Other lots in this auction
-
#315J. Joseph Hancet, JodoigneEen staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 247 cmEstimate: € 300 / 400 -
#49Robert QuintynPeriod: °1916Een paar houtskoolstudies met personages. Beide gesigneerd.
Une paire d’études au fusain. Signées.No longer availableDim. 14,5 x 18,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#361Een hallantaarn van koper en geslepen glas, versierd met guirlandes en ramskoppen.
Une lanterne de vestibule en cuivre et verre taillé, décoration de guirlandes et têtes de béliers.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 80 / 100 -
#197“Personages op een slee, getrokken door drie paarden.”. Een bronzen groep. Russisch werk.
”Personnages sur un traîneau tiré par trois chevaux”. Un groupe en bronze. Travail russe.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#729Een lot van vier stuks koraal.
Un lot de quatre pièces de corail.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#132Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Schaapherder”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Berger de moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 120 / 180 -
#535Louis Gaye à LesteleEen comtoiseklok van gedreven en gepolychromeerd geel koper.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé et polychrome.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#486Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met vogels en bloemen in het decor.
Une carpette orientale en laine nouée main, oiseaux et fleurs dans le décor.No longer availableDim. 184 x 130 cmEstimate: € 40 / 50 -
#388Een lot van vier beeldjes van Brussels porselein en een heiligenbeeldje van meerkleurig biscuit. Drie stuks beschadigd.
Un lot de quatre statues en porcelaine de Bruxelles et une statue de saint en biscuit polychrome. trois pièces sont endommagées.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#791Val St. LambertTwee verschillende kristallen lampenvoeten, mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
Deux pieds de lampe différents en cristal de couleur mauve dans la masse. Portent une marque.No longer availableDim. h: 25 & 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#145Een 14 karaats wit gouden halssnoer bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Un collier en or blanc 14 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 9,16 gEstimate: € 700 / 800 -
#654Een oude autoreiskoffer van leder met koperen sluitingen. Binnenin twee uitneembare lades.
Coffre ancien d’automobile en cuir. Fermoirs en cuivre. L’intérieur à deux tiroirs amovibles.No longer availableDim. 38 x 85 x 49 cmEstimate: € 80 / 100


