Similar lots by type
-
#549Jan Claessens“Weidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“ La prairie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#554“Compositie met zwart, groen en blauw. Olieverf op paneel. Draagt handtekening “Winter”.
“Composition en noir, vert et bleu”. Huile sur panneau. Porte une signature “Winter”.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#252A. Sonck“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#221Cornelis“Goliath”. Hoofd van gebeeldhouwd en zwart gepatineerd hout. Gesigneerd.
“Goliath”. Tête en bois sculpté et noirci. Signée.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#662“Stilleven met stolp”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Nature morte au globe”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#244Pieter De MetsPeriod: 1880-1965.“Hoevezicht” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1935.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée et datée 1935.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 180 / 240 -
#189Eugène JoorsPeriod: 1850 - 1910“Hyacinten in de tuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Antwerpen, 1898.
“Jacinthes dans le jardin”. Huile sur toile. Signée et datée Anvers, 1898.No longer availableDim. 85 x 120 cmEstimate: € 900 / 1100 -
#544Alfons VerstraetenPeriod: °1922“De kade te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“ Les quais d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 150 / 250 -
#712Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927“De afvaart”. Olieverf op ivoor. Gesigneerd.
“Le départ”. Huile sur ivoire. Signé.No longer availableDim. 13,5 x 18 cmEstimate: € 200 / 250 -
#649“Winters zicht bij een beek”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage d’hiver au ruisseau”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 73 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#652Marijan Kolesar“De Keyserlei - Neonregen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Keyserlei - Pluie de néon”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#522Nico Burssens“Exotische compositie met dieren”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
“Composition exotique avec animaux”. Techniques mixtes sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 100 / 150 -
#644Jacques G. L. Van den BogaertPeriod: 1867 - 1950“Landschap met het Kasteel van Heusden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage et château de Heusden”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#654“Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de village près d’une rivière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 150 / 180 -
#670“Rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#239Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Stoomschepen in de haven van Rotterdam”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paquebot dans le port de Rotterdam”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 93 cmEstimate: € 200 / 300 -
#729“Stilleven met speelgoed”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Nature morte aux jouets”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 100 -
#569“Bergdorpje in de lente”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Albert Bayer.
“Village de montagne au printemps”. Huile sur panneau. Attribué à Albert Bayer.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 50 / 80 -
#564“Gestileerde voorstelling met vleermuis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
“Composition stylisée à la chauve-souris”. Huile sur toile. Signée et datée ‘63.No longer availableDim. 90 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#254Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927“Marine met schepen”. Olieverf op een schilderspalet in een kader.
“Marine et navires”. Huile sur palette du peintre dans un cadre.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#249Jacques DelvauxPeriod: 1929 - 2010“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#724“De lijkwagen”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Zonder signatuur.
“Le corbillard”. Huile sur toile marouflée. Sans signature.No longer availableDim. 15 x 17 cmEstimate: € 60 / 100 -
#184“Boslandschap met een watermolen en twee bomen op de voorgrond”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening ‘Hobbema’ (toegeschreven aan).
“Vue d’un moulin à eau avec deux arbres au premier plan”. Huile sur panneau. Ecole hollandaise, début XIXième siècle. Porte la signature ‘Hobbema’ (attribué à).No longer availableDim. 66 x 87 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#442“Herbergscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Scène d’auberge”. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableDim. 11 x 14,5 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#432Castel Ebert“De rivierschuit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder.
“La péniche”. Huile sur panneau. Signé en dessous à droite.No longer availableDim. 15 x 26 cmEstimate: € 50 / 100 -
#603Een Russisch kruis van brons met een beeltenis van Christus en de aartsengelen. Kleine beschadiging bovenaan. XIXe eeuw. We voegen er een vierkant reeisicoontje met een beeltenis van Christus aan toe. Resten van email bij de twee.
Croix russe en bronze représentant le Christ et les archanges. Petit dégât à la partie supérieure. XIXe siècle. Nous joignons une petite icône de voyage représentant le Christ. Traces d’émail.No longer availableDim. 28 x 14 cmEstimate: € 200 / 240 -
#610Drie verschillende muziekdozen met dansende ballerinas en één boerinnetje. Japans decor.
Trois différentes boîtes à musique aux ballerines dansantes et une petite paysanne. Décor japonais.No longer availableDim. 11 x 21 cm 11 x 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#123Een grote vaas van geslepen kleurloos kristal. Schilfer aan de rand.
Un grand vase en cristal taillé incolore. Eclat au bord.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#247“De waterdraagster”. Een bronzen beeldje op groen marmeren voetstuk. Manco.
“La porteuse d’eau”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#568Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van paarden.
Vase en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de chevaux.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 150 / 180 -
#470“Old honesty 5¢ cigar”. Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.
“Old honesty 5¢ cigar”. Tirelire en fonte polychrome.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#520EgypteTwee verschillende Touareg kruisen van zilver bezet met halfedelstenen.
Deux croix Touareg en argent serties de pierres sémi-précieuses.No longer availableDim. 132,40 gEstimate: € 80 / 120 -
#422SteiffDrie pluchen diertjes.
Trois animaux en peluche.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#575Een bronzen lampenvoet in de vorm van schildpadden met een kap in glas en lood, eveneens met schildpadden in het decor.
Pied de lampe en bronze en forme de tortue, abat-jour vitrail à décor de tortues également.No longer availableDim. h: 50Estimate: € 50 / 60 -
#214Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922“Wandelaars in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Promenade en campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 79 x 110 cmEstimate: € 350 / 550 -
#211Een eikenhouten hoekmeubeltje met opzet. Onderaan een paneeldeur en een lade, bovenaan een deur met negen spiegeltjes.
Encoignure à deux corps en chêne . Le bas à une porte pleine et un tiroir, le haut à une porte à neuf petits miroirs.No longer availableDim. h: 255 cmEstimate: € 200 / 240

