Other lots in this auction
-
#500JunghansEen regulateur in gebeeldhouwde kast, getooid met twee bronzen paardenhoofden.
Un régulateur dans une armoire en bois, décoration de deux têtes de chevaux en bronze.No longer availableDim. l: 103 cmEstimate: € 80 / 120 -
#455SchmidEen pendule in de stijl van Neuchatel.
Une pendule, style Neuchatel.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 60 -
#26Een metalen grote kandelaar, gemonteerd als kamerlamp.
Un grand candélabre en métal monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 50 / 80 -
#791Val St. LambertTwee verschillende kristallen lampenvoeten, mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
Deux pieds de lampe différents en cristal de couleur mauve dans la masse. Portent une marque.No longer availableDim. h: 25 & 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#539“Vissersboten op het water”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Jamar.
”Bateaux de pêche”. Huile sur panneau. Porte la signature: Jamar.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
#311Twee dierenvellen waaronder een Thompson Gazelle.
Deux peaux d’animaux, dont une Gazelle Thompson.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#107Le TanneurEen lederen handtas met stofzak.
Un sac à main en cuir avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#310Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.
Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.No longer availableDim. 124 x 169 x 50 cmEstimate: € 400 / 500 -
#291Een vol messingen tafelkandelaar in, gedragen door drie kariatiden. Ca. 1850.
Un candélabre de table en laiton massif porté par trois cariatides. Vers 1850.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 65 / 75 -
#715Twee Zeiss Ikon camera’s periode 1927:- Taxo 126 met tas en plaathouders.- Iko Flex twee-ogig. Met tas.Werkende toestand.
Deux caméras Zeiss, période 1927:Taxo 126 avec sac et porte-disques.Iko flex deux-ogig. Avec sac.Tout deux en état de marche.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#157Een zitbank van gesculpteerd en goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Un canapé en bois sculpté et doré, style Louis XV.No longer availableDim. 95 x 130 cmEstimate: € 300 / 320 -
#368Lot verzilverd metaal met diverse schotels, een ovenschaal met onderschotel en vuurvast glas. Diverse kleinere schaaltjes en onderzetters.
Un lot de métal argenté dont divers plats, un plat allant au four avec sous-plat et verre réfractaire. Divers petits plats et sous-plats.No longer availableEstimate: € 40 / 60


