#65Een glazen coupe met een verzilverde voet, gemerkt EPNS, evenals een paar kandelaars van wit metaal met gedraaide houten schacht.
A glass bowl with a silver-plated foot, marked EPNS, as well as a pair of white metal candlesticks with turned wooden shafts.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#383Een paar spekstenen fo-honden. Minieme slijtage.
#259“Bloemen in vaas”. olie op paneel, ongesigneerd.
“Flowers in vase”. Oil on panel, unsigned.No longer availableDim. 53 x 43cmEstimate: € 150 / 200 -
#701Fauteuil à la reine, gebeeldhouwd in Régencestijl.
Armchair à la reine, sculpted in Regency style.No longer availableDim. H:103cmEstimate: € 60 / 100 -
#125Een sigarenpijpje gebeeldhouwde meerschuimen kop met voorstelling van de geboorte van Venus. Steel van amber.
#405Een Pembroke bijzettafel van notenhout met twee klapbladen.
A Pembroke side table made of walnut wood with two folding leaves.No longer availableDim. 99x91x72 cmEstimate: € 100 / 12 -
#597Een dekselvaas van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en vogels in uitsparingen op lichtblauwe fond. Medio XXste eeuw. Schilfer aan de rand van het deksel.
A Chinese porcelain lidded vase with a famille rose decor of flowers and birds in recesses on a light blue background. Mid XXth century. Chip on the edge of the lid.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#534Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
A round-shaped Art Deco table made of veneered walnut wood.No longer availableDim. 60 x Ø60cmEstimate: € 200 / 240