Similar lots by type
-
#232
“Zicht op het Rahmplateau te Luxemburg”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘VC’.
Vue du plateau Rahm au Luxembourg. Aquarelle sur papier. Monogrammée 'VC'.No longer availableDim. 21 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#559Inn Decleer
“Samsonite”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1994.
“Samsonite”. Aquarelle. Signée et datée 1994.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40/60 -
#193Johannes BosboomPeriod: 1817 - 1891
“Pater in de crypte”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd.
Le père dans la crypte. Encre et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 12,5 x 9,5 cmEstimate: € 300/500 -
#529
“Polderlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Paysage des polders. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 29 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#547
“Jeu de boules”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
“Jeu de boules”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 10 x 15 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#342
“Livre d’or de la Résistance Belge”. Les éditions Leclerq, Bruxelles.
“Livre d'or de la Résistance belge”. Les éditions Leclerq, Bruxelles.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#75
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct. en een robijn van +- 0,80 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,48 ct. et d'un rubis de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 650/750 -
#295
Vier trouwringen en één zegelring van 18 K geelgoud.
Quatre alliances et une bague cachet en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 15,08 gEstimate: € 450/500 -
#109
“Personages in een geanimeerd landschap”. Olieverf op paneel. Naar de XIXe eeuw.
Personnages dans un paysage animé. Huile sur panneau. D’après le XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#695Ernest Claes
Dertien boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
Treize livres de l'auteur ou se rapportant à son œuvre.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#272
“Strandzicht”. Olieverf op doek. Signatuur vervaagd. Eind XIXe eeuw.
Vue sur la plage. Huile sur toile. Signature défraîchie. Fin 19e siècle.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#384Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Oog van de passie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2015.
Oeil de passion. Huile sur toile. Signée et datée 2015.No longer availableDim. 88 x 160 cmEstimate: € 500/800 -
#608
Een paar designlampen van wit en rood kunststof.
Paire de lampes design en plastique blanc et rouge.No longer availableDim. h: 38 & 29 cmEstimate: € 40/60 -
#331
Een groot lot tin, bestaande uit drie snavelkannen, drie kleine klepkannen met eikeltjes, drie schenkkannen, waarbij één met deksel, een reeks van zeven maatbekers en een lampenvoet.
Un grand lot d'étain, composé de trois pichets à bec, trois petits pichets à valve avec glands, trois pichets dont un avec couvercle, une série de sept tasses à mesurer et un pied de lampe.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#201
Een Edwardian cabinet-secretaire met klapblad, waarachter kleine laden en opbergruimte. Onder-en bovenaan twee deuren. Begin XXste eeuw.
Un cabinet-secrétaire édouardien avec dessus rabattable, derrière lequel se trouvent des petits tiroirs et un espace de rangement. Deux portes en bas et en haut. Début du 20e siècle.No longer availableDim. 223 X 125 X 61 cmEstimate: € 400/600 -
#314G. Gordon
“Straatzicht met personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de rue avec personnages. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 17 x 17 cmEstimate: € 80/100 -
#243Muller Frères, Lunéville
Een wandapplique in smeedwerk met coupe van meerkleurig glaspasta. Getekend.
Applique murale en fer forgé avec coupe en pâte de verre multicolore. Signée.No longer availableDim. b: 43 cmEstimate: € 120/140