#667Een paar Chinese, Wen Chang pagode toren, wierookbranders uit speksteen.
#464Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“Kapel met de vlucht naar Egypte” “Jezus en Jozef” lot van 2 pentekeningen op papier. Ingelijst.
#551Albert PoelsPeriod: 1903-1984“Madonna met kind”. Een terracotta muurbeeld. Gesigneerd.
Madonna with child. A terracotta wall sculpture. Signed.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#254PantazisSchilderij olie op doek, Heidegezicht, gesigneerd Pantazis.
#168“De Belgische koningen.” Een lot van 24 zilveren munten. 999‰.
“The Belgian kings.” A lot of 24 silver coins. 999‰.No longer availableDim. 471,50g en 11,88g 999‰Estimate: € 300 / 400 -
#553Een zijden kleedje. Verkleuring.
#200Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct. en een Parel.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.22 ct and a pearl.No longer availableDim. 5,15 g p: 1 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#389“Abstracte compositie.” Collage met aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
#73Een Hollandse officierssabel, gegraveerd ‘Yzerhouwer.’
A Dutch officer's saber, engraved 'Yzerhouwer.'No longer availableDim. L: 106 cmEstimate: € 120 / 180 -
#616Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#378LimogesArt Nouveau porseleinen vaas met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Art Nouveau porcelain vase with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 75 / 80