Similar lots by type
-
#799Sidy. Hall Bury Strt. Bloomsby
Twee kaarten in lijst:- “A.D. 1828. End of the General Peace”. Een kaart van Sidy. Hall Bury Strt. Bloomsby uit 1830.- “Turcici Imperii Descriptio”. Een reproductie van een kaart van Abraham Ortelius.
Deux cartes encadrés:- “A.D. 1828. End of the General Peace”. Une carte de Sidy. Hall Bury Strt. Bloomsby, 1830.- “Turcici Imperii Descriptio”. Une reproduction d’une carte d’Abraham Ortelius.No longer availableDim. 35 x 52 cm & 41 x 51 cmEstimate: € 60/100 -
#284Alfred Van NestePeriod: 1874-1969
‘Brugge’. Kleurenets. Gesigneerd.
"Bruges". Une eau-forte en couleurs. Signée.No longer availableDim. 53 x 65 cmEstimate: € 30/50 -
#489Bernard CharoyPeriod: °1931
“Portret van een jongedame”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 128/150 buiten de plaat.
"Portrait d'une jeune femme". Une lithographie. Signée et numérotée 128/150 hors planche.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#789
“Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd, met droogstempel gemerkt en genummerd 84/100 buiten de plaat. In de plaat: C. 1917.
“Bruges”. Une eau-forte en couleurs. Signée, avec cachet et numérotée 84/100 hors planche. Dans la planche: C. 1917.No longer availableDim. 38 x 31 cmEstimate: € 20/30 -
#362
“Colin Maillard”. Een oude lithografie naar een werk van Arturo Rietti. Uitgegeven te Londen in 1897.
"Colin Maillard". Une ancienne lithographie d'après l'oeuvre d’Arturo Rietti. Editée à Londres, 1897.No longer availableDim. 65 x 84 cmEstimate: € 100/120 -
#62
“Kiekeboe - Eindelijk grappig”. Een ingekaderde affiche voor een komedie-avond te Turnhout naar aanleiding van het dertigjarig bestaan van Kiekeboe in 2007.
"Kiekeboe - Eindelijk grappig". Une affiche encadrée en honneur d'une soirée comédie à Turnhout à l'occasion de l'anniversaire trentenaire de Kiekeboe en 2007.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#482Bernard CharoyPeriod: °1931
“Portret van een jonge vrouw”. Een lithografie. Artiestenproef, gesigneerd en genummerd 13/25 buiten de plaat.
"Portrait d'une jeune femme". Une lithographie. Epreuve d'artiste, signée et numérotée 13/25 hors planche.No longer availableDim. 60 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#92John Ingram
“Le berger content”. Een gravure naar een werk van Teniers.
"Le berger content". Une gravure d'après une oeuvre de Teniers.No longer availableDim. 40 x 27,5 cmEstimate: € 40/60 -
#502Bernard CharoyPeriod: °1931
“Nicole”. Een lithografie. Artiestenproef op 25 exemplaren. Gesigneerd buiten de plaat.
"Nicole". Une lithographie. Epreuve d'artiste sur 25 exemplaires. Signée hors planche.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#351
Kleine bolle vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Kleine schilfer aan de bovenrand.
Petit vase sphérique en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Eclats minusculules au bord supérieur.No longer availableDim. Ø 14 cmEstimate: € 120/140 -
#479Pol MaraPeriod: 1920-1998
“La tatouée”. Een lithografie op zijde. Gesigneerd en gedateerd ‘86 binnen de plaat.
"La tatouée". Une lithographie sur soie. Signée et datée 86 dans la planche.No longer availableDim. 52 x 34 cmEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#444
Een balustervaas en een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein, waarbij de dekselvaas getooid met een zittende Fo-hond, de andere met een schilfer aan de rand. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre et une potiche en porcelaine de Chine polychrome et dorée, le couvercle surmonté d’un chien de Pho assis, un éclat au rebord du vase. Marques sous les bases.No longer availableDim. h62 cmEstimate: € 50/60 -
Verguld bronzen zuiltje met gotische motieven. Binnenin een messingen huls met een uitvouwbaar papieren waaiertje, bovenaan te monteren. XIXde eeuw (slijtage aan papier).
No longer availableDim. L. 23,5 cmEstimate: € 250/350 -
#624
Drie netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor, waarbij twee in de vorm van wijzen en één in de vorm van een vrouw met een takkenbundel.
Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#209
Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
Statue de jardin en forme d’aigle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 300/400 -
#448
Een messingen koro, getooid met een Fo-hond en twee rood koperen schaaltjes met reliëfdecors.
Un koro en laiton, surmonté d’un chien Pho et deux coupelles en cuivre rouge avec décor en relief.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#429
Een kunstboek. Nico Vrielink. Getekend door de kunstenaar en genummerd.
Un livre d'art. “Nico Vrielink”. Signé par l'artiste et numéroté.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#504W. Hogendijk
“Paganini”. Oliverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
"Paganini". Huile sur toile. Signée et datée '70.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 100/150 -
#217Eugène CartierPeriod: 1861-1943
“Zeehond”. Bronzen beeldje op houten sokkel. Gesigneerd.
"Phoque". Une statue en bronze sur socle en bois. Signée.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 100/150 -
#602
“Bloemenstilleven”. Een drieluik, olieverf op doek. Omstreeks 1900.
“Nature morte aux fleurs”. Triptyque en huile sur toile. Vers 1900.No longer availableDim. 85 x 50 & 85 x 38 cmEstimate: € 120/200 -
#371
Lot tin bestaande uit: drie grote borden en drie schotels.
Un lot d'objets en étain comprenant trois grandes assiettes et trois plats.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#365
Schaaltje in zilverfiligraan. 200,14 g zilver.
Une coupelle en argent philigrané. 200,14 g.No longer availableDim. ø 18 cmEstimate: € 80/100 -
#626
Serie van zes Lodewijk XVI-stijl stoelen van verguld hout en bekleed met bordeauxrood fluweel.
Suite de six chaises de style Louis XVI en bois doré sur pieds rainurés. Recouvertes de velours bordeaux.No longer availableEstimate: € 200/300