Other lots in this auction
-
#419“Compositie met vlakken”. Potlood en aquarel op papier. Russische school, gemonogrammeerd.
Composition avec des avions . Crayon et aquarelle sur papier. École russe, monogrammé.No longer availableDim. 32 x 49,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#439Willy Van MeirvennePeriod: 1934-1987“Uil”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chouette . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 79 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#225Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een koraal.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un corail.No longer availableDim. 10,70 gEstimate: € 350 / 450 -
#242Een rechthoekige spiegel van goud- en roodgepatineerd hout.
Un miroir rectangulaire en bois doré et patiné rouge.No longer availableDim. 105 x 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#584Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Beschadiging rechts onderaan.
Nu féminin . Huile sur toile. Signé. Endommagé en bas à droite.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#683Twee hondjes van meerkleurig porselein, waarbij de puppy gemerkt van Rörstrand, Zweden.
Deux chiens en porcelaine multicolore, avec le chiot marqué de Rörstrand, Suède.No longer availableDim. h: 11 & 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#432“Venzicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue sur les Fagnes”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 79 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#653Goebel, Germany“Meditation”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 13/0.
Meditation. Une figurine en biscuit multicolore de la série parvM.I. Hummel. Marquée en bas. No 13/0.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50 / 80 -
#342Een lot van vijftien wijwatervaatjes van porselein, aardewerk en biscuit. Diverse leeftijden. Eén met barst en één met schilfer
Un lot de quinze récipients à eau bénite en porcelaine, faïence et biscuit. Différents âges. Un craquelé et un éclat.No longer availableDim. h: 12 - 24 cmEstimate: € 75 / 100 -
#624Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd op de verso.
Composition . Huile sur toile. Signée au dos.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#602Knut Kersse“Dame met oorbellen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Dame aux boucles d'oreilles . Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#148Een ovale dekselterrine op bijpassende onderschaal van Limogesporselein, versierd met een handgeschilderd decor door Le Tallec à Paris.
Une soupière ovale avec couvercle sur un plat assorti en porcelaine de Limoges, décorée d'un décor peint à la main par Le Tallec à Paris.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 300 / 320

