#276
Een eikenhouten broodkast met een gesculpteerde deur.
Une panetière en chêne à une porte sculptée.No longer availableDim. 170 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#103
Een grote Syrinx-schelp.
Une grande coquille Syrinx.No longer availableDim. l 50 cmEstimate: € 35 / 40 -
#300
Grande garde-robe en chêne ouvrant à deux portes. Décor de guirlandes de fleurs finement sculptées. Pays Mosan, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 232 x 182 x 62 cmEstimate: € 400 / 500 -
#296
Een handgeknoopt Turks wollen bidkleed.
#439louis Belen
“Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Olieverf op board.
”Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 27 ccmEstimate: € 60 / 100 -
#625
Een halfronde klaptafel van gefineerd hout met tapse poten. Eerste helft XIXe eeuw.
Table à abattant en demi-lune en bois de placage. Pieds gaines. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. b: 114 cmEstimate: € 120 / 200 -
#7
Een Luikse fles van kleurloos handgegraveerd glas. (letsels).
#722Wedgwood
Terrine met onderschaal van creamware. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1770 (schaal van latere datum).
#169Antoinette Le BretonPeriod: 1888-1954
“Vaches dans le Pré”. Huile sur toile. Signée. Petites réparations.No longer availableDim. 60 x 93 cmEstimate: € 200 / 240 -
#126
“Romantisch rivierlandschap met ruïne en vogels”. Een replica van een XIXe eeuwse gobelin.
”Paysage fluvial, ruine et oiseaux”. Une réplique d’une tapisserie du XIXième siècle.No longer availableDim. 190 x 240 cmEstimate: € 60 / 100 -
#44Jan Wouters
“Charlotte”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘32.
”Charlotte”. Un dessin sanguin sur papier. Signé et daté ‘32.No longer availableDim. 21 x 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#327Bessons & Co, London
Een oude altsaxofoon.
Un ancien saxophone alto.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 60 / 80