Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zilveren handtasje met emaillen rand.
Zilveren handtasje met emaillen rand.

Zilveren handtasje met emaillen rand.

Un petit sac à main en argent au rebord en émail.
SKU: 2310180131.
Auction day: 23 October 2018 19:00
Catalogue #131
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #668

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #378

    Een lot verzilverd en verguld bestek, bestaande uit dessertvorkjes, koffielepeltjes, grote en kleine messen, twee serveerlepels, een pollepel, kreeftenvorkjes, een flessenopener, een spiegeltje en vier suikertangetjes, waarbij één van zilver.

    Un lot de couverts argenté et doré, comprenant des cuillères à dessert, des cuillères à café, des petits et grands couteaux, deux couverts de service, une louche, des fourchettes à homard, un ouvre-bouteille, un miroir et quatre pinces à sucre dont une en argent.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #234
    Louis Van Engelen

    “Stilleven met schenkkan en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforatie in neutrale zone.

    ”Nature morte, verseuse et fruits”. Huile sur toile. Perforation dans le fond neutre.
    No longer available
    Dim. 99 x 132 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #105

    Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een diamant van 0,56 ct. SI2. Color E. en twee kleine briljantjes.

    Une bague en or jaune 14 ct sertie d’un diamant de 0,56 ct. SI12. Color E. et deux petits brillants.
    No longer available
    Dim. 2,34 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #603

    Een paar vazen van cloisonné op brons, versierd met een bloemendecor.

    Deux vases en cloisonné sur bronze, décoration fleurie.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 2500 / 2600
  • #654

    Een oude autoreiskoffer van leder met koperen sluitingen. Binnenin twee uitneembare lades.

    Coffre ancien d’automobile en cuir. Fermoirs en cuivre. L’intérieur à deux tiroirs amovibles.
    No longer available
    Dim. 38 x 85 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #765

    Een lot van 58 strips waaronder ‘Alex’, ‘De Blauwbloezen’, De Minimensjes’, ‘Buck Danny’ en andere. Vier onder hen in het frans.

    Un lot de 58 bandes dessinées dont ‘Alex’, ‘De Blauwbloezen’, ‘De Minimensjes’, ‘Buck Danny’, et autres. Quatre albums en Français.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #522

    “Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Paerels. Klein letsel.

    ”Fermette auprès de l’eau”. Huile sur toile. Porte la signature: Paerels.
    No longer available
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #111

    Een XIXe eeuws Hollands zoutkastje van gebeeldhouwd notenhout met schuifdeurtje, versierd met een vis. XIXe eeuw.

    Une petite armoire à sel en noyer à porte coulissante, décoration de poisson. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #361

    Een hallantaarn van koper en geslepen glas, versierd met guirlandes en ramskoppen.

    Une lanterne de vestibule en cuivre et verre taillé, décoration de guirlandes et têtes de béliers.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #60

    Een lange halssnoer van witte parels.

    Un long collier de perles blanches.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #263

    Een kleine glazen halllantaarn versierd met bloemen.

    Une petite lanterne de vestibule en verre décoration de fleurs.
    No longer available
    Dim. glas l: 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More