Similar lots by type
-
#432Marie OsterleyPeriod: 1842 - 1916“Rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41 x 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#544Aloys de Lignière“Peersbos (sic)”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1927. Titel op verso.
“Peersbos (sic)”. Huile sur panneau. Signé et daté 1927. Titre au verso.No longer availableDim. 28 x 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#222“Damesportret”. Olieverf op doek. Belgische school, XIXe eeuw. Onleesbaar gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Ecole belge du XIXe siècle. Illisiblement signée.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#699Een paar XIXe eeuwse potloodstudies en één op doek. Vochtschade.
Paire d’études en crayon et une sur toile. XIXe siècle. Taches d’humidité.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#799Frans SlagerPeriod: 1876-1953“Hoevezicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 420 / 480 -
#459Armand ApolPeriod: 1879-1950“Vissersboot voor een huisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateau de pêche devant une petite maison”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 300 / 400 -
#339“Zicht op een herenhuis”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue d’une maison de maître”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#39Petrus MertensPeriod: 1919 - 1986“Landschap met hoeves bij ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage aux fermes au crépuscule”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#709“Zicht op Venetië”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘IZ’.
“Vue de Venise”. Huile sur toile. Monogrammée I.Z.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 50 / 100 -
#784Belnori (?)“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 61 x 91 cmEstimate: € 100 / 150 -
#672“Oriëntalistische scène met kameel”. Olieverf op board. Niet gesigneerd
“Scène orientaliste avec chameau”. Huile sur carton. Sans signature.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#679L. Brangers“Slapende bisschop” en “Bisschop met hondje”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauratie.
“Evêque dormant” et “évêque et chien”. Huile sur toile. Signées. Petite restauration.No longer availableDim. 37 x 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#674Frans CoppensPeriod: 1895-1975“Watermolen”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Moulin à eau”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 35 x 28 cmEstimate: € 100 / 150 -
#609Een Indische tangka op zijde.
Tangka sur soie. Travail indien.No longer availableDim. 112 x 77 cmEstimate: € 100 / 160 -
#229Leo CleymansPeriod: °1937“Mistige ochtend in de haven van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Matin brumeux dans le port d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#469Luc Peter Crombé“Kind op een armstoel”. Gemengde techniek op paneel. Toegeschreven op achterkant. Vergelijk: “Als pop in een zetel”, tentoonstelling Casino Kursaal Oostende 1993.
“Enfant dans un fauteuil”. Technique mixte sur panneau. Attribué au verso. A comparaître avec “Als pop in een zetel”, exposition Casino Kursaal Ostende 1993.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 400 / 500 -
#542Een paar ovale portretten. Olieverf op gemaroufleerd doek. XIXe eeuw.
Paire de portraits ovales. Huile sur toile marouflée. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#352“Winters landschap met wandelaar”. Olieverf op paneel.
“Paysage d’hiver avec un baladeur”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 16 x 25 cmEstimate: € 55a / 65 -
#574“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#552V. Thijs“Sprookjeslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1984.
“Paysage de conte de fée”. Huile sur toile. Signée et datée 1984.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 25 / 40 -
#783Léon Houyoux“Boom in het bos”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Arbre dans le bois”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 120 / 160 -
#212“Het huwelijksaanzoek in Lazio”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘BL’ Duitse school, XIXe eeuw. Met restauratieverslag.
“La proposition de mariage à Lazio”. Huile sur toile. Monogrammée BL. Ecole allemande du XIXe siècle. Avec rapport de restauration.No longer availableDim. 154 x 132 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#452Karel Van Lerberghe“Plattelandszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘43.
“Paysage campagnard”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘43.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 150 / 200 -
#798P. Kirin“Landbouwer in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fermier dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 82 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#458Een gemberpot van blauw en wit Chinees porselein. Medio XIXe eeuw.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#733Pijlenkoker van hout en dierenhuid met daarin 5 pijlen met ijzeren puntjes. Papoea-NIeuw-Guinea.
Fourreau aux flèches en bois et peau. Contenant cinq flèches aux pointes en fer. Nouvelle Guinée.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#630MexicoEen halssnoer met bijpassende armband van 925 ‰ zilver.
Collier et bracelet assorti en argent 925‰.No longer availableDim. 99,90 gEstimate: € 150 / 250 -
#670EcuadorEen halssnoer van geslepen spondylusschelpen met zilveren afwerking.
Collier en spandylus taillé et aux détails en argent.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#23Wade, EnglandEen lot van vierentwintig diertjes van meerkleurig porselein.
Lot de 24 petits animaux en porcelaine polychrome.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#566Een bruidskast van rijkelijk gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl. XIXe eeuw.
Armoire de mariage en chêne richement sculpté de style Louis XV. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#533Een lampenvoet van Kutaniporselein met een meerkleurig decor van personages in een kustlandschap.
Pied de lampe en porcelaine Kutani à décor polychrome de personnages à la côte.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 160 / 200 -
#20Een lot verschillende fantasiearmbanden allerlei.
Lot de différents bracelets de fantaisie.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#202Jos TrotteynPeriod: 1910-2002“Het Kasteel van Laarne”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“Le Château de Laarne”. Huile sur toile. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 80 x 108 cmEstimate: € 200 / 300 -
#628Loyd LoomEen roze linnenmand met glazen blad. Gemerkt. Circa 1940.
Panier à linge rose. Avec tablette en verre. Avec marque. Vers 1940.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#687Een zeshoekig theepotje van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in een tuin.
Petite théière hexagonale en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 100 -
#226Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 557 x 356 cmEstimate: € 300 / 500

