Other lots in this auction
-
#329Guido Vanderheyden“Vier zwart-wit litho’s met gebouwen en interieurs”. Gesigneerd buiten de plaat.
Quatre lithographies noir-blanc d’immeubles et d'intérieurs. Signées hors planche.No longer availableDim. 17 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#327Een witmarmeren voorstelling van Da VInci.
Une représentation de Da Vinci en marbre blanc.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#392Een lot van vier XIXde eeuwse reproducties. “Voederen van het paard.”, “Kapel aan de oever.” “Vee in de weide” en “Bergmeer.”
Un lot de quatre reproductions du XIXème siècle. “Cheval qui se nourrit”, “, Chapelle sur la rive”, “ Bétail dans le pré”, “Lac de montagne”.No longer availableDim. 53 x 42,5 cm x 3Estimate: € 60 / 80 -
#87Een art nouveau bureaulamp van verkoperd tin met een nautilusschelp als kap.
Une lampe de bureau Art Déco en étain cuivré et une coquille Nautilus comme abat-jour.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#216Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met twee gevitreerde deuren met gekleurd glas in lood.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté Malinois Renaissance à deux portes panneaux en dessous et deux portes vitrées au dessus avec vitraux.No longer availableDim. 230 x 120 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#63Chr. Händel, BayreuthEen oude vilten hoge hoed in originele doos.
Un haut de forme ancien en feutre dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#221Claude-Michel Clodion“Familie van Bacchanten”. Een bronzen beeld op rood marmeren sokkel. Gesigneerd. Posthume geut.
”Famille de Bacchantes”. Une statue en bronze sur socle en marbre rouge. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 500 / 800 -
#355Een gefineerd houten tafel in Lodewijk XV-stijl, versierd met verguld bronsbeslag en met parketwerk.
Une table en bois de placage Louis XV, décoration de montures en bronze et parqueterie.No longer availableEstimate: € 300 / 320 -
#61Een paar lampenvoeten met glazen kralen.
Une paire de pieds de lampe à perles en verre.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#291Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen. Zonder deksels.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de pivoines. Sans couvercles.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#396Een ovaal bijzetmeubeltje met zes getorste poten, met twee gecanneerde tussenbladen en een roze marmeren blad.
Un petit meuble à six pieds torsadés, deux tablettes cannées au milieu et tablette en marbre rose.No longer availableDim. 81 x 90 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#10Twee 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 180 / 230

