#482Jan SandersPeriod: °1936
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur le port". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 180 / 240 -
#645
Een achthoekige Aziatische houten voorraadmand, versierd met verguld bloemendecor.
#460
Une bague en argent avec bracelet et collier assortis avec pendentif serti d'ambre. 925‰.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#579Mabef, Italy
Een beukenhouten veldezel.
#138Delvaux, Bruxelles
Een handtas van Bordeaux boxkalfleder.
#437
“Vrouwenfiguur”. Een beeldje van terracotta en touw. Yoruba, Nigeria.
#329
“De vale lijster”, “De klapekster”, “De roodkoppige klauwier”, “De roodborst tapuit”. Vier litho’s.
"La grive fauve", "la pie-grièche grise", "La pie-grièche rousse", "Le traquet roux". Quatre lithographies.No longer availableDim. 14,5 x 9,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#14Jeanne Hebbelynck
“Ons dagelijks brood”. Gouache op papier.
"Notre pain quotidien". Gouache sur papier.No longer availableDim. 18 x 28 cmEstimate: € 75 / 100 -
#20
Een 18 K geelgouden hanger bezet met een camée.
Un pendentif en or jaune 18 carats serti d'un camée.No longer availableDim. 5,52 gEstimate: € 100 / 150 -
#21
Een meerkleurig plaasteren missiespaarpot met knikkend hoofdje.
#438
Een groot Afrikaans masker van gesculpteerd en deels gepolychromeerd hout. Punu, Gabon.
Un grand masque africain en bois sculpté et en partie polychromé. Punu, Gabon.No longer availableDim. l: 73 cmEstimate: € 120 / 200 -
#95
Une broche en or jaune 18 carats en forme de scarabée sertie d'émail, d'une perle, de petits diamants et de deux rubis.No longer availableDim. 8,58 gEstimate: € 200 / 300