#102Robert ColotPeriod: 1927-1993“Portret Meisje”, schilderij olieverf op paneel, onderaan gesigneerd “R. Colot”.
#130Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct. EVVS1.
An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.72 ct. EVVS1.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#146Cilinderbureau van gebeeldhouwd eikenhout met onderaan twee brede laden, drie kleinere laden en drie bergvakken achter het blad en nog drie kleinere laden in de opzet. Fluitpoten. Tijdperk Lodewijk XVI.
Cylinder desk of carved oak with two wide drawers at the bottom, three smaller drawers and three storage compartments behind the top and three more smaller drawers in the design. Fluted legs. Era Louis XVI.No longer availableDim. x 135 x 65 cmEstimate: € 500 / 800 -
#220Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with white and black brilliants with a combined weight of +- 0.45 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 950 / 1100 -
#81Een paar zilveren presenteerschaaltjes op vier poten. 800‰.
#51Een schemerlamp van wit biscuit in de vorm van een kruik versierd met putti. Onderaan gemerkt. Elektrische bedrading.
A white biscuit table lamp in the shape of a jug decorated with putti. Marked at the bottom. Electrical wiring.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#127Een barok kruisbeeld met een corpus van palmhout. XVIIIde eeuw. Kleine manco’s.
A baroque crucifix with a boxwood corpus. XVIIIth century. Small flaws.No longer availableDim. H. 66 cmEstimate: € 200 / 300 -
#638Een metaal, gepatineerde tulpen vaas met 5 bloemenhouders.
A metal, patinated tulip vase with 5 flower holders.No longer availableDim. h 33cmEstimate: € 75 / 100 -
#594“Oriëntaals straatzicht.” Olieverf op paneel. Beschadigd paneel, gebogen.
“Oriental street view.” Oil paint on panel. Damaged panel, bent.No longer availableDim. 102 x 126 cmEstimate: € 40 / 60