Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Zicht op de Handschoenmarkt te Antwerpen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 250/350.
Alfred Van Neste

“Zicht op de Handschoenmarkt te Antwerpen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 250/350.

“Vue sur le Marché des Gants à Anvers”. Une eau forte. Signée et numérotée 250/350.
Dim. 59 x 49 cm
SKU: 2504170312.
Category: Grafiek.
Auction day: 25 April 2017 19:00
Catalogue #312
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #601
    Yaacov Agam

    “Compositie”. Een zeefdruk. Israelische school. Gesigneerd en gnummerd 88/180.

    “Composition”. Une sérigraphie. Ecole israélite. Signée et numérotée 88/180.
    No longer available
    Dim. 73 x 73 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #49

    Een lot van drie reproducties in oude kaders.

    Trois reproductions encadrées anciennes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #586
    Corneille

    “Hommage aan Van Gogh”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd en gedateerd ‘89.

    “Hommage à Van Gogh”. Une lithographie épreuve d’artiste. Signée et datée ‘89.
    No longer available
    Dim. 64 x 48 cm
    Estimate: € 300 / 360
  • #372

    “Vue de la Grande place et la maison de ville à Bruxelles” & “Dernièrs adieux de Napoleon à sa famille”. Twee oude gravures. We voegen er een reproductie van een ets van Joostens met een zicht op de Oude Koornmarkt aan toe.

    “Vue de la Grande Place et la Maison de Ville à Bruxelles”et “Derniers adieux de Napoléon à sa famille”. Deux eaux fortes. Nous ajoutons une eau forte représentant le Vieux Marché au Blé.
    No longer available
  • #144

    “De voorstelling aan Keizer Napoleon I”. Een lithografie naar een werk van Vincente de Paredes.

    “La présentation de Napoléon I”. Lithographie d’après Vincente de Paredes.
    No longer available
    Dim. 51 x 79 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #742
    Van de Vijver

    “De Gedichtjes Drive-In”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1983 en genummerd 1/14 buiten de plaat.

    “De Gedichtjes Drive-In”. Lithographie. Signée, datée 1983 et numérotée 1/14 hors planche.
    No longer available
    Dim. 25 x 32 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #539
    Shimizuya Naojiro
    Period: act.: 1845 - 1873

    Een oude Japanse houtsnede van Utagawa Kunisada (1786 - 1865). Jaarzegel van 1854.

    Ancienne gravure sur bois japonaise par Utagawa Kunisada (1789-1865). Cachet de 1854.
    No longer available
    Dim. 35 x 24 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #579
    Hiroshi Yoshida
    Period: 1876 - 1950.

    “Brug in een park”. Een Shin Hanga prent. Eerste helft XXe eeuw.

    “Pont dans un parc”. Estampe Shin Hanga. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 24 x 36 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #729
    Foujita

    “Personages in een interieur”. Litho door Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Gesigneerd in de plaat.

    “Personnages dans un intérieur”. Litho par Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 27 x 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #384

    Een reproductie van een landschap van Van Ostade (16 x 26 cm) en een reproductie van een Japanse prent (18 x 26 cm).

    Reproduction d’un paysage par Van Ostade (16 x 26 cm) et une reproduction d’une estampe japonaise (18 x 26 cm).
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #279
    C. Sohn Jr.

    “De hofmaking”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd ‘Dusseldorf, 1881’.

    “Courtiser”. Une lithographie. Signée et datée “Dusseldorf, 1881”.
    No longer available
    Dim. 20 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #332

    “De kruisoprichting” (H: 70 cm B: 50 cm) en “Naakten bij de rivier”

    (H: 44 cm B: 30 cm). Twee lithografieën, resp. naar Rubens en Boydell.

    “L’élévation de la Croix” ( H: 70 cm L: 50 cm) et “Nus au bord de la rivière”. (H: 44 cm L: 30 cm). Deux lithographies d’après Rubens et Boydell.
    No longer available
    Dim.
    Estimate: € 100 / 120
  • #9

    “Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Vier prenten met betrekking tot Franse veldslagen onder Napoleon.

    “Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Quatre estampes concernant les batailles françaises sous Napoléon I.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #32
    Dirk Baksteen

    “Herfstregens”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 40/75 buiten de plaat.

    “Pluies d’automne”. Eau-forte. Signée et numérotée 40/75 hors planche.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 24,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #754
    Foujita

    “Personages in een interieur”. Litho door Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Gesigneerd in de plaat.

    “Personnages dans un intérieur”. Litho par Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 27 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #4

    Een lot van vijf oude gravures met zichten op Vlaamse steden en een marine.

    Cinq gravures anciennes aux vues de villes flamandes et une marine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #459

    Een lot van vier opgehoogde reproducties naar XIXe eeuwse werken. We voegen er een Japanse prent aan toe.

    Lot de quatre reproductions rehaussées d’après des oeuvres du XIXe siècle. Nous ajoutons une estampe japonaise.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #529

    “Geisha met theekop”. Een afdruk van een laat-XVIIIe eeuwse Japanse houtsnede van Kitagawa Utamaro. Meiji periode.

    “Geisha à la tasse de thé”. Estampe d’après un exemplaire du XVIIIe siècle par Kitagawa Utamaro. Période Mei-ji.
    No longer available
    Dim. 35 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #22

    Een lot van vier lithografieën, waarvan één met een beeltenis van Napoleon, één met een jongedame en twee interieurs.

    Lot de quatre lithographies dont une représentant Napoléon I, une autre une jeune femme et deux intérieurs.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #610
    Theo De Cooremeter

    Twee aquarellen en een ets. Allen gesigneerd.

    Deux aquarelles et une eau forte. Signées.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #734
    Mirao

    “Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.

    “Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.
    No longer available
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #364
    Romain Malfliet

    “Brugge”. Ets. Gesigneerd en genummerd 11/100 buiten de plaat.

    “Bruges”. Eau forte. Signée et numérotée 11/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 31 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #359
    Roger Hebbelinck

    “Stadszicht te Brugge” & “St. Andrieskerk te Antwerpen”. Twee lithografieën. Gesigneerd en resp. genummerd 106/300 & 137/350 buiten de plaat.

    “Vue de Bruges”. et “Eglise St-André à Anvers”. Deux lithos. Signées et respectivement numérotées 106/300 et 137/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 24 x 19 & 42 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #382

    Een lot van drie verschillende etsen.

    Lot de trois eaux fortes.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #501

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Un couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 490 x 103 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #242

    Een salongarnituur van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel, bestaande uit een bank en twee stoelen.

    Un salon en noyer sculpté comprenant deux fauteuils et un canapé, style Louis XV, recouvert de velours vert.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #192
    Antonio Maraini

    “Roomse markt.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Marché romain”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 45 x 36 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #549
    Hilde Hendrickx

    “De naaikamer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘86.

    “La chambre d’ouvrage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘86.
    No longer available
    Dim. 65 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #117

    Een lot van twee oude camera’s en een fototoestel in lederen etuis. Resp. Nito, Kodak en Agfa.

    Deux anciens caméras et un appareil à photographies dans leurs étuis en cuir. Respectivement Nito, Kodak et Agfa.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #775

    Een armstoel van gesculpteerd mahoniehout. Oorspronkelijke bekleding. Lodewijk XV-inspiratie, tijdperk Louis-Philippe.

    Fauteuil en acajou sculpté. Revêtement d’origine. D’inspiration Louis XV, d’époque Louis-Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #653

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Delfts aardewerk, versierd met een hond op het deksel. Onderaan gemerkt. XXe eeuw.

    Deux vases à couvercle en poterie de Delft, décorés avec chiens sur les couvercles. Marqués en dessous. XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #809
    Charles Demets

    Eikenhouten art nouveau hoekkapstok met links een spiegeldeurtje, rechts vier koperen haken en een glazen opbergvak voor foto’s of brieven. Versierd met twee aquarellen gesigneerd en gedateerd 1900 en 1914.

    Porte manteau d’encoignure art nouveau en chêne. A gauche une porte au miroir, à droite quatre crochets et une étagère en verre pour des photos ou des lettres. Décoré de deux aquarelles signées et datées 1900 et 1914.
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #619

    Een olielamp van messing en geglazuurd aardewerk, mauve in de massa.

    Lampe à huile en laiton et faïence à glaçure mauve.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #446

    Een serveerwagentje van hout en messing met een glazen blad.

    Charrette de service en bois et laiton à tablette en verre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #401
    Staffordshire

    Een porseleinen hondje. Gemerkt Beswick, England. Genummerd 1378-8

    Petit chien en porcelaine. Marque Beswick, England, numéro 1378-8.
    No longer available
    Dim. h 24
    Estimate: € 40 / 60
  • #30

    Een etui met wapenschild van ivoor en verzilverd metaal. Eerste helft XXste eeuw.

    Etui à écusson en ivoire et métal argenté. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More