Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Zicht op het Rahmplateau te Luxemburg”. Aquarel op papier. Gemonogrameerd ‘VC’.

“Zicht op het Rahmplateau te Luxemburg”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘VC’.

Vue du plateau Rahm au Luxembourg. Aquarelle sur papier. Monogrammée 'VC'.
Dim. 21 x 30 cm
SKU: 2610210232.
Category: Aquarel.
Auction day: 26 October 2021 19:00
Catalogue #232
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #559
    Inn Decleer

    “Samsonite”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1994.

    “Samsonite”. Aquarelle. Signée et datée 1994.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #547

    “Jeu de boules”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.

    “Jeu de boules”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 10 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #529

    “Polderlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Paysage des polders. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 29 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #193
    Johannes Bosboom
    Period: 1817 - 1891

    “Pater in de crypte”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd.

    Le père dans la crypte. Encre et aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 12,5 x 9,5 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #544

    “Zicht te Marokko”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.

    Vue du Maroc. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 15 x 10 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #628

    Porseleinen lampenvoet met glazen bolle kap. Versiert met bloemen en groen patroon. Met messingen details. Gemerkt.

    Base de lampe en porcelaine avec abat-jour convexe en verre. Décoré de fleurs et de motifs verts. Avec détails en laiton. Marqué.
    No longer available
    Dim. h. 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #470
    Goebel, Germany

    “Marktplatz”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. No. 1065-D. Onderaan gemerkt.

    Marktplatz. Une figurine en biscuit multicolore. N° 1065-D. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #633

    Een lot van acht oude fotocamera’s: Coronet, Lec-Junior, Gevaert, Goldy, Filmor, Bilora & Unica. In werkende staat. Periode 1940 1960.

    Un lot de huit appareils photo anciens : Coronet, Lec-Junior, Gevaert, Goldy, Filmor, Bilora & Unica. En état de fonctionnement. Epoque 1940 1960.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #66

    Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.

    Une table basse carrée en métal avec plateau en verre.
    No longer available
    Dim. 36,5 X 81,5 X 82 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #299

    Een lot van vier gravures, bestaande uit twee XVIIIe eeuwse architectuurprenten (34 x 23,5 cm), een portret van André-Modeste Grétry (met handtekening?) en een portret van karel Rogiers, gesigneerd door Léon Brunin. (14,5 x 10,5 cm)

    Un lot de quatre gravures, composé de deux estampes architecturales du XVIIIe siècle (34 x 23,5 cm), un portrait d'André-Modeste Grétry (avec signature ?) et un portrait de Karel Rogiers, signé par Léon Brunin (14,5 x 10,5 cm)
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #6

    Een grote Belgisch aardewerken jardinière met reliëfdecor van rozen.

    Une grande jardinière en faïence belge à décor en relief de roses.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #585
    Goebel, Germany

    “Schülerin”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No.81 2/0. Onderaan gemerkt.

    Schülerin. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°81 2/0. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #371

    Een albasten lampenvoet.

    Un pied de lampe en albâtre.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #16

    Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.

    Un fauteuil avec assise en roseau. Style Régence.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #53
    Goebel, Germany

    Een porseleinen vaas met meerkleurig decor, getiteld “Three Graces”, naar ontwerp van Michael Parkes. Uit de reeks ‘Artis Orbis’. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine à décor multicolore, intitulé Three Graces, conçu par Michael Parkes. De la série 'Artis Orbis'. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #326

    Een Engelse tafel met twee klapbladen.

    Table anglaise à deux abattants.
    No longer available
    Dim. 175 x 115 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #102
    David de Noter
    Period: 1825 - 1875

    “Stilleven met fruit en vis”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘58.

    Nature morte aux fruits et poissons. Pastel sur papier. Signé et daté '58.
    No longer available
    Dim. 73 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More