Similar lots by type
-
#892Rik Verheyden“Non aan een kerkingang”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.
”Une nonne à l’entrée de l'Église.” Huile sur toile. Signée et datée 1931.No longer availableDim. 59 x 39 cmEstimate: € 100 / 160 -
#859G. Heirbaut“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 70 / 100 -
#984Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960“Heidezicht”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Vue sur la fagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#854Louis ClessePeriod: 1889 - 1961“Schuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La grange.” Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 41 cmEstimate: € 200 / 300 -
#744“Golgotha met Maria, Mari-Magdalena en Johannes de apostel. Olieverf op doek. Begin XVIIIe eeuw.
“Golgotha avec Marie, Marie Magdelaine et St-Jean l’Apôtre”. Huile sur toile. Début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#632“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. XIXe eeuw, naar de XVIIe eeuw.
”Nature morte, fleurs.” Huile sur toile. Ne porte pas de signature. XIXième siècle, d’après le XVIIième siècle.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#621Joseph De Meyer“De jacht van Diana”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1955.
“La chasse de Diane”. Huile sur toile. Signée. Vers 1955.No longer availableDim. 120 x 160 cmEstimate: € 240 / 360 -
#982Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949“De misdienaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Acolyte.” Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 33 cmEstimate: € 120 / 180 -
#684S. Dewael“Joies d’été”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Joies d’été.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#662Omer CoppensPeriod: 1864-1926“Besneeuwd straatje bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘23. Beschadiging bovenaan.
”Une ruelle enneigée nocturne.” Huile sur toile. Signée et datée ‘23.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 300 / 400 -
#644Trousselot“Kardinaal met papegaai”. Olieverf op schilderskarton. Gesigneerd.
”Cardinal et perroquet.” Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 32,5 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#214Henri HoubenPeriod: Antwerpen 1858-1931“Conversatie op het veld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Conversation dans les champs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 66 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#569Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#209“Kerkinterieur”. Olieverf op paneel achter glas. Vlaamse school, XIXe eeuw.
“Intérieur d’Eglise”. Huile sur panneau sous verre. Ecole flamand, XIXe siècle.No longer availableDim. 79 x 65 cmEstimate: € 600 / 800 -
#554Alfred Jos Auguste Van NestePeriod: 1874 - 1969“Vieux Coin”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vieux Coin’. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#762Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging in het doek.
”Paysage à la ferme.” Huile sur toile. Signée. Petit dégât à la toile.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 100 / 160 -
#689“Indisch koppel”. Paar gouaches op doek. Modern werk.
“Couple indien”. Paire de gouaches sur tissu. Travail moderne.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#652Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoeve in de zomer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermette durant l’été.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 88 cmEstimate: € 100 / 160 -
#989Edgard FarasynPeriod: 1858-1938“Paardenkoets in de duinen bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Carrosse dans les dunes durant la nuit.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#212Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme au bord de l’eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 88 cmEstimate: € 100 / 160 -
#1009SchevelenboschEen paar interieurscènes naar de XVIIIe eeuw. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Deux scènes d’intérieur d’après le XVIIIième siècle. Huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1032Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.
Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.No longer availableDim. 93 x 39 cmEstimate: € 180 / 240 -
#759Robert Meyten“Surrealistisch landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964.
”Paysage surréaliste et personnages.” Huile sur toile. Signée et datée 1964.No longer availableDim. 57 x 99 cmEstimate: € 100 / 120 -
#232Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951“De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine schade bovenaan.
“L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât vers le haut.No longer availableDim. 47 x 32 cmEstimate: € 300 / 500
Other lots in this auction
-
#603Een Georgian hoekbibliotheek van eikenhout, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk, onderaan twee paneeldeuren. Engeland, XIXde eeuw.
Bibliothèque d’encoignure Georgian en chêne, le dessus ouvrant à deux portes à lattes, le bas à deux portes pleines. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 88, L. 145 cmEstimate: € 250 / 350 -
#908Een aardewerken wijnvat. Spanje, XVIIIe eeuw.
Un baril à vin en faïence. Espagne, XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 100 / 120 -
#180Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en een peervormige smaragd van ± 2,35 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct et d’une émeraude piriforme de ± 2,35 ct.No longer availableDim. 6,78 gEstimate: € 1750 / 1850 -
#218“Bacchus als kind met een Bacchante en een schaap”. Bronzen groep met bruin patina op zwarte marmeren sokkel.
“Bacchus enfant, une Bacchante et un mouton”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en marbre noir.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 300 / 400 -
#940Een boekenkast van witgelakt hout met een gesculpteerd en gepolychromeerd bloemendecor.
Bibliothèque en bois laqué blanc décorée de fleurs sculptés et polychromés.No longer availableDim. 163 x 163 cmEstimate: € 120 / 200 -
#718Een gedeelte glasservies met amberkleurige voet en verzilverde rand, jaren 50.
Partie de service à verres aux bases ambres et au rebords argentés. Années 50.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#562‘Compositie’. gemengde techniek op papier. gesigneerd Ron Ekkelenkamp en gedateerd 1993 op de achterzijde.
“Composition”. Technique mixte sur papier. Signée Ron Ekkelenkamp et datée 1993 au verso.No longer availableDim. 72 x67 cmEstimate: € 220 / 240 -
#893Een zeshoekige halsvaas van porselein, versierd met een meerkleurige bloemenguirlande. XIXe eeuw. Gemonteerd als lampenvoet.
Vase à long col hexagonal en porcelaine décoré d’un guirlande de fleurs polychrome. XIXe siècle. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1058Een terrine van monochroom wit porselein. Zonder lepel.
Terrine en porcelaine monochrome blanche. Sans louche.No longer availableDim. b: 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#955Een bronzen luchter in Régencestijl met kristallen pendeloques.
Lustre en bronze de style Régence aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 650 / 700 -
#1095Een Engelse armstoel in Georgianstijl van mahoniehout met vergulde details en de zit bekleed met gestreept fluweel.
Fauteuil anglais de style Georgian en acajou aux détails dorés. Siège recouverte de velours strié.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#516Ovale Louis-Philippetafel van mahoniehout met vier gedraaide en gerainureerde poten. Met één grenen verlengblad. XIXde eeuw.
Table ovale Louis-Philippe en acajou sur quatre pieds tournés et rainurés. Un allonge en sapin. XIXe siècle.No longer availableDim. 108 x 88 cmEstimate: € 120 / 200


