Other lots by Verhoeven
-
#462Lode Verhoeven
Een schouwspiegel met bovenaan een hoevezicht, olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Miroir de cheminée avec vue sur la ferme en haut, huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 75x145cm45x60cm(Schilderij)Estimate: € 75 / 100 -
#549Lode Verhoeven
“Zicht op de Nete”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Vue de la Nethe. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#489Lode Verhoeven
“Zicht op Parijs”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de Paris. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 60 / 100 -
#204Lode Verhoeven
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 57 x 64 cmEstimate: € 75 / 100
Similar lots by type
-
#134Jos DufourPeriod: 1896 - 1976
“Winters landschap te Heverlee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage d'hiver à Heverlee. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 120 / 160 -
#429
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Russische school.
Composition. Techniques mixtes sur papier. Ecole russe.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 180 / 240 -
#404
“Ruiter”. Olieverf op doek. In de geest van C. H. Pedersen.
Cavalier. Huile sur toile. Dans l'esprit de C. H. Pedersen.No longer availableDim. 62 x 100 cmEstimate: € 250 / 350 -
#424
“Vlakkencompositie”. Plakaatverf op papier. Draagt monogram.
Composition aux surfaces . Affiche sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 180 / 240 -
#169Tuur De RijbelPeriod: 1927 - 2016
“Boskapel te Buggenhout”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chapelle forestière à Buggenhout. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120 / 160 -
#569
Een paar ovale schilderijtjes met afbeeldingen van Aziatische schepen.
Une paire de peintures ovales représentant des navires asiatiques.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#119Jules Bovée
“Interieur van de Sint Martinuskerk te Kontich”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Intérieur de la Sint Martinuskerk à Kontich. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 45 cmEstimate: € 50 / 75 -
#144Georges SteelPeriod: 1923 - 2010
“Jongens van Granada”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.
Garçons de Grenade. Huile sur toile. Signée et datée 1983.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 260 / 300 -
#304Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
Een paar stadszichten, olieverf op paneel. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘43 & ‘52.
Une paire de vues de la ville, huile sur panneau. Signé et daté '43 & '52.No longer availableDim. 20 x 25 & 24 x 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#492
“Boerenerf”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
"Cour de ferme". Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 50 / 75 -
#491
Een lot van vier katten van Japans porselein.
Un lot de quatre chats japonais en porcelaine.No longer availableDim. h: 10 - 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#484Guy Cambier
“Woonwagen in de stad”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Roulotte dans la ville. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#149Paul BoonaertPeriod: °1946
“Winters zicht op Kwaremont”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'hiver de Kwaremont. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 160 / 180 -
#542P. Mossay
“Woonwagens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘53.
Roulottes. Huile sur toile. Signée et datée '53.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#182Jos DufourPeriod: 1896 - 1976
“Winteravond aan de boskant”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Soirée d'hiver côté forêt. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 120 / 160 -
#514Brosens
“Zicht op de St. Pauluskerk te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1926.
Vue de l'église Saint-Paul à Anvers. Huile sur toile. Signée et datée 1926.No longer availableDim. 46 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#497Stanisic
“Personages in een landschap” & “Personages in een winters landschap”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd en met certificaten.
Personnages dans un paysage & Personnages dans un paysage d'hiver. Huile sur panneau. Signé et avec certificats.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#482Carlo Tarras
“Spaans dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.
Village espagnol. Huile sur toile. Signée et datée 1979 au dos.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#552Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
“Stadszicht” & “Hoevezicht in de Rupelstreek”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd ‘29.
Vue de ville & Vue de ferme dans la région du Rupel. Huile sur toile. Les deux signées et la première datée '29.No longer availableDim. 64 x 64 & 45 x 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#142Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891 - 1964
“Zeilboten te Concarneau”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘37.
Voiliers à Concarneau. Huile sur panneau. Signé et daté '37.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 400 / 600 -
#414
“Stilleven”. Olieverf op board. Draagt monogram.
Nature morte. Huile sur panneau. Monogramme.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#444Victoria CallejaPeriod: ° Chili, 1958
“De l’escargot à la poire”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Afgebeeld op p.115 in bijgevoegd boek.
De l'escargot à la poire. Huile sur toile. Signée. Présentée p.115 dans le livre joint.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 220 / 260 -
#172
“De fluitspeler” Olieverf op doek. Naar het werk van Thomas Gainsborough (1727-1788)
Le joueur de flûte Huile sur toile. D'après l'oeuvre de Thomas Gainsborough (1727-1788)No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200 / 250 -
#152Jules BrouwersPeriod: 1869 - 1955
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 60 cmEstimate: € 300 / 400
Other lots in this auction
-
#84Gaston NoelandersPeriod: °Elsene 1910-2003
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#266
Een reeks van zes witgepatineerd houten eetkamerstoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met olijfgroen fluweel.
Ensemble de six chaises de salle à manger de style Louis XVI en bois patiné blanc, recouvertes de velours vert olive.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 40 / 60 -
#192Martha Bosmans
“Bloemstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50x67cmEstimate: € 120 / 200 -
#268
Een grote antieke roodkoperen waterketel.
Une grande bouilloire antique en cuivre.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#519Aug. Tulkens
“Vrouwelijk naakt bij een bergmeertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1942.
Nu féminin au bord d'un lac de montagne. Huile sur panneau. Signé et daté 1942.No longer availableDim. 74 x 41 cmEstimate: € 35 / 45 -
#263
Een lot koper, bestaande uit een XVIIIe eeuwse messingen melkkan, een rood koperen olielamp en een chocoladekan.
Un lot en cuivre, composé d'un pot à lait en laiton du XVIIIe siècle, d'une lampe à huile en cuivre rouge et d'un pot à chocolat.No longer availableDim. h: 16 - 47 cmEstimate: € 85 / 100 -
#495
Een paar verstelbare relaxzetels, bekleed met groen leder.
Une paire de fauteuils inclinables réglables, recouverts de cuir vert.No longer availableDim. H:120cmEstimate: € 100 / 150 -
#593Val Saint Lambert
Een vaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal doublé vert et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#189
“Genua.” Havenzicht op doek. XIXe eeuws werk.
Gênes. Vue du port sur toile. Travail du 19ème siècle.No longer availableDim. 31,5 x 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#72A. Deprez
“Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de Bruges. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#559Jef Clerens
“De Watermolen”. Aquarel. Gesigneerd.
Le moulin à eau. Aquarelle. Signé.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#507
Een grote koperen wierookbrander, versierd met een reliëfdecor van vogeltjes op een bloeiende tak, met handvatten in de vorm van olifantenkoppen en het deksel getooid met een tempelleeuw met bal.
Un grand brûle-parfum en laiton, orné d'un décor en relief d'oiseaux sur une branche fleurie, avec des anses en forme de têtes d'éléphants et le couvercle orné d'une tempe de lion avec boule.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 45 / 55