Other lots in this auction
-
#421Lofty Crystal & Crystal
Een tafelklok van geel kristal. Het uurwerk gemerkt Junghans Quartz.
Pendule de table en cristal jaune. Mouvement marqué Junghans Quartz.No longer availableDim. H. 19,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#688
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#480Nikki De Saint Phalle
Parfum flacon gedecoreerd met kunststoffen beeldje van twee serpenten.
Flacon à parfum décoré d’une statuette en plastique représentant deux serpents.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#800
Een gefineerd Engels wandmeubel met twee legplanken.
Console anglaise en bois de placage, avec deux étagères.No longer availableDim. 112 x 107 x 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#597
Een tegel van Chinees porselein.
Carreau en porcelaine de Chine.No longer availableDim. 19,5 x 19,5 cmEstimate: € 160 / 200 -
#124Jan Van Looy
“Stilleven met wild”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte de chasse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 55 x 85 cmEstimate: € 150 / 200 -
#479Lenaerts
“Siena”. Olieverf op doek. Gesigneerd
“Siena”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#489Geo. Henrotté
“Zicht op een kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1914.
“Vue sur un canal”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1914.No longer availableDim. 33 x 49 cmEstimate: € 25 / 40 -
#216
Bretonse eikenhouten eetkamer. Buffet met opzet (265 x 170 x 60 cm), enkel buffet (195 x 140 x 55 cm), vierkante tafel (110 x 110 cm), vijf stoelen (H. 104 cm) en een armstoel (H. 122 cm).
Salle à manger en chêne richement sculpté de style dite bretonne. Buffet à deux corps, buffet simple, table carrée, cinq chaises et un fauteuil.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#394Maria Rombouts
“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 75 / 100 -
#291
Een XVIIIe eeuws bord van Italiaans aardewerk, gedecoreerd met een koppel in een berglandschap. Omstreeks 1770.
Assiette en faïence italienne du XVIIIe siècle, décorée d’un couple dans un paysage montagneux. Vers 1770.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 120 / 140 -
#455
Een zilveren pillendoosje in de vorm van een naturalistisch schelpje. Gemerkt.
Boîte à pilules en argent en forme de coquille naturaliste.No longer availableDim. 32,72 gEstimate: € 20 / 25