Other lots in this auction
-
#222Idsidore VerheydenPeriod: 1846 - 1905“Koeien bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Cows by the River". Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 30 x 37 cmEstimate: € 250 / 350 -
#603Lot van 3 aardewerken kruiken, vermoedelijk replica 16e eeuws Siegburg.
Lot of 3 earthenware jugs, presumably replica 16th century Siegburg.No longer availableDim. 26cm x Ø8cmEstimate: € 60 / 80 -
#166Een tweedelige bibliotheekkast van mahoniehout. Onderaan twee paneeldeuren, bovenaan twee beglaasde deuren en gerainureerde stijlen. Engels werk, einde XIXde eeuw.
A two-piece library cabinet made of mahogany. At the bottom two panel doors, at the top two glazed doors and grooved styles. English work, late XIXth century.No longer availableDim. 235 x 142 x 49 cmEstimate: € 200 / 300 -
#204Delville“Prometheus”. Een gravure. Gesigneerd buiten de plaat. Binnen de plaat gedateerd 1907.
"Prometheus". An engraving. Signed outside the plate. Inside the plate dated 1907.No longer availableDim. 73 x 44 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#211Een bronzen Italiaanse Imperial klok, binnenin gemarkeerd “Brevettato”. FHS Germany uurwerk met dubbele belslag. Divers gesculpteerd reliëf met bovenaan koppel in omhelzing. Vermoedelijk kunstgieterij “Fonderia Artistica”.
A bronze Italian Imperial clock, marked "Brevettato" inside. FHS Germany movement with double bell strike. Diverse sculpted relief with a couple in an embrace at the top. Presumably art foundry “Fonderia Artistica”.No longer availableDim. 44,5 x 36cmEstimate: € 150 / 200 -
#137Een paar rococo vuurbokken van verguld en donker gepatineerd brons. In de vorm van engeltjes gezeten op een basis gedeeltelijk leeuw, gedeeltelijk rocaille. XIXde eeuw.
A pair of rococo fire andirons in gilt and dark patinated bronze. In the shape of cherubs seated on a base partly lion, partly rocaille. XIXth century.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 600 / 800 -
#161GuérinEen aardewerken bolle vaas met bruin en blauw glazuur.
An earthenware convex vase with brown and blue glaze.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#136Een Louis-Philippe-stijl tweedeurskast met lade en arduinen blad, met messingen monturen.
A Louis-Philippe style two-door cabinet with drawer and bluestone top, with brass mountings.No longer availableDim. 93 x 120 x 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#486Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een levensboom in het decor. Slijtage.
Un tapis persan en soie noué à la main avec un arbre de vie dans le décor. Porter.No longer availableDim. 135 x 77 cmEstimate: € 150 / 200 -
#400Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. EVVS1.
An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.44 ct. EVVS1.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 800 / 900 -
#117Henri GodetPeriod: 1863 - 1937“Poesie” vooraan getiteld, bronzen borstbeeldje, gesigneerd achteraan “Henri Godet” met stempel “Societé des bronzes de Paris”, op marmer voet.
Titled "Poesie" on the front, bronze bust, signed on the back "Henri Godet" with stamp "Societé des bronzes de Paris", on a marble base.No longer availableDim. 22cmEstimate: € 200 / 240 -
#1Cortendorf, W-GermanyEen groepje met twee flamingo’s van polychroom porselein. Onderaan gemerkt en met label.
A group of two flamingos made of polychrome porcelain. Marked and labeled at the bottom.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 35 / 45

