#381
Een paar roze opaalglazen dekselvaasjes, versierd met vergulde en polychrome handgeschilderde motieven. Omstreeks 1900.
Paire de vases couverts en opaline rose décoré de motifs dorés et polychromes à la main. Vers 1900.No longer availableDim. H. 23,5 cmEstimate: € 40/50 -
#436
Acht eikenhouten stoelen.
Huit chaises en chêne.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 160/200 -
#829V.J. Bergh
“Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#88
Een eironde vaas van aardewerk met een meerkleurig druipdecor. Onderaan gemerkt: France in reliëf (kleine schilfer aan de binnenkant van de zool).
Vase ovoïde en faïence à décor polychrome coulé. Marque “France” en relief sous la base (petit éclat à l’intérieur de la semelle).No longer availableDim. H. 30,5 cmEstimate: € 30/40 -
#556
Coffre en bois chinois décoré d’oiseaux sculptés dans un paysage.No longer availableDim. 37 x 73 x 35 cmEstimate: € 80/100 -
#375
Een halssnoer met langwerpige parels.
Collier de perles allongées.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#790
Paire d’appliques en bois polychrome à base de balustres d’escalier.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 75/100 -
#138Val St. Lambert
Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal met ruitmotieven. Onderaan gemerkt.
#709Jean Gatien
“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en met opdracht, 1940.
“Composition abstraite”. Huile sur toile. Signée et avec dédicace de 1940.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 100/120 -
#560
Twee krokodillen van ivoor en een bewerkte tand met olifanten en krokodil. Eerste kwart van de XXste eeuw.
Deux crocodiles en ivoire sculpté et une défense décorée d’éléphants et d’une crocodile. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. l: 30 en 20 cmEstimate: € 40/80 -
#361
Drie verzamelalbums van “Spirou”. Nrs. 90, 91 & 94.
#661
Een paar dekselpotten van porselein.
Paire de pots couverts en porcelaine.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200/250