#53Een doopkleedje bezet met panden kloskant.
A christening dress set with panels of bobbin lace.No longer availableDim. l:80 cmEstimate: € 50 / 100 -
#48Lot heiligenbeelden, 19e eeuws.
#293Lot van 2 stuks Frans aardewerk, melkkannetje 19e eeuw en inktstel 18e eeuw (potjes niet aanwezig).
#500Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,86 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.86 ct.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#526Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
#2Maurits Bilcke“Haan”. Een Inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1942.
#491Guanyin met een rozenmand en een kraanvogel. Grote houtsculptuur. Chinees werk.
Guanyin with a basket of roses and a crane. Large wood sculpture. Chinese work.No longer availableDim. H. 83 cmEstimate: € 400 / 600 -
#16Een armstoel van notenhout in Lodewijk XV-stijl. Bekleed met grijsgroen fluweel.
A Louis XV style walnut armchair. Lined with grey-green velvet.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#424Een moderne zeefdruk. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 70/125.
A modern screen print. Signed, dated and numbered 70/125.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 25 / 35