#455Een kleine kneehole desk van notenhout met vijf laden, blad bekleed met vachette. Achterkant met valse laden. Engels werk.
A small walnut knee-hole desk with five drawers, top covered with vachette. Back with fake drawers. English work.No longer availableDim. 77 x 127 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#242Joz. De Swerts“Jongenshoofd.” Olieverf op doek. Toegeschreven op basis van provenance.
"Boy’s head." Oil on canvas. Attributed due to provenance.No longer availableDim. 18,5 x 18,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#203Een luchter met 6 lichtpunten en een paar vergulde wandlampen, telkens met 2 lichtpunten, bloem en blad vormen.
#528Een houten ronde tafel met centrale poot.
#37O.I.P. GandEen messingen microscoop.
A brass microscope.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#84Frans Bosteels“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#405Een Pembroke bijzettafel van notenhout met twee klapbladen.
A Pembroke side table made of walnut wood with two folding leaves.No longer availableDim. 99x91x72 cmEstimate: € 100 / 12