#148Albasten tafelstuk in de vorm van een druiventros.
#318Een Afrikaanse vrouwenbuste van gesculpteerd ivoor. Begin XXste eeuw. Restauratie.
Un buste féminin africaine en ivoire sculptée. Début XXe siècle. Restauration.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#172Marcel JefferysPeriod: 1872-1924“Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Vase et roses”. Huile sur toile. Monogramme.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 300 / 500 -
#52Louise Surlemont“Begijnhof met non.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Béguinage et béguine”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 24,5 x 17,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#312E. Coates“Uitgestrekt landschap met vee”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1865 (?).
”Paysage étendu et bétail”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1865 (?).No longer availableDim. 30 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#177Madonna met kind. Polychroom hout. Mogelijk omstreeks 1700.
Vierge à l’Enfant. Bois polychrome. Probablement +- 1700.No longer availableDim. H. 67 cmEstimate: € 400 / 600 -
#194E. Pascal“Hond bij een drenkeling op het strand”. Olieverf op doek. Eind XIXe eeuw. Gesigneerd.
”Chien et naufragé sur la plage”. Huile sur toile. Fin XIXème siècle. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 300 / 500 -
#433Een lot glazen messenleggers.
#403Een lot van 3 Liebig Chromo albums. Waarvan één niet compleet.
Un lot de trois albums à chromos Liebig, dont un incomplet.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#328CapodimonteEen beeld van meerkleurig composiet door Giuseppe Armani.
Statuette en composite polychrome par Giuseppe Armani.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 180 / 240