#546Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#112Remi Lenslot van 3, “Hoc Est” Houtskooltekening op papier, onderaan in het midden gesign, rechts, ingelijst in alu.-Bijgevoegd “Aanbidding van de herders”. Lithografie, simili Japon, genummerd 8/25 en gesigneerd onderaan rechts.-Bijgevoegd “Vlucht naar Egypte” “Landschap met hooimijten”. geaquareleerde tekening op papier, recto verso, niet gesigneerd.
#315PomPiet Pienter en Bert Bibber. 39 albums (nummer 12 ontbreekt in de volledige reeks ongekleurde albums). Ed. De Vlijt. Zeer goede staat behalve nr 5 en nr 10.
Piet Pienter and Bert Bibber. 39 albums (number 12 is missing from the full series of uncolored albums). Ed. The Vlijt. Very good condition except for nr 5 and nr 10.No longer availableEstimate: € 40 / 70 -
#321Een album met een verzameling monogrammen.
#265Bestek gemerkt International Sterling Pat’d: 12 grote en 6 kleine vorken, verder losse messen, lepeltjes en vorkjes. Evenals Christofle, Paris: 12 oestervorkjes (in doosje), een slabestek en een sauslepel. Verder twee reeksen kreeftenhaken.
Cutlery marked International Sterling Pat'd: 12 large and 6 small forks, further loose knives, spoons and forks. As well as Christofle, Paris: 12 oyster forks (in a box), a salad cutlery and a sauce ladle. Furthermore, two sets of lobster hooks.No longer availableEstimate: € 220 / 360 -
#7Een vaasje gemonteerd als lamp met taferelen uit de klassieke oudheid. Laat 19de eeuw.
A vase mounted as a lamp with scenes from classical antiquity. Late 19th century.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 50 / 60 -
A pair of solid brass multi-armed candelabras, both with 5 light points. Sculptured relief in Napoleon III style. Mid 20th century.No longer availableDim. 51 x 21cmEstimate: € 100 / 150 -
#151Een aardewerken vaas gedecoreerd met saters en blauw glazuur. Gemerkt onderaan: E. Aubry.
#345Een wandklok van messing met grote slinger en ronde wijzerplaat. Met gewichten.
A brass wall clock with large pendulum and round dial. With weights.No longer availableDim. H: 130 cmEstimate: € 60 / 100 -
A lot of three small hand-knotted Oriental wool carpets, including a prayer mat (with light wear).No longer availableDim. 67 x 54; 58 x 60 & 95 x 65 cmEstimate: € 40 / 80