Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Zicht op de markt in Middelburg”. Kleurkrijt op papier. Draagt een handtekening en een monogram: A. Ost.

“Zicht op de markt in Middelburg”. Kleurkrijt op papier. Draagt een handtekening en een monogram: A. Ost.

“Vue du marché de Middelburg”. Pastel sur papier. Porte une signature et un monogramme: A. Ost.
Dim. 38 x 50 cm
SKU: 0812150259.
Category: Uncategorized.
Auction day: 8 December 2015 19:00
Catalogue #259
Estimate: € 12°0 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #340
    Quartz

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.

    Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or bicolore 18 ct.
    No longer available
    Dim. 36,60 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #495

    Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.

    Collier à maillons en or bicolore 18 ct.
    No longer available
    Dim. 37,60 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #379

    Een lot van twaalf diverse lijsten met grafisch werk.

    Lot de 12 cadres contenant des oeuvres graphiques.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #700
    Quartz

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 99,85 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #565

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met een hanger in de vorm van een eikel.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct et un pendentif en forme de gland.
    No longer available
    Dim. 35,59 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #650
    Genève Quartz

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Montre à bracelet dame en or jaune 18 ct. Bracelet à maillons en or jaune 18 ct également.
    No longer available
    Dim. 65,58 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #560

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 24,68 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #360

    Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.

    Collier à maillons en or bicolore 18 ct.
    No longer available
    Dim. 53,80 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #551,1

    Indisch wandtapijt met paillettes.

    No longer available
    Dim. 85 x 130 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #480

    Een paar 18 karaats tweekleurige geel gouden oorbellen.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune à deux tons 18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,75 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #605
    Pontiac

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 23,54 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #510

    9 Turkse muntjes van geel goud 22 ct: een iets grotere, van 100 Kurush uit 1916 en acht kleintjes van 50 Kurush met de beeldenaar van Kemal Attatürk uit 1998, 2000, 2003 en 2004. Gemonteerd als hangertjes.

    9 pièces de monnaie turques en or jaune 22 ct: le plus grand de 100 Kurush de 1916, les autres de 50 Kurush au profil de Kemal Attatürk de 1998, 2000, 2003 et 2004. Montées comme pendentifs.
    No longer available
    Dim. 23,50 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #315

    Een 18 karaats tweekleurige gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Bracelet d’esclave en or à deux couleurs 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 61,35 g
    Estimate: € 1300 / 1400
  • #570
    Genève Quartz

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 68,88 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #580

    Een 18 karaats geel gouden halssnoer met hanger bezet met een Medusa hoofd, fantasiestenen en parels.

    Collier en or jaune 18 ct et pendentif à la tête de Méduse, entourée de pierres de fantaisie et de perles.
    No longer available
    Dim. 25,93 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #335

    Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer met bijpassende armband.

    Collier à maillons en or jaune 18 ct et bracelet assorti.
    No longer available
    Dim. 43,05 g
    Estimate: € 850 / 950
  • #505

    Zes 22 karaats geel gouden munten. Napoleon III. 10 Francs. 1857. 1858. 1859 x 3 en 1864. Gemonteerd als hangertjes.

    Six pièces de monnaie en or jaune 22 ct. Profil de Napoléon III, 1857, 1858, 3 x 1859 et 1864. Montées comme pendentifs.
    No longer available
    Dim. 19,43 g
    Estimate: € 500 / 650
  • #350

    Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een munt van twenty dollers. 1895. Unites States of Amerika.

    Pendentif en or jaune 18 ct tenant une pièce de monnaie de vingt dollar. Etats-Unis 1895.
    No longer available
    Dim. 44,60 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #550
    Orfina

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 36,65 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #345

    Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met fantasiestenen.

    Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de pierres de fantaisie.
    No longer available
    Dim. 13,33 g
    Estimate: € 260 / 350
  • #743
    Rosenthal

    Een gedeeltelijk servies van wit porselein met vergulde rand.

    No longer available
  • #620

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.

    Montre à bracelet de dame en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25. Bracelet à maillons en or bicolore 18 ct.
    No longer available
    Dim. 40,05 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #325

    Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.

    Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.
    No longer available
    Dim. 19,80 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #440

    Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.

    Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.
    No longer available
    Dim. 10,80 g
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #409

    Houten miniatuur wenteltrap.

    Escalier en colimaçon miniature en bois.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #793

    Een paar wandconsoles van deels goudgepatineerd kunststof, gedragen door Morianen.

    Paire de consoles murales, partiellement en plastique doré et porté par des Maures.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #8
    ATA Royal

    Een lotje Gouda-aardewerk, bestaande uit een vaasje, een schaaltje en een kandelaar met oor. Onderaan gemerkt.

    Lot de pâtes tendres de Gouda dont un vase, un plat et un bougeoir. Marques sous les bases.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #172

    Twee gravures naar Rubens: “Boerenfeest” Een gravure uit 1762 van Hessard &” Heilige Moeder met kind” Een XVIIe eeuwse gravure van Galle.

    Deux gravures d’après Rubens. “Fête de campagne”, gravure de 1762 par Hessard, et “Vierge à l’Enfant”, gravure du XVIIe siècle par Galle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #153

    Een sierkruik van meerkleurig majolica in barokke stijl.

    Cruche décorative en majolique polychrome de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #102
    Frans Van Immerseel

    “De aanbidding der wijzen”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 27/200 buiten de plaat.

    “L’adoration des mages”. Lithographie. Signée et numérotée 27/200 hors planche.
    No longer available
    Dim. 29 x 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #110

    Een parelhalssnoer met zilveren slot.

    Collier de perles. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 250
  • #410

    Een hanger van sterling zilver en jade in de vorm van een Chinese draak en een ring van turkoois en sterling zilver.

    Pendentif en argent sterling et jade en forme de dragon chinois et une bague en turquoise et argent sterling.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #799

    Een paar halsvazen van Chinees porselein met een famille rose decor op gele fond. Schilfers aan de randen.

    Paire de vases aux longs cols en porcelaine de Chine à décor famille rose sur fond jaune. Eclats aux bords.
    No longer available
    Dim. H 26 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #739
    K.L. Van Meers

    “Mediterraan havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Port méditerranéen”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #22
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos kristal bestaande uit een ijsemmertje, een pennendoos, een bekertje en een kleine hoed. Gemerkt.

    Lot de cristaux incolores comprenant un seau à glace, une boîte à plumes, un gobelet et un petit chapeau. Avec marques.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #97

    Een lot ivoor, bestaande uit een staande een een knielende vrouwenfiguur, een briefopener en een krokodil. We voegen er twee gesculpteerde wrattenzwijnentanden aan toe. Eerste helft XXste eeuw.

    Lot d’ivoires sculptés comprenant une femme agenouillée, un coupe papier et une crocodile. Ainsi que deux défenses de phacochère. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More