/300