Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1930.
Jan Van Iersel
Period: 1882 - 1966

“Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1930.

"Vue de Bruges". Huile sur toile. Signée et datée 1930.
Dim. 57 x 36 cm
SKU: 2405220294.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 24 May 2022 19:00
Catalogue #294
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #199
    Anton Mauve
    Period: 1838 - 1888

    “Weide aan de bosrand met kar”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.

    "Prairie à l'orée de la forêt avec charrette". Huile sur toile. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 70 x 110 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #204
    F. Beaufort

    “Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 61 cm x 91 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #494

    “Abstract”. Olieverf op doek.

    "Abstrait". Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #459

    “Huis tussen de bomen”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.

    "Maison parmi les arbres". Huile sur toile. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 38 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #369

    “Blauw vlak”. Olieverf op board. Draagt toeschrijving op de verso.

    “Surface bleue”. Huile sur carton. Porte une attribution au verso.
    No longer available
    Dim. 51 x 38 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #364

    “Koe”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vache”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #469

    “Rotskust bij valavond”. Pastel op papier. Draagt monogram.

    "Côte rocheuse au crépuscule". Pastels sur papier. Porte un mongramme.
    No longer available
    Dim. 43 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #379

    “Baadster”. Olieverf op board. In de geest van Cassingeul.

    « Baigneuse ». Huile à bord. Dans l'esprit de Cassingeul.
    No longer available
    Dim. 72 x 63 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #474

    “Personages”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.

    "Personnages". Peinture à l'huile sur panneau. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 17 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #192

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #462

    “Abstract”. Olieverf op doek. Draagt monogram.

    "Abstrait". Huile sur toile. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #189
    Ward

    “Het burengesprek”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    La Conversation des Voisins. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #202
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Vijver bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "L'étang d'une ferme". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 66 cm x 79 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #532
    Emile Joseph Patoux
    Period: 1893 - 1985

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.

    "Nature morte florale". Huile sur toile. Signée et datée '44.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #492

    “Symbolische damesprofielen”. Olieverf op doek.

    « Profils de femmes symboliques ». Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. (70x50cm)x2
    Estimate: € 100 / 120
  • #165

    “Muilezel en schapen”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Paulus Potter (1625 - 1654). Gerestaureerd en herdoekt.

    "Mule et mouton". Huile sur toile. Attribuée à Paulus Potter (1625 - 1654). Restaurée et retoillée.
    No longer available
    Dim. 65 x 100 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #472

    “Abstract”. Een dubbelzijdig olieverfschilderijtje op paneel.

    "Abstrait". Une peinture à l'huile double face sur panneau.
    No longer available
    Dim. 31 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #372

    “Abstract”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. Kleine beschadiging aan de linkerrand.

    “Abstrait”. Huile sur panneau. Illisiblement signé. Petit dégât au bord gauche.
    No longer available
    Dim. 35 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #489

    “Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.

    "Portrait d'une bourgeoise". Huile sur toile. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 34 x 26 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #182

    Een spotprent uit de Eerste Wereldoorlog. Olieverf op doek. Afgebeeld staat Paus Benedictus XV, gezeten op een gouden kalf op de Ark van het Heilige Verbond, gedragen door vooraan Keizer Wilhelm II naast de overleden Keizer Wilhem I die op zijn beurt Keizer Karel I van Oostenrijk aan de hand houdt. Achteraan Sultan Mehmet V met afgehakte Christenenhoofden in de hand en naast hem de duivel. In de achtergrond gesneuvelde en stervende soldaten op de flank van de berg Golgotha en met brand in de ver(..)

    Un dessin animé de la Première Guerre Mondiale. Huile sur toile. Représenté est le pape Benoît XV, assis sur un veau d'or sur l'Arche de la Sainte Alliance, porté par l'empereur Guillaume II devant à côté de feu l'empereur Guillaume Ier qui à son tour tient l'empereur Charles Ier d'Autriche dans la main. À l'arrière, le sultan Mehmet V avec des têtes chrétiennes coupées à la main et à côté de lui le diable. En arrière-plan, des soldats tombés et mourants sur le flanc du mont Calvaire et avec du(..)
    No longer available
    Dim. 115 x 85 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #145
    Walter Vaes
    Period: 1882 - 1985

    “Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Vue de la ferme". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 34 cm
    Estimate: € 750 / 850
  • #484

    “Kindjes tussen de bloemen”. Olieverf op doek.

    "Enfants parmi les fleurs". Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 21 x 27 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #479

    “Kinderen op het strand”. Olieverf op board.

    "Enfants sur la plage". Huile sur carton.
    No longer available
    Dim. 30 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #620

    “Zicht op de kerk”. Olieverf op doek.

    “Vue de l’église”. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 73 cm x 61 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #160

    Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,64 ct. en agaat.

    Une bague en or rose de 18 carats sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,64 ct et une agate.
    No longer available
    Dim. 22,40 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #71
    Val Saint-Lambert

    Kratervaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Vase cratère en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #151
    Val Saint-Lambert

    Een grote ronde kom op vierkante voet van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt. En met label.

    Un grand bol rond sur un pied carré de cristal taillé incolore. Marqué en bas. Et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. Ø 37 cm, H. 28 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #465

    Een Chinees houten vitrinekast met twee dubbele deuren en glazen leggers en met vier paneeldeuren en drie laden onderaan.

    Une vitrine chinoise en bois avec deux doubles portes et étagères en verre et avec quatre portes à panneaux et trois tiroirs en bas.
    No longer available
    Dim. 192 x 165 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #521

    “Samen onder de paraplu”. Een grote bronzen groep.

    "Ensemble sous le parapluie". Un grand groupe en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #186

    Een Brienzer bijzetstoeltje van gebeeldhouwd en ingelegd notenhout. Geïnspireerd op de Lodewijk XV-stijl met voluutpoten, een opbergvak onder de zitting (een muziekdoos ontbreekt) en een uitgewerkte rugleuning versierd met gebeeldhouwde edelweiss en bladmotieven en gepyrografieerde medaillons met pastorale en jachtscènes. Zwitserland, XIXde eeuw.

    Une chaise d'appoint de Brienz en noyer sculpté et marqueté. Inspiré du style Louis XV avec des pieds en volute, une cachette sous l'assise (il manque la boîte à musique) et un dossier élaboré orné de motifs sculptés d'edelweiss et de feuilles et de médaillons pyrogravés représentant des scènes pastorales et de chasse. Suisse, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 92 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #545

    Een jardinière van Keulens steengoed op bijbehorende zuil, versierd met ramskoppen, bloemenmanden, leeuwenkoppen, druiventrossen, enz.

    Une jardinière en grès de Cologne sur colonne assortie décorée de têtes de bélier, de paniers de fleurs, de têtes de lion, de grappes de raisins etc.
    No longer available
    Dim. 117 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #438

    Een paar hoge gemberpotten van Chinees porselein met tekens in het decor op florale achtergrond.

    Paire de grands pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor de personnages sur fond floral.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #382

    “Gestileerd vrouwelijk naakt”. Een beeldje van groen graniet. Lichte randschade aan de basis en bovenaan aan de achterkant. Draagt monogram en genummerd.

    « Nu féminin stylisé ». Une figurine de granit vert. Légers dommages sur les bords de la base et du haut du dos. Porte monogramme et numéroté.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #121
    Val Saint-Lambert

    Een kratervaas van geslepen kristal, in de massa deels paars gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Un vase cratère en cristal taillé, en partie teinté violet dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #49

    “Driemaster op zee”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gerestaureerd.

    "Trois-mâts en mer". Huile sur toile. XIXème siècle. Restaurée.
    No longer available
    Dim. 42 cm x 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #223

    Een paar grote runderhoorns.

    Une paire de grandes cornes de bovin.
    No longer available
    Dim. L: 70cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More