#26Een bijzettafeltje in messing en onyx.
A side table in brass and onyx.No longer availableDim. h 57 x Ø 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#552Een houten tafel met ovalen blad en gechromeerd stalen poten.
#440Omega Genève Swiss MadeEen roestvrij stalen vergulde herenhorloge. Grand Sport automatic.
#89Sèvres ‘Chateau des Tuilleries”Een paar portretten, handgeschilderd op porseleinen tegel. Eind 19e eeuw. Getiteld en verso opschrift.
A pair of portraits, hand-painted on porcelain tile. Late 19th century. Titled and inscribed on the back.No longer availableDim. 22 x 15 cmEstimate: € 120 / 180 -
#218“Ste Marguerite”. Een polychroom houten beeld in gotische stijl.
"Ste Marguerite". A polychrome wooden sculpture in Gothic style.No longer availableDim. H. 139 cmEstimate: € 120 / 200 -
#473Een paar uit terracotta gesculpteerde vruchtbaarheidsbeeldjes uit Tiv - Nigeria. Oude collectie.
A pair of terracotta fertility figurines from Tiv - Nigeria. Old collection.No longer availableDim. 28 cmEstimate: € 150 / 200 -
#55Een set van twee Italiaanse polychrome bijzettafeltjes, verguld hout
A set of two Italian polychrome side tables, gilt wood.No longer availableDim. h 58 x 55 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#494Rigobert Haeck“Abstracte personages.” Gemengde techniek met pastel en potlood.
#344Een vintage oranje hanglamp met vier lichtpunten. Verstelbaar in de hoogte.
#202H. Joosten“Boer met schapen in heidelandschap.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Farmer with sheep in heathland.” Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 39 x 79 cmEstimate: € 200 / 300 -
#238Een koffie-en theeservies van gegraveerd en gedreven verzilverd metaal. Koffie-, thee-, melk- en suikerpot en bijpassend dienblad. We voegen er een ovale doos van verzilverd metaal met een Lodewik XVI-decor aan toe.
A coffee and tea set of engraved and embossed silver-plated metal. Includes coffee pot, tea pot, milk jug, sugar bowl, and matching tray. Also included is an oval silver-plated metal box with a Louis XVI style decoration.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 200 / 240