#88Gorham Mfg Co, New YorkEen kleurloos kristallen vaas met sterling zilveren voet en rand. Onderaan gemerkt.
Colourless crystal vase with sterling silver foot and rim. Marked at the bottom.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 65 / 80 -
#201Een oude koperen hallamp met beelden in de vorm van de vier musketiers en met gekleurd en glas(één glas gebarsten). Begin 20ste eeuw.
An old copper hall lamp with statues in the shape of the four musketeers and with coloured glass (one glass cracked). Early 20th century.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#648Een lot van negen stuks malachiet, in de vorm van o.a. Afrikaanse figuren.
#18Goebel“Gretel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit, ontworpen door Maria Innocentia Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 96.
Gretel. A figurine of multi-coloured biscuit, designed by Maria Innocentia Hummel. Marked and numbered 96 on the bottom.No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#346Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.
#493Een paar Chinees porseleinen dekselpotten met fohonden bovenaan, blauw wit.
#598Een zeshoekig Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.
#473Christian DellPeriod: 1930Een vintage, bakelieten bureaulamp, 1930’s model “Sigma”, door Christian Dell voor Heinrich Römmler AG.
A vintage, bakelite desk lamp, 1930's model “Sigma”, by Christian Dell for Heinrich Römmler AG.No longer availableDim. h46 x l25cmEstimate: € 200 / 300 -
#116Een Davenport bureautje van gefineerd notenhout. Rechts kleine laden, links valse laden, gebeeldhouwde poten. XIXde eeuw. Enige slijtage aan het fineer.
A Davenport desk made of veneered walnut. Small drawers on the right, false drawers on the left, sculpted legs. XIXth century. Some wear to the veneer.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 130 / 140