#31Een lot van twee heiligenbeeldjes bestaande uit: Notre Dame D’Orval in Vlaams aardewerk en een terracotta beeld getekend A. Fernandez.
A lot of two religious statues including: Notre Dame D'Orval in Flemish earthenware and a terracotta statue signed by A. Fernandez.No longer availableDim. h 23 en 22 cmEstimate: € 50 / 70 -
#507“Mbulu Ngulu”. Reliekbeeld van koper op hout, gedragen door een metalen staander. Kota, Gabon.
#374Roger HebbelinckEen set van twee etsen van naakten, buiten de plaat gesigneerd en genummerd.
#303Een art-deco schouwklok in twee soorten marmer en versierd met twee zamakken hindes.
An Art Deco mantel clock in two types of marble with two zinc deer.No longer availableDim. 23 x 55 x 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#489Gurami Hagemann BerutschaPeriod: 1945-2013“Trio”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan en verso gesigneerd, gedateerd ‘67.
"Trio." A painting, oil on panel. Signed and dated '67 at the bottom and on the back.No longer availableDim. 68,5 x 48,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#525Een grote design eet-vergadertafel.
#201Daum FranceEen vintage kristallen sculptuur van een dolfijn op gechromeerde staander, gemerkt.
A vintage crystal sculpture of a dolphin on a chrome stand, marked.No longer availableDim. 49 cmEstimate: € 250 / 350 -
#166Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
A round lantern in Louis XVI style.No longer availableDim. H. 35 x 37 cmEstimate: € 360 / 400