#533Een wollen tapijt in Chinese stijl met bloesems in het decor.
A Chinese style wool carpet with blossoms in the decor.No longer availableDim. 185 x 122 cmEstimate: € 80 / 120 -
#102Robert ColotPeriod: 1927-1993“Portret Meisje”, schilderij olieverf op paneel, onderaan gesigneerd “R. Colot”.
#463Een bronzen beeld van een slangenbezweerder.
#79Twee ronde chromolitho’s met voorstellingen van de Presentatie van Christus naar de barok. Lijsten in gotische stijl.
Two round chromolithographs depicting the Presentation of Christ after the Baroque. Gothic style frames.No longer availableDim. Ø 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#308Lot stripverhalen. Marc Sleen, Nero & Co (10 albums), evenals De Lustige Kapoentjes, Kapoentjesalbum 57 en 94, Buth, Hurrey... 27 stuks, erge slijtage.
Lot of comic strips. Marc Sleen, Nero & Co (10 albums), as well as De Lustige Kapoentjes, Kapoentjesalbum 57 and 94, Buth, Hurrey... 27 pieces, severe wear.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#703Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
#291WasmuelEen set van vier oranje polychroom aardewerken vaasjes met twee bijbehorende plateaus. Eén schilfer aan het kleinste schaaltje.
#391lot luciferaanstrijkers, diverse formaten.
A lot of matchstick ignitors, various sizes.No longer availableDim. H: 7-10 cmEstimate: € 90 / 110 -
#380Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. en een parel.
An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.36 ct and a pearl.No longer availableDim. 6,50 g p: 1 cmEstimate: € 900 / 1000