Other lots by Hebbelinck
#42Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
Twee kleurenetsen met zichten op Antwerpen. Beide Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 161/350 & 204/350.
Deux gravures en couleur avec vue sur Anvers. Les deux signées à l'extérieur de la plaque et numérotées 161/350 & 204/350.No longer availableDim. 36,5 x 49,5 & 42,5 x 33 cmEstimate: € 40 / 60
#815
Twee stoelen en twee bijpassende armstoelen.
#419
Een lot van drie antieke metalen dienbladen met handgeschilderde decors.
#442
#16
Een verstelbare kinderstoel van gedraaid beukenhout met rieten zit en rug.
Une chaise haute réglable en bois de hêtre tourné avec assise et dossier en osier.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#492
Een tangka met vrouwen in een landschap. Gouache op zijde.
#774
Een houten schildersezel.
Un chevalet en bois.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 100 / 150 -
#74
#248
Twee gedreven zilver kommetjes met hout versiering.
#422
#271
Twee slabestekken van hoorn met zilveren heften en een verzilverde taartschep.
#735
Drie gestileerde houten eenden.
#85
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants taillés en brillant d'un poids combiné de ± 0,68 ct et d'onyx.No longer availableDim. 13,88 gEstimate: € 900 / 1000