Similar lots by type
-
#206
Eetkamer in Lodewijk XVI-stijl: verlengbare tafel, stoelen, vitrine en groot buffet met zwaar witmarmeren blad.
Salle à manger de style Louis XVI comprenant une table aux allonges, une vitrine et un grand buffet à tablette en marbre blanche.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#435
Vijf diverse geldbeursjes met gedreven zilveren beugels en maliën. Omstreeks 1900.
Cinq porte-monnaie divers aux maillons en argent. Vers 1900.No longer availableDim. ± 182 gEstimate: € 80/100 -
#570Festina
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#585Emporio Armani
Een herenhorloge stainless steel met lederen armband. Gedragen.
Montre homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#803
Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.
Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.No longer availableDim. H. tot. 102 cm cmEstimate: € 80/120 -
#580Jean Delatour
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#605Besancon Duny Mawi
Drie zakhorloges. Eén met jachttafereel en één met paardenhoofden.
Trois montres de gousset. L’une avec une scène de chasse, une autre aux têtes de chevaux.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#530Swatch
Drie verschillende horloge. Swiss made.
Trois montres diverses. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#575Swatch Irony
Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#449Vic Gentils
“Abstracte figuren”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. E/A.
“Figures abstraite”. Lithographie. Signée hors planche. E.A.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#510Pontiac & Lunette
Twee heren-en twee dameshorloges. Omstreeks 1950.
Deux montres hommes et deux montres dames. Vers 1950.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#600
Een lot varia waaronder horloges, manchetknopen. e.a.
Lot varié comprenant des montres, des boutons à manchettes etc.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#555Rodania Chronograph
Een herenhorloge met lederen armband. (gedragen).
Montre homme à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#763
Drie hindoeïstische danseressen van messing.
Trois danseuses hindous en laiton.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#610Rolex Perpetual
Een herenhorloge uit de jaren 1950 (glas te herstellen).
Montre homme des années 50 (verre à réparer).No longer availableEstimate: € 200/300 -
#460
Een lot halssnoeren bezet met half edelstenen. e.a.
Lot de colliers sertis de pierres sémi-précieuses et autres.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#595
Een lot van 10 verschillende horloges.
Lot de 10 différentes montres.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#735
Een handtas van bruin leder gemerkt Delvaux (sporen van gebruik). En een zwarte van het merk Nouvelta (in goede staat).
Sac à main en cuir brun de la marque Delvaux (usures). Et un sac à main noir de la marque Nouvelta (en très bon état).No longer availableEstimate: € 120/200 -
#540Swatch
Een automatische horloge. Swiss made.
Montre automatique. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#445
Een lot fantasiejuwelen allerlei.
Lot de bijoux de fantaisie.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#776
Een schildersezel van bruin gelakt hout.
Chevalet.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#565Swatch Irony
Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#560Storm
Een roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#590Rodania Sapphire
Een roestvrij stalen herenhorloge met lederen armband.
Montre homme en acier inoxydable au bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#483Lesney “Matchbox”
Vijf schaalmodellen van eind de jaren ‘60. In zeer goede staat en in originele doosjes:- No.14 Iso Grifo.- No. 36 Opel Diplomat- No. 41 Ford GT- No. 46 Mercedes 300 SE coupé.- No. 52 B.R.M. Racing car.
Cinq voitures miniatures des années 60. En très bon état et dans les boîtes d’origine:- No.14 Iso Grifo.- No. 36 Opel Diplomat- No. 41 Ford GT- No. 46 Mercedes 300 SE coupé.- No. 52 B.R.M. Racing car.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#395Norexa Geneve
Een 18 karaats geel gouden automatische herenhorloge.
Montre homme automatique en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#816
Een ovale spiegel van verguld hout in empirestijl.
Miroir ovale à cadre doré. Style Empire.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#84Albert Saverys
“Zicht op de Leie”. Litho. Gedrukt bij de Antwerpse kunstvereniging “Als Ick Kan”.
“Vue de la Lys”. Litho d’après l’oeuvre d’Albert Saverys. Avec poinçon sèche d’Als Ick Kan.No longer availableDim. 32 x 41,5 cmEstimate: € 80/120 -
#304Weyers
“Drie jachthonden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Trois chiens de chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#439
Twee albums met postkaarten uit het begin van de XXste eeuw. We voegen er een album met foto’s uit dezelfde periode aan toe.
Deux albums aux cartes postales du début du XXe siècle. Nous ajoutons un album contenant des photographies de la même période et du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#282Palesse (?)
Twee marines. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
Deux marines. Huile sur toile. Signée. Vers 1900.No longer availableDim. 35 x 51 cmEstimate: € 80/100 -
#725
Een staande klok van gesculpteerd eikenhout.
Horloge de vestibule en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 243 cmEstimate: € 200/300 -
#387
Een apothekersweegschaal van geel koper met volledige gewichtenset. Glazen kast ontbreekt.
Bascule de pharmacie en cuivre jaune avec tous les poids. Sans vitrine.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#325
Twee paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met parels. We voegen er een broche aan toe eveneens van 18 karaat geel goud.
Deux boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de perles. Nous ajoutons une broche en or jaune 18 ct également.No longer availableDim. 7,58 gEstimate: € 150/200 -
#7L. Van Boeckel
Een smeedijzeren halluchter met een coupe van geslepen kristal. Waarschijnlijk van de hand van L. Van Boeckel.
Lanterne de vestibule en fer forgé avec coupe en cristal taillé. Probablement par Van Boeckel.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#285
Een 18 karaats geel gouden munt, uitgegeven naar aanleiding van het Rubensjaar 1977.
Pièce de monnaie en or jaune 18 ct éditée lors de l’an Rubens en 1977.No longer availableDim. 6,46 gEstimate: € 130/150