#616Mori YomoudEen Pakistaans tapijt van wol.
A woolen carpet.No longer availableDim. 159x256 cmEstimate: € 50 / 80 -
#505Paulo Mendes da Rocha Objekto“Paulistano”. Een paar Mid-Century design armstoelen met gepatineerd Macassar gekleurd leder en eendelig stalen frame. Ontwerp door Paulo Mendes da Rocha voor Objekto, 1957.
"Paulistano". A pair of Mid-Century design armchairs with patinated Macassar colored leather and single-piece steel frame. Designed by Paulo Mendes da Rocha for Objekto, 1957.No longer availableDim. 82 x 73 x 70 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#19Een bas-reliëf in composiet in een vergulde kader met een voorstelling van een jongedame met een gevleugeld kindje.
#188Een bronzen stalamp op marmeren voet en melkglazen bol in Art Deco stijl.
#623Een bronzen beeldje van een liggende Boeddha.
#52A. Dekker‘Man met pijp’, olieverf op een eiken paneeltje, gesigneerd A. Dekker en gedateerd 1858.
'Man with Pipe', oil on oak panel, signed A. Dekker and dated 1858.No longer availableDim. 19.5 x 16.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#460Een 14 kt geelgouden ring bezet met fantasiestenen.
#600Een 18 kt witgouden broche bezet met twee kleine briljantjes.
#443Paul Sersté‘Zittend naakt’, een vintage beeld van terracotta. Gesigneerd Paul Sersté.
'Seated nude', a vintage terracotta sculpture. Signed by Paul Sersté.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#158D.E.G. / WillsonEen tuba, gemerkt D.E.G. Dynasty en Willson ‘Swiss made’. Serie nummer 27759. Met knoppen ingelegd met parelmoer. Recent onderhouden en in werkende staat. In originele draagtas met toebehoren.
A tuba, marked D.E.G. Dynasty and Willson 'Swiss made'. Serial number 27759. Buttons inlaid with mother of pearl. Recently serviced and in working condition. In original carrying case with accessories.No longer availableDim. 66 cmEstimate: € 380 / 460 -
#654Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.
"Pinkee" the Farmer. A vintage tin-can toy cart with a pig. Made in Japan, marked.No longer availableDim. 17 x 23,5 cmEstimate: € 75 / 125