Similar lots by type
-
#572Eric KengenPeriod: °1952
“Compositie met mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Composition au nu masculin”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévôt, ParisNo longer availableDim. 113 x 113 cmEstimate: € 800/1000 -
#359Alici RymowiczPeriod: Kazan, 1907
“Stadszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1958.
“Vue de ville”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1958.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 50/60 -
#288
“Vrijen en trouwen”. Catalogus van een tentoonstelling, Antwerpen, 1975.
“Vrijen en Trouwen”. Catalogue d’une exposition à Anvers en 1975.No longer availableEstimate: € 20/24 -
#329Ignace KennisPeriod: 1888-1973
“Oude man”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Vieillard”. Pastel sur papier. Signé et daté 1968.No longer availableDim. 49 x 45 cmEstimate: € 6à/100 -
#244Denise Esteban
“La botte d’asperges”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“La botte d’asperges”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 x 75 cmEstimate: € 180/240 -
#529Mircea Manelici
“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1987.
“Personnages”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1987.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#122J. Becker
Een paar ovale kinderportretten. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1889.
Paire de portraits d’enfants ovales. Pastel sur papier. Signé et daté 1889.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80/100 -
#419Willem Dolphyn
Twee militaire figuren. Tekening op papier. Beide gesigneerd.
“Deux militaires”. Dessins sur papier. Les deux signés.No longer availableDim. 14 x 8 cmEstimate: € 60/80 -
#582Eric KengenPeriod: °1952
“Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Figure masculine”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance: Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 128 x 113 cmEstimate: € 800/1000 -
#562
‘Compositie’. gemengde techniek op papier. gesigneerd Ron Ekkelenkamp en gedateerd 1993 op de achterzijde.
“Composition”. Technique mixte sur papier. Signée Ron Ekkelenkamp et datée 1993 au verso.No longer availableDim. 72 x67 cmEstimate: € 220/240 -
#749Tyssens
“Trappenhal”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.
”La cage d’escaliers.” Fusain et aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 58,5 x 49 cmEstimate: € 30/40 -
#514
“Twee winterse stadszichten”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
“Deux scènes d’hiver”. Acrylique sur papier. Non signés.No longer availableDim. 105 x 78 cmEstimate: € 100/150 -
#314Ignace KennisPeriod: 1888-1973
“Oude man met wandelstok”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Vieillard à la canne”. Fusain sur papier. Signé et daté 1968.No longer availableDim. 72 x 49 cmEstimate: € 60/80 -
#294E. Orban
“Kloosterscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Naar een werk van Louis Tytgadt.
“Scène de monastère”. Aquarelle sur papier. Signée. D’après une oeuvre par Louis Tytgadt.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 40/60 -
#1032
Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.
Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.No longer availableDim. 93 x 39 cmEstimate: € 180/240 -
#482Anne CourjaretPeriod: °1939
“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 29,5 x 39,5 cmEstimate: € 80/120 -
#9Henri Schaefels
“Personages in de straat.” Een oude gravure. Gesigneerd binnen de plaat.
“Personnages dans la rue”. Une eau-forte . Signée dans la planche.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 20/25 -
#552
“Notre dernière rencontre remonte à plusieurs jours”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd Roger Dewint.
“Notre dernière rencontre remonte à plusieurs jours”. Technique mixte sur papier. Signée Roger Dewint.No longer availableDim. 108,5 x 71,5 cmEstimate: € 220/240 -
#592
‘Nightlife 2000’. Een zeefdruk gesigneerd H. Brood. genummerd buiten de plaat 19/25
“Nightlife 2000”. Sérigraphie signée H. Brood et numérotée 19/25 hors planche.No longer availableDim. H: 90 cm; B: 46 cmEstimate: € 460/500 -
#744
“Golgotha met Maria, Mari-Magdalena en Johannes de apostel. Olieverf op doek. Begin XVIIIe eeuw.
“Golgotha avec Marie, Marie Magdelaine et St-Jean l’Apôtre”. Huile sur toile. Début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 200/300 -
#884LIeven WalschapPeriod: °1930
“Hoevezicht”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur fermette.” Fusain et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 60/80 -
#754Bouchon
Ieper: “Het Nieuwwerk” en “De toren van de Lakenhallen”. Chinese inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘17
Ypres: “Het Nieuwwerk.” et “La Tour de la Halle aux Draps”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Signées et datées ‘17.No longer availableDim. 14 x 22 & 27 x 20,5 cmEstimate: € 40/50 -
#334Ignace KennisPeriod: 1888-1973
Twee herenportretten, houtskool op papier. Beide gesigneerd.
Deux portraits d’homme. Fusain sur papier. Signés.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#907
Twee verschillende balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor. Onderaan gemerkt.
Deux vases balustre différents en porcelaine de Chine avec décor famille-rose. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 47 & 49 cmEstimate: € 40/60 -
#991
Een lot van zeven boeken ivm wandtapijten.
Un lot de sept livres portant sur les tapis muraux.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#927
Een paar hoorns uit aardewerk in een koperen setting met drakenmotief.
Une paire de cornes en faïence dans une monture en cuivre à décor de dragons.No longer availableDim. H: 53 cmEstimate: € 100/150 -
#525Meshed
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 191 x 139 cmEstimate: € 80/120 -
#855
Een gesculpteerd eikenhouten naaikastje met twee laden en een klapblad met spiegel.
Un petit meuble de couture en chêne sculpté a deux tiroirs et tablette abattante et un miroir.No longer availableDim. 77 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#812M.I. Hummel
Een lot van vier beeldjes van meerkleurig porselein. Gesigneerd.
Lot de quatre statuettes en porcelaine polychrome. Signées.No longer availableDim. h: 8,5 - 12 cmEstimate: € 40/50 -
#405
Een speelgoedwagentje met twee teddyberen.
Charrette ancienne et deux ours en peluche.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#130
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 21,73 gEstimate: € 3000/3200 -
#557
Een beeldje van een godheid met een pijp. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Une statue représentant une divinité avec une pipe. Marque à la base, symbole. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur un socle en bois .No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 180/220 -
#798
Een lot van veertien diverse apothekerspotten van aardewerk. Beschadigingen.
Un lot de quatorze pots de pharmacie en faïence. Dégâts.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#644Trousselot
“Kardinaal met papegaai”. Olieverf op schilderskarton. Gesigneerd.
”Cardinal et perroquet.” Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 32,5 x 41 cmEstimate: € 120/200 -
#1026
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque fait main en laine.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 50/80