#113Een barokke engel van gebeeldhouwd eikenhout.
A baroque angel made of carved oak.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 200 / 250 -
#102Robert ColotPeriod: 1927-1993“Portret Meisje”, schilderij olieverf op paneel, onderaan gesigneerd “R. Colot”.
A brown-glazed earthenware jug, green inside. Marked at the bottom W. Germany Bay.No longer availableDim. H.26 cmEstimate: € 35 / 40 -
#172Jean Baptiste KindermansPeriod: 1822-1876“Koeien bij de drenkplaats, een roeiboot in de voorgrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Cows at the watering place, a rowing boat in the foreground". Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 85x65 cmEstimate: € 500 / 800 -
#443Een Chinees juwelenkistje met bijbehorend slot.
#623Zes borden van Chinees porselein met een blauw en wit decor, waarvan vijf een serie vormen met een huis en een paradijsvogel als decor. Medio XXste eeuw. Eén randschilfer.
Six Chinese porcelain plates with a blue and white decor, five of which form a series with a house and a bird of paradise as decor. Mid XXth century. One edge chip.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#314Een verzilverd metalen koffie-en theeservies: koffie-, thee-, melk- en suikerpot. Made in Sheffield. We voegen er een dienblad aan toe met een ander motief.
#610Must de CartierEen bruinlederen portefeuille in originele doos, met stofdoos en certificaat.
A brown leather wallet in original box, with dust box and certificate.No longer availableDim. 10 x 10 cmEstimate: € 100 / 150