#685K.L.M.25 Amsterdamse huisjes van blauw en wit Delfts aardewerk, uitgegeven door Bols als jeneverflesjes voor KLM, allen nog met waszegel.
25 Amsterdam houses of blue and white Delft earthenware, issued by Bols as gin bottles for KLM, all still with wax seal.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#112Remi Lenslot van 3, “Hoc Est” Houtskooltekening op papier, onderaan in het midden gesign, rechts, ingelijst in alu.-Bijgevoegd “Aanbidding van de herders”. Lithografie, simili Japon, genummerd 8/25 en gesigneerd onderaan rechts.-Bijgevoegd “Vlucht naar Egypte” “Landschap met hooimijten”. geaquareleerde tekening op papier, recto verso, niet gesigneerd.
#482Jos DufourPeriod: 1896-1976“Hoeves in de winter”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met opdracht achteraan d.d. 1950.
“Farmhouses in winter”. Oil paint on panel. Signed and with dedication on the back dated 1950.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 100 / 150 -
#630Een parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot.
#354Een tafelschuier en blik en een schaaltje in Lodewijk XV-stijl. Verzilverd metaal.
A table slider and tin and a dish in Louis XV style. Silver plated metal.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
"Prometheus". An engraving. Signed outside the plate. Inside the plate dated 1907.No longer availableDim. 73 x 44 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#116Een Davenport bureautje van gefineerd notenhout. Rechts kleine laden, links valse laden, gebeeldhouwde poten. XIXde eeuw. Enige slijtage aan het fineer.
A Davenport desk made of veneered walnut. Small drawers on the right, false drawers on the left, sculpted legs. XIXth century. Some wear to the veneer.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 130 / 140 -
#617FangMasker in gesculpteerd hout met resten van beschildering, Fang, Gabon.
Mask in sculpted wood with remnants of painting, Fang, Gabon.No longer availableDim. 36 x 24cmEstimate: € 50 / 70 -
#213Een bronzen hondje, liggende op een marmeren sokkel.
A bronze dog, lying on a marble base.No longer availableDim. L. 14 cmEstimate: € 40 / 50