#9Een spiegel met geslepen glas.
A mirror with cut glass.No longer availableDim. 80 x 55 cmEstimate: € 30 / 40 -
#547Een Duitse wandklok met gedreven messingen versiering rond de wijzerplaat.
A German wall clock with hammered brass decoration around the dial.No longer availableDim. H:70cmEstimate: € 60 / 100 -
#301H. Bequet QuaregnonEen set van vier polychroom aardewerken stukken, waaronder twee schalen, een kruik en een doosje in de vorm van een gitaar. Met vergulde rand. Jaren 50. Minieme slijtage, grote schaal met schilfer aan de rand.
#95Een reservistenpijp met kop van handbeschilderd porselein, steel van diverse houtsoorten en hoorn. Gedateerd 1900-1902 en met opschrift “Hoch lebe der Reservemann”.
A reservist pipe with head of hand-painted porcelain, stem of various types of wood and horn. Dated 1900-1902 and with the inscription “Hoch lebe der Reservemann”.No longer availableDim. L: 95 cmEstimate: € 120 / 160 -
#336Klein bijzettafeltje van eikenhout.
Small side table made of oak wood.No longer availableDim. 52x34x47 cmEstimate: € 20 / 30 -
Two hand-knotted wool rugs, one Turkish (Kayseri) and one Tunisian.No longer availableDim. 178 x 117 & 178 x 122 cmEstimate: € 30 / 50 -
#523Een grote staande Boeddha van verguld hout.
#603Lot van 3 aardewerken kruiken, vermoedelijk replica 16e eeuws Siegburg.
Lot of 3 earthenware jugs, presumably replica 16th century Siegburg.No longer availableDim. 26cm x Ø8cmEstimate: € 60 / 80 -
#185Een korte pijp met pijpenkop en geïntegreerde vochtsluis van porselein versierd met een alpenlandschap in kleur. Berkenhouten steel, hoornen mondstuk. Metalen deksel en monturen.
A short pipe with pipe bowl and integrated moisture lock made of porcelain decorated with an alpine landscape in colour. Birch wood handle, horn mouthpiece. Metal lid and frames.No longer availableDim. L: 25 cmEstimate: € 45 / 60 -
#149Henri Van der Hecht“Dorpstafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Village scene.” Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 48 x 65 cmEstimate: € 350 / 400