Similar lots by type
-
#499Lode Verhoeven
“Zicht op Parijs”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1956.
Vue de Paris. Huile sur panneau. Signée et datée 1956.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 50/80 -
#169Tuur De RijbelPeriod: 1927 - 2016
“Boskapel te Buggenhout”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chapelle forestière à Buggenhout. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120/160 -
#491
Een lot van vier katten van Japans porselein.
Un lot de quatre chats japonais en porcelaine.No longer availableDim. h: 10 - 26 cmEstimate: € 80/120 -
#424
“Vlakkencompositie”. Plakaatverf op papier. Draagt monogram.
Composition aux surfaces . Affiche sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 180/240 -
#152Jules BrouwersPeriod: 1869 - 1955
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 60 cmEstimate: € 300/400 -
#444Victoria CallejaPeriod: ° Chili, 1958
“De l’escargot à la poire”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Afgebeeld op p.115 in bijgevoegd boek.
De l'escargot à la poire. Huile sur toile. Signée. Présentée p.115 dans le livre joint.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 220/260 -
#429
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Russische school.
Composition. Techniques mixtes sur papier. Ecole russe.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 180/240 -
#414
“Stilleven”. Olieverf op board. Draagt monogram.
Nature morte. Huile sur panneau. Monogramme.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#484Guy Cambier
“Woonwagen in de stad”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Roulotte dans la ville. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 60/100 -
#182Jos DufourPeriod: 1896 - 1976
“Winteravond aan de boskant”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Soirée d'hiver côté forêt. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 120/160 -
#569
Een paar ovale schilderijtjes met afbeeldingen van Aziatische schepen.
Une paire de peintures ovales représentant des navires asiatiques.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 50/80 -
#404
“Ruiter”. Olieverf op doek. In de geest van C. H. Pedersen.
Cavalier. Huile sur toile. Dans l'esprit de C. H. Pedersen.No longer availableDim. 62 x 100 cmEstimate: € 250/350 -
#144Georges SteelPeriod: 1923 - 2010
“Jongens van Granada”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.
Garçons de Grenade. Huile sur toile. Signée et datée 1983.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 260/300 -
#497Stanisic
“Personages in een landschap” & “Personages in een winters landschap”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd en met certificaten.
Personnages dans un paysage & Personnages dans un paysage d'hiver. Huile sur panneau. Signé et avec certificats.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#142Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891 - 1964
“Zeilboten te Concarneau”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘37.
Voiliers à Concarneau. Huile sur panneau. Signé et daté '37.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 400/600 -
#172
“De fluitspeler” Olieverf op doek. Naar het werk van Thomas Gainsborough (1727-1788)
Le joueur de flûte Huile sur toile. D'après l'oeuvre de Thomas Gainsborough (1727-1788)No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200/250 -
#482Carlo Tarras
“Spaans dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.
Village espagnol. Huile sur toile. Signée et datée 1979 au dos.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/50 -
#119Jules Bovée
“Interieur van de Sint Martinuskerk te Kontich”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Intérieur de la Sint Martinuskerk à Kontich. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 45 cmEstimate: € 50/75 -
#462Lode Verhoeven
Een schouwspiegel met bovenaan een hoevezicht, olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Miroir de cheminée avec vue sur la ferme en haut, huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 75x145cm45x60cm(Schilderij)Estimate: € 75/100 -
#304Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
Een paar stadszichten, olieverf op paneel. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘43 & ‘52.
Une paire de vues de la ville, huile sur panneau. Signé et daté '43 & '52.No longer availableDim. 20 x 25 & 24 x 19 cmEstimate: € 80/100 -
#134Jos DufourPeriod: 1896 - 1976
“Winters landschap te Heverlee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage d'hiver à Heverlee. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 120/160 -
#149Paul BoonaertPeriod: °1946
“Winters zicht op Kwaremont”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'hiver de Kwaremont. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 160/180 -
#492
“Boerenerf”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
"Cour de ferme". Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 50/75 -
#552Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
“Stadszicht” & “Hoevezicht in de Rupelstreek”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd ‘29.
Vue de ville & Vue de ferme dans la région du Rupel. Huile sur toile. Les deux signées et la première datée '29.No longer availableDim. 64 x 64 & 45 x 45 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#294Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
“Kempische hoeves”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 23/100 buiten de plaat. Binnen de plaat gedateerd 1928.
Fermes en Campine. Une eau-forte. Signée et numérotée 23/100 à l'extérieur de la plaque. A l'intérieur de la plaque datée de 1928.No longer availableDim. 25 x 27 cmEstimate: € 40/60 -
#438
Een stenen grafbeeldje, afkomstig van de Ashanti te Ghana. Op sokkel.
Une statue funéraire en pierre, des Ashanti au Ghana. Sur un piédestal.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 200/300 -
#359Jon Baken
“Compositie met drie personages”. Olieverf op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1987.
“Composition de trois personnages”. Huile sur papier. Monogrammée et datée 1987.No longer availableDim. 28 x 42 cmEstimate: € 100/120 -
#276
Een paar stoelen van mahoniehout met gesculpteerde bloemen en druiven in de rug.
Une paire de chaises en acajou avec des fleurs et des raisins sculptés dans le dos.No longer availableDim. H:102cmEstimate: € 40/50 -
#292
Een lot van 5 gravures met betrekking tot Hollandse onderwerpen, o.a. ‘St. Oedenrode Kasteel Henkenshage.’, ‘De Bosmolen, Oostrum. ‘Aalburg, etc...’
Un lot de 5 gravures liées à des sujets hollandais, dont 'St. Oedenrode Château Henkenshage.', 'De Bosmolen, Oostrum. 'Aalburg, etc...'No longer availableDim. 21x26cm30x45cmEstimate: € 100/160 -
#234Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
“Winters zicht aan de Boomse fabrieken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
Vue d'hiver des usines à Boom. Huile sur panneau. Signé et daté '65.No longer availableDim. 75 x 105 cmEstimate: € 80/120 -
#368
Een jardinière van Satsuma-aardewerk.
Une jardinière en poterie de Satsuma.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 40/50 -
#338
Een kalebasvaasje van blauw en wit Chinees porselein. Onderaan een merkteken.
Un vase gourde en porcelaine de Chine bleu et blanc. Marqué en bas.No longer availableDim. h 18,5 cmEstimate: € 40/60 -
#111
Een driedelig Napoleon III schouwstel van zwart marmer, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Met slinger en sleutel.
Une garniture Napoléon III en trois parties en marbre noir, composée d'une pendule et de deux cassolettes. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H:45cmEstimate: € 80/100 -
#281
Een olie- en azijnstelletje van meerkleurig aardewerk. Eind XVIIe eeuw. Eén oor manco. Bijgevoegd een pique-fleur, regio Bordeaux omstreeks 1800.
Un service huile et vinaigre en faïence multicolore. Fin XVIIe siècle. Manque une anse. Ajout d'une pique-fleur, région bordelaise vers 1800.No longer availableDim. h: 15 & 16 cmEstimate: € 45/55 -
#85
Een 18 K witgouden ring bezet met en centrale briljant van +- 0,48 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central taillé en brillant de +- 0,48 ct.No longer availableEstimate: € 1100/1200 -
#140
Een 18 K roze gouden ketting met geelgouden hanger in de vorm van een teddybeer bezet half edelstenen.
Un collier en or rose 18 carats avec un pendentif en forme d’ours en peluche en or jaune serti de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 4,58 gEstimate: € 280/350