#470Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.
#296Een paar Italiaans uit messing gesculpteerde consoletafeltjes met formica blad, bestaande uit 2 halve delen.
A pair of Italian brass sculpted console tables with formica top, consisting of 2 half parts.No longer availableDim. 58,5 x 54 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#157Victor Szczeblewski“Mousse siffleur”. Een bruingepatineerd bronzen beeld. Onderaan gesigneerd.
“Whistling Mousse”. A brown patinated bronze sculpture. Signed at the bottom.No longer availableDim. 54 cmEstimate: € 700 / 800 -
#305Een messing schaal met kaarsenhouders in de vorm van twee middeleeuwse figuren.
A brass dish with candle holders in the shape of two medieval figures.No longer availableDim. h 22 x l 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#256Een ronde houten klaptafel in whitewash.
#564Philippe Starck Driade“Costes”. Een lot van 4 vintage design stoelen uit multiplex en gefineerd eikenhout. Metalen frame op drie poten, leder en kunststoffen zitting. Ontwerp door Philippe Starck voor Driade. Gebruiksporen aanwezig.
"Costes". A lot of 4 vintage design chairs made of plywood and veneered oak. Metal frame with three legs, leather and plastic seat. Designed by Philippe Starck for Driade.No longer availableDim. 80 x 47 x 58 cmEstimate: € 600 / 900 -
#632Een houten beeld naar de voorbeelden van de Obabeelden uit Benin.
An English armchair with mahogany frame and upholstered seat, on 4 wheels. In late Victorian style.No longer availableDim. 105 x 78 x 75 cmEstimate: € 120 / 180