#448
God van de voorspoed. Een beeldje in porselein
#495
Een XVIIIe eeuwse eikenhouten dekenkist.
#730Gabbeh
#116
#647
Een bronzen milieu-de-table in rococostijl.
#800
Japans kamerschermpje met vier panelen met messingen en parelmoer inlegwerk. Middenstukken beschadigd in de decoratie.
#322De Witte
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘21.
”Vue sur fermette”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté ‘21.No longer availableDim. 32 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#762
Een sobere ovale tafel met gedraaide poten.
#798
#541
Hofdame met waaier van gebeeldhouwd ivoor. Chinees werk.
#390
#265
Collier de perles à trois rangées et un pendentif en or jaune 18 ct en forme de noeud (une rangée à réparer)No longer availableEstimate: € 400/500