Similar lots by type
-
#574SMvH“Narcissen”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram ‘SMvH’.
“Narcisses”. Technique mixte sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 150 / 200 -
#72Bernard De MaerePeriod: 1887 - 1954“Zicht op de Royerssluis te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1944. Met opdracht.
“Vue de l’Ecluse Royers à Anvers”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1944. Avec dédicace.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#579GDS“Schaal met citroenen” Aquarel op papier. Draagt monogram.
“Coupe aux citrons”. Aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 21 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#502J.Pierre StemmerPeriod: 1876 - 1950“Villers sur Semois”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Villers sur Semois”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#474“Panneschuiten”. Aquarel en inkt op papier. Gemonogrameerd en gedateerd 1910.
“Cobles”. Aquarelle et encre sur papir. Monogrammée et datée 1910.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#789Maria Rombouts“Bedoeïenenmeisje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Fille des bédouins”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 46 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#402“Meisjesportret”. Een sanguinetekening. Franse school, XVIIIe eeuw.
“Portrait de fille”. Dessin en sanguine. Ecole française, XVIIIe siècle;No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#559Wakalove“Naakten”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 93.
”Nus”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘93.No longer availableDim. 53 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#522“Dame met hoed”. Aquarel op papier.
“Femme au chapeau”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#552“Bloemenveld met bergdorp in de achtergrond”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
“Champs de fleurs avec un village de montagne à l’arrière-plan”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 200 / 300 -
#102Een lot van tien losse grafische werken en twee aquarels in een map.Amedée Lynen, Jean Donnay, Antoine Mortier, Jean Stevo, Gust Dierikx, Charles Hermans, Isidore Van Meus, Margot Weemaes, Albert Van Holsbeek, Jespers en Alfred Kreglinger.
Lot de dix estampes et deux aquarelles dans une farde.Amedée Lynen, Jean Donnay, Antoine Mortier, Jean Stevo, Gust Dierikx, Charles Hermans, Isidore Van Meus, Margot Weemaes, Albert Van Holsbeek, Jespers et Alfred Kreglinger.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#394Maria Rombouts“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 75 / 100 -
#339Een zeldzame gravure met afbeelding van de St. Bernardusabdij te Hemiksem. XVIIe eeuw. Bijgevoegd een tweede XVIIe eeuwse gravure van de St. Goedele-kathedraal te Brussel.
Gravure rare représentant l’Abbaye Saint-Bernard à Hemiksem. XVIIe siècle. Nous ajoutons une gravure du XVIIe siècle représentant Sainte-Gudule de Bruxelles.No longer availableDim. 25 x 45 - 35 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#334Maria Rombouts“Natuurstilleven met koperen keteltje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte à pot en cuivre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 52 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#544“Tulpen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Tulipes”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 60 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#542“Siervaas met rozen”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘J. Akkeurga’.
“Vase aux roses”. Aquarelle sur papier. Porte une signature “J. Akkeurga”.No longer availableDim. 41 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#372Beaumont“Danseressen bij de kachel”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1953.
“Danseuses devant le poêle”. Pastel sur papier. Signé et daté 1953.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#842Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960“Heidelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 46 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#512t.c.“Abstract”. Een collage en gemengde techniek op papier. Draagt monogram.
“Abstraite”. Collage et technique mixte sur papier. Porte monogramme.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 180 / 220 -
#152“Herenportret”. Aquarel op papier. Omstreeks 1830. Met originele kader en glas.
“Portrait d’homme”. Aquarelle sur papie. Vers 1830. Avec cadre d’origine et verre.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 150 / 180 -
#779Maria Rombouts“Gehurkt jongetje”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘89.
“Garçon accroupi”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘89.No longer availableDim. 50 x 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#784Maria Rombouts“Stilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 75 / 100 -
#792Jacky DuyckPeriod: °1947“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#360Een 18 karaats geel gouden gegraveerde ring bezet met turkoois.
Bague en or jaune 18 ct gravée sertie de turquoise.No longer availableDim. 6,40 gEstimate: € 300 / 400 -
#606Vitra“Eames DSW”. Twee kunststof designstoelen naar ontwerp van Charles & Ray Eames, waarbij één in blauw en één in wit. De blauwe onderaan gemerkt.
“Eames DSW”. Deux chaises design d’après des modèles par Charles et Ray Eames, dont un en bleu, l’autre en blanc. La bleue porte une marque vers le bas.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#448Een serie van zes mondgeblazen waterglazen, met een handgeslepen jachtdecor. XIXde eeuw.
Suite de six verres à eau soufflés à la bouche. Décor de chassé gravé à la main. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 9,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#484J.Pierre StemmerPeriod: 1876 - 1950“Aan de Royerssluis - Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Aan de Royerssluis - Antwerpen”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#5Drie paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met pareltjes.
Trois paires de boucles d’oreilles en or jaune serties de petites perles.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 100 / 150 -
#232Vergulde koperen luchter met glazen roosjes. Lodewijk XV-stijl.
Lustre en cuivre doré aux roses en verre. Style Louis XV.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 200 / 280 -
#204Guillaume Romain FouacePeriod: 1827 - 1895“Stilleven met kip”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1877.
“Nature morte au poulet”. Huile sur toile. Signée et datée 1877.No longer availableDim. 64 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#241Een lot varia bestek van verzilverd metaal, o.m. Christofle.
Lot de couverts varié en métal argenté dont Christofle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#839C. Van Santweghe“Landschap met berk”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1924.
”Paysage et bouleau”. Une aquarelle. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 36 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#30Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 150 / 200 -
#723Een lot schelpen en koralen. Zeven stuks.
Lot de coquilles et de corail. Sept pièces.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#615J. Primavesi, WarminsterEen Engelse banjobarometer in notenhouten kast.
Un baromètre banjo anglais dans une armoire en noyer.No longer availableDim. l: 99 cmEstimate: € 100 / 120

