Similar lots by type
-
#196
Een 19e eeuwse massief houten vitrinekast met 4 deuren en 1 lade, gesculpteerd ornament bovenaan.
A 19th-century solid wood display cabinet with 4 doors and 1 drawer, sculpted ornament on the top. -
#214
Een massief eikenhouten kist met gesculpteerde delen, 19e eeuws.
A solid oak chest with carved details, 19th century. -
#179
“Edeldame met kamermeid”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, 19e eeuws, niet gesigneerd.
"Noble lady with chambermaid", a painting, oil on panel in gilded frame, 19th century, unsigned. -
#182Louis ClessePeriod: 1889 - 1961
“Stilleven met vissen”, een schilderij, olieverf op paneel
"Still Life with Fish," a painting, oil on panel -
#286
Een staande klok uit kerselaar hout met gesculpteerde delen.
A standing clock made of cherry wood with sculpted parts. -
#199Rafael GorsenPeriod: 1942-2020
“De kwelling”. Een schilderij, olieverf op doek gemaroufleerd, onderaan gesigneerd.
"The torment". A painting, oil on canvas marouflaged, signed at the bottom. -
#219Adèle KoekkoekPeriod: 1838-1919
“Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.
“Woman by the hearth”. Oil on canvas. Signed. -
#216
Een massief eikenhouten hoekkast met 4 deuren en besteklades binnenin. 19e eeuws.
A solid oak corner cabinet with 4 doors and cutlery drawers inside. 19th century. -
#252
“Molenzicht”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, 19e eeuws, niet gesigneerd.
"Molenzicht" is a painting, oil on canvas in a gilded frame, from the 19th century, unsigned. -
#202
“Landschap met figuren”. Een schilderij, olieverf op doek. Venetiaanse school, eind 18e eeuw. Verweer sporen.
"Landscape with figures". A painting, oil on canvas. Venetian school, late 18th century. Shows signs of wear. -
#272Jozefien Van Looy
“Papaver Weelde”. Een lot van 3 schilderijen, acryl op doek. Met certificaat gesigneerd en getiteld.
"Papaver Abundance". A lot of 3 paintings, acrylic on canvas. Signed and titled with certificate. -
#177
Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.
A solid oak chest of drawers with 3 drawers, 19th century. -
#194Jan Frans SimonsPeriod: 1855-1919
“Brief van het front”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en met label op het kader.
"Letter from the front". A painting, oil on canvas, signed at the bottom with label on the frame. -
#172
“De afkoping”, gemaroufleerd werk naar de 19e eeuw in weelderige vergulde kader.
"The redemption", marouflaged work from the 19th century in luxurious gilded frame. -
#192Henri HoubenPeriod: Antwerpen 1858-1931
“Interieur met verliefd koppel”, een schilderij, olieverf op doek , gerestaureerd, gesigneerd H. Houben.
"Interior with a romantic couple", a painting, oil on canvas, restored, signed H. Houben. -
#206
Een 19e eeuwse linnenkast met 2 deuren en 2 laden, massief eikenhout.
A 19th-century linen cabinet with 2 doors and 2 drawers, made of solid oak wood. -
#184Toyokuni I UtagawaPeriod: 1769-1825
“Niban Goninzu Gyoretsu No Zu (Brandweer Parade)”. Een Japanse houtsnede op papier. Uitgever; Fijokaja Hikotard, eind 18e, begin 19e eeuw.
"Niban Goninzu Gyoretsu No Zu (Fire Brigade Parade)". A Japanese woodblock print on paper. Publisher: Fijokaja Hikotard, late 18th to early 19th century. -
#259
“Stadszicht bij nacht”, een schilderij, olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd.
"City view at night," a painting, oil on canvas, signed illegibly. -
#254
“Parijs straatzicht”, een schilderij, olieverf op doek, draagt handtekening ‘Gio Fattori’.
"Paris street view," a painting, oil on canvas, signed 'Gio Fattori.' -
#15
Een armstoel in Louis XV stijl, verguld hout en gobelin bekleding.
An armchair in Louis XV style, gilded wood with Gobelin upholstery. -
#226
Een massief eikenhouten gesculpteerde pied-de-stalles, 19e eeuws.
A solid oak carved pied-de-stalles, 19th century. -
#306
Een massief eikenhouten handgesculpteerde antieke koffer met smeedijzeren beslag.
A solid oak hand-carved antique trunk with wrought iron fittings. -
#236
Een laat 19e eeuwse verstelbare staande spiegel.
A late 19th century adjustable free-standing mirror. -
#229Marco MagisPeriod: 1934 - 1995
“Stilleven met look”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Marco Magis.
"Still life with garlic", a painting, oil on canvas, signed by Marco Magis.
Other lots in this auction
-
#212
Een zilveren rammelaar 1885 en een belletje gemerkt. G.U. Bermingham.
A silver rattle from 1885 and a bell marked G.U. Bermingham.Place a bid ›Estimate: € 250 / 400 -
#67V Pierre
Een paar kunstbronzen tafellampen. Onderaan met label “Creation V. Pierre”.
A pair of art bronze table lamps. Labeled "Creation V. Pierre" at the bottom. -
#335Meccano, Marklin
Een groot vintage vliegtuig in metaal en stof, Meccano en Marklin.
A large vintage airplane in metal and fabric, Meccano and Marklin. -
#62Armand Apol
“Hoeve met winterlandschap”. Een kleurenets door Armand Apol naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd “Valerius De Saedeleer” en “Grave par Apol, 1930” in de plaat. Getiteld en genummerd buiten de plaat 137/250.
"Farm with Winter Landscape." A color etching by Armand Apol after a work by Valerius de Saedeleer. Signed "Valerius De Saedeleer" and "Grave par Apol, 1930" in the plate. Titled and numbered outside the plate 137/250. -
#190
Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
A pair of 18 kt white and yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.52 ct. -
#90
Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 1.20 ct. -
#8Gabriels Biljarts
Een paar vintage carambole keuen, waarvan 1 gemerkt Imperator - René Gabriels. In lederen draagkoker. Lederen strip naar het slotje gescheurd.
A pair of vintage carom cues, one marked Imperator - René Gabriels. In leather carrying case. Leather strip torn towards the clasp. -
#263Dresden
Een groep in porselein voorstellend een jonkvrouw en heer met kapper aan de kaptafel. Onderaan gemerkt Dresden.
A group in porcelain depicting a noblewoman and gentleman with a hairdresser at the dressing table. Marked Dresden at the bottom. -
#195
Een 18 kt geelgouden schakelarmband met 18 kt geelgouden hanger bezet met een munt van Zuid-Afrika 1965. 917‰, 7,99g.
An 18k yellow gold link bracelet with an 18k yellow gold pendant set with a 1965 South African coin. 917‰, 7.99g. -
#265
Een bankje voor 2 personen in gestreepte stof.
A bench for 2 persons in striped fabric. -
#356
Een verstelbaar houten schildersezel met winkel plaque “De Distel”.
An adjustable wooden painting easel with store plaque "De Distel". -
#370
Een lot van 3 zilveren zakhorloge kettingen, 34,60 - 37,88 en 46,78 gram.
A lot of 3 silver pocket watch chains, weighing 34.60 - 37.88 and 46.78 grams.