Similar lots by type
-
#454Paul AizpiriPeriod: °1919
“Man met de pijp”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 35/100 buiten de plaat.
“Homme à la pipe”. Lithographie signée et numérotée 35/100 hors planche.No longer availableDim. 76 x 57 cmEstimate: € 150 / 200 -
#724
Een lot van vijf grafische werken, waaronder Severin en Mariman.
Lot de cinq gravures dont oeuvres par Severin et Mariman.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#464
“Zelfverzekerd” en “Vertwijfeling”. Twee linosnedes. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 20/20 en gemonogrammeerd binnen de plaat. Naar werken van Jan Decleir.
“Confiant” et “Désespéré”. Deux linogravures. Signées et numérotées 20/20 hors planche et monogrammées dans la planche. D’après oeuvres par Jan Decleir.No longer availableDim. 32 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#672Colette CleerenPeriod: °1953
“Ontmoetingen met Claude van den Berge”. Ets en aquatint. Gesigneerd, gedateerd 1986 en genummerd 6/24
“Rencontres avec Claude van den Berge”. Eau-forte et aquatinte. Signée, datée 1986 et numérotée 6/24.No longer availableDim. 34 x 44 cmEstimate: € 20 / 30 -
#59
Een oude kaart van de Stad Antwerpen. Een gravure van cartograaf Guicciardini uit 1587.
Ancienne carte de la ville d’Anvers. Gravure par Guicciardini de 1587.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#32Tytgat
“Brabofontein te Antwerpen”. Ets. Gesigneerd binnen de plaat.
“Fontaine de Brabo à Anvers”. Eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 18,5 x 14 cmEstimate: € 15 / 20 -
#529Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945
“De Kathedraal van Rouen”. Ets. Gesigneerd en getiteld buiten de plaat.
“La Cathédrale de Rouen”. Eau-forte. Signée et intitulée hors planche.No longer availableDim. 60 x 49 cmEstimate: € 250 / 350 -
#712Theo Maeyens
“Slag der Gulden Sporen”. Houtsnede. Gesigneerd in de plaat.
“Bataille des Eperons d’Or”. Gravure sur bois. Signée dans la planche.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#442Frans Masereel
“Boten op de Schelde” & Zicht op Antwerpen vanaf de Schelde”. Twee houtsneden. Gesigneerd buiten de plaat.
“Bateaux sur l’Escaut” et “La ville d’Anvers vue de l’Escaut”. Deux gravures sur bois. Signées hors planche.No longer availableDim. 15,5 x 11,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#564Pol MaraPeriod: 1920 - 1998
“Kleurencompositie met naakt”. Zeefdruk. Gesigneerd binnen de plaat en gedateerd 1969.
“Composition en couleurs avec nu”. Sérigraphie. Signée dans la planche et datée 1969.No longer availableDim. 108 x 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#484Shoichi Hasegawa
“Village dans l’ombre.” Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 26/99.
“Village dans l’ombre”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 26/99 hors planche.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#109
“Herder met schapen”. Ets. Onleesbaar gesigneerd en genummerd 67 buiten de plaat.
“Berger et ses moutons”. Eau-forte. Signée et numérotée 67 hors planche.No longer availableDim. 55 x 72 cmEstimate: € 25 / 35 -
#359
Een lot grafiek:- “Het gebed voor het eten”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat: Félix Gogo.- “Zicht op Lier”. Kleurenets. Buiten de plaat gesigneerd Marten Van der Loo.- “Begijnhofpoort”. Kleurenets. Gesigneerd R. Hebbelinck en genummerd 129/350 buiten de plaat.
Trois gravures:- “La prière avant de manger”. Eau-forte. Signée hors planche: Félix Gogo.- “Vue de Lierre”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche; Marten van der Loo.- “Porte de béguinage”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 129/350 hors planche.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#424
“Windmolen”. Monotype op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Moulin à vent”. Monotype sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 45 x 40 cmEstimate: € 20 / 25 -
#74Romain Malfliet
Drie etsen:- “St. Bonifaciusbrug te Brugge”. Genummerd 9/100 en gesigneerd buiten de plaat.- “Kapel te Schelle”. Genummerd 32/50 en gesigneerd buiten de plaat.- “De rede te Lokeren”. Genummerd 31/50 en gesigneerd buiten de plaat.
Trois eaux-fortes:- “Pont St-Boniface à Bruges”. Numérotée 9/100 et signée hors planche.- “Chapelle à Schelle”. Numérotée 32/50 et signée hors planche.- “La Rade de Lokeren”. Numérotée 31/50 et signée hors planche.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#554Armand Apol
“Winterlandschap”. Litho. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 24/150. Naar een werk van Valerius De Saedeleer.
“Paysage d’hiver”. LItho. Signée et numérotée 24/150 hors planche. D’après un oeuvre par Valérius de Saedeleer.No longer availableDim. 52 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#4
Drie etsen:-”Zicht op de Dijle te Mechelen”. Gesigneerd Marten Van Der Loo.-”Tigre royal attaquant un buffle”. E. Piridon naar een werk van Verlat.-”Hond”. Gemonogrammeerd L.G.
Trois eaux-fortes:- “Vue de la Dyle à Malines”. Signée Marten van der Loo.- “ Tigre royal attaquant un buffle”. E. Piridon d’après Verlat.- “Chien”. Monogrammée L.G.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#369Isidoor Van Mens
“Rabat”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Rabat”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 20 / 24 -
#362Jean StevanPeriod: 1896 - 1962
“Portaaltje”. Lithografie. Gesigneerd en épreuve d’artiste buiten de plaat en met opdracht.
“Petit portail”. Lithographie. Signée et épreuve d’artiste hors planche et avec dédicace.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#532Langlet
“Stilleven met cello”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 100/175 buiten de plaat. Met certificaat.
“Nature morte aux violoncelle”. Signé et numéroté 100/175 hors planche. Avec certificat.No longer availableDim. 54 x 76 cmEstimate: € 670 / 80 -
#549Jules De Bruycker
“De Kathedraal van Bourges”. Ets. Gesigneerd en getiteld buiten de plaat.
“La Cathédrale de Bourges”. Eau-forte. Signée et intitulée hors planche.No longer availableDim. 50 x 55 cmEstimate: € 250 / 350 -
#544Paule PiaPeriod: °1920
“Mijn naam is haas”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 22/99 buiten de plaat.
“Mijn naam is haas”. Lithographie. Signée et numérotée 22/99 hors planche.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 20 / 30 -
#472Félix Labisse
“Fiqua”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 42/165 buiten de plaat.
“Fiqua”. Lithographie signée et numérotée 42/165 hors planche.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#44
Twee etsen:- ”Le Christ triomphe du peche et de la mort”. Ch. Waltner naar een werk van P.P. Rubens. XIXde eeuw.- “Divertissement de paysans Hollandois”. L. Surugue naar een werk van D. Teniers. XVIIIde eeuw.
Deux eaux-fortes:- “Le Christ triomphe du péché et de la mort”. Ch. Waltner d’après Rubens. XIXe siècle.- “Divertissement de paysans hollandois”. L. Surugu d’après David Teniers. XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#430
Een halssnoer bestaande uit verschillende soorten parels en halfedelstenen en met zilveren slot.
Collier contenant différentes sortes de perles et de pierres semi-précieuses. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#101Val St. Lambert
Een mand van geslepen kristal, bruin gekleurd in de massa. Gemerkt.
Corbeille en cristal taillé coloré brun foncé dans la masse. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#735
Een handtas van bruin leder gemerkt Delvaux (sporen van gebruik). En een zwarte van het merk Nouvelta (in goede staat).
Sac à main en cuir brun de la marque Delvaux (usures). Et un sac à main noir de la marque Nouvelta (en très bon état).No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#719Delphine Blésin
Vier ovale tekeningen van bloemenranken. Potlood op papier. Allen gesigneerd en gedateerd. Einde XIXe eeuw.
Quatre dessins ovale aux guirlandes de fleurs. Crayon sur papier. Chaque pièce signée et datée. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#471
Een paar hangjardinières van terracotta, versierd met een saterkop aan weerskanten en een guirlande.
Paire de jardinières murales en terre cuite. Décor de deux satyres et d’une guirlande de fleurs.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 260 / 300 -
#492
Een collage op board. Draagt handtekening.
Collage sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 21,5 x 18 cmEstimate: € 220 / 260 -
#784
“Het oude China. Geschiedenis en cultuur van het Rijk van het Midden”. Roger Goepper. Ed. Bruna. Houten, 1988.
“Het oude China. Geschiedenis en cultuur van het Rijk van het Midden”. Roger Goepper. Ed. Bruna. Houten, 1988.No longer availableEstimate: € 22 / 26 -
#290
Een 18 karaats geel gouden Liberty munt met een afbeelding van John & Robert Kennedy.
Pièce de monnaie Liberty en or jaune 18 ct représentant John et Robert Kennedy.No longer availableDim. 6,94 gEstimate: € 140 / 160 -
#703Dinky Toys
“Field Artillery Tractor” met “Trailer 25 PR Gun” & “25 PR Gun”. Een miniatuur legervoertuig met kanon en trailer. Resp. genummerd 688 en 686.
“Field Artillery Tractor” avec “Trailer 25 PR Gun” et “25 PR Gun”. Voiture militaire miniature avec trailer et canon. Resp. n° 688 et 686.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#320
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met één briljant van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un brillant de ± 0,20 ct.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#613
Een schouwpendule van gefineerd hout en vuurverguld brons in Lodewijk XV stijl en bekroond met een putto. Tijdperk Napoleon III.
Pendule de style Louis XV en bois de placage et bronze doré au feu. Surmontée d’un putto et sur une base de rocailles. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 450 / 500 -
#708
Een Chinese balustervaas van meerkleurig porselein met figuren in het decor. XXste eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages. XXe siècle.No longer availableDim. H 37 cmEstimate: € 20 / 30