Similar lots by type
-
#710E. Haegemans“Stilleven met fruit en kruik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#894Henri Delattre“Haven van Perros-Guirec”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Port Perros-Guirec”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#552“Strandscène”. Olieverf op doek.
”Scène de plage”. Huile sur toile.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#569“Boottochtje Nel”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘R.W’, toegeschreven aan Rik Wouters”. Kleine perforatie.
”Promenade en bateau, Nel”. Huile sur toile. Monogramme ‘R.W.’. Dédicace à Rik Wouters. Petite perforation.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#289“Madonna met kind”. Olieverf op paneel. Vroeg XIXe eeuw.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 75 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#132Robert DetrixhePeriod: °1935“Spelende kittens”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘R. D.
”Chaton qui joue”. Huile sur panneau. Monogramme ‘R.D.’No longer availableDim. 11,5 x 11,5 cmEstimate: € 120 / 150 -
#118Drie olieverfschilderijtjes op koper, waarbij één met een voorstelling van Christus aan het kruis, geflankeerd door twee engeltjes. Op plexiglazen staander.
Trois petites huiles sur cuivre, dont une représentant le Christ et la Croix flanqué par deux anges. Avec support en plexi.No longer availableDim. 18 x 10 cmEstimate: € 50 / 80 -
#412Savery“Leeuw in de wildernis”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Lion dans la jungle”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 19 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#309Eugene Van MierloPeriod: 1880 - 1972“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue fermière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#519Bloemenstilleven”. Olieverf op papier. Gesigneerd ‘Eugen Arc’.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur papier. Signé ‘Eugen Arc’.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#509“Sumoworstelaars”. Olieverf op board. Gesigneerd
”Des lutteurs sumo”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 12 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#700Indo-MahaiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 186 x 121 cmEstimate: € 200 / 250 -
#584“Nar”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd ‘Schoonde woerd den Beremen’.
”Fou du Roi”. Huile sur toile. Signature au verso ‘Schoonde woerd den Beremen’.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#764Alfons Van BeurdenStilleven met fruit. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 56 x 67cmEstimate: € 300 / 400 -
#512Jaak SchaepherdersPeriod: 1890-1964“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 80 cmEstimate: € 50 / 70 -
#374“Jachttafereel”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt een handtekening.
”Scène de chasse”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#549“Dames op straat”. Olieverf op paneel.
”Dames en rue”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 150 / 200 -
#712Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994“Industrie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Industrie”. techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#674“Romantisch landschap met personages, vee en een ruïne”
”Paysage romantique, personnages, bétail et une ruine”.No longer availableDim. 27 x 46 cmEstimate: € 550 / 650 -
#379“Pastorale landschap”. Olieverf op koper. XVIIIde-XIXe eeuw.
”Paysage pastoral”. Huile sur cuivre. XIXème siècle.No longer availableDim. 13 x 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#479“Vissersboten aan een steiger”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk in de stijl van de XIXe eeuw.
”Bateaux de pêche au quai”. Huile sur panneau. travail d’atelier récent, style XIXème siècle.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#574“Personages in de duinen”. Olieverf op doek. Gemonogramleerd ‘CTA’.
”Personnages dans les dunes”. Huile sur toile. Monogramme ‘CTA’.No longer availableDim. 41 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#534“Strandscène”. Olieverf op paneel.
”Scène de plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#564“Kanaalgezicht”. Olieverf op paneel”. Gesigneerd ‘De kat’.
”Vue sur le canal”. Huile sur panneau. Signé ‘De kat’.No longer availableDim. 34 x 39 cmEstimate: € 300 / 500
Other lots in this auction
-
#663Een danseres in klederdracht uit de jaren ‘20 van donkergepatineerd brons met een opklapbaar kleedje. Op voetstuk van roze marmer.
Une danseuse en habits des années ‘20 en bronze, la robe rabattable. Sur socle en marbre rose.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 160 / 180 -
#28Een oude theaterkijker van messing en parelmoer.
Une ancienne paire de lunettes de théâtre en laiton et nacre.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#398Val St. LambertTwee vaasjes van groen gedubbeld en geslepen kristal, waarvan één pièce unique. Beide gemerkt.
Deux vases en cristal doublé vert taillé, dont une pièce unique. Marques.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 140 -
#847“Musicerend koppel”. Een paar beeldjes van meerkleurig porselein.
”Couple en musique”. Une paire de statues en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#288Een bas-reliëf van terracotta met een voorstelling van dansende en musicerende figuren.
Un bas-relief en terre cuite représentant des figures en musique.No longer availableDim. 25 x 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#183“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
”Le charmeur de serpents”. Une statue en bronze à patine brune d’après une oeuvre par Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 160 / 180 -
#556Een handgeknoopt zijden kleed met diverse bloemendecors in achttien vlakken.
Un tapis en soie nouée main, décors de fleurs dans dix-huit surfaces.No longer availableDim. 128 x 79 cmEstimate: € 120 / 200 -
#87Een paar bronzen houders met struisvogeleieren.
Une paire de supports en bronze et oeufs d’autruche.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#704Ryusai (Hiroshige)“Kruipend door een boomstam”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Rampant dans un tronc”. Une gravure sur bois japonaise. Signée. XIXème siècle.No longer availableDim. 12,5 x 18,3 cmEstimate: € 80 / 120 -
#819Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een derde, afwijkend exemplaar aan toe.
Une paire de candélabres muraux en bronze, style Louis XV. Nous ajoutons un troisième légèrement différent.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#578Een platte en een diepe schotel van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels in een landschap.
Un plat profond et un plat en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor d’oiseaux dans un paysage.No longer availableDim. Ø: 25 & 22 cmEstimate: € 70 / 90 -
#595Een houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois.No longer availableDim. 90 x 150 cmEstimate: € 120 / 200

