Other lots in this auction
-
#559“Bloesems”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
”Floraisons”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#372Ivoren Christus, ingelijst. XIXde eeuw
Un Christ en ivoire encadré. XIXième siècle.No longer availableDim. 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#185Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,42 ct.
Une bague en or blanc de 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,42 ct.No longer availableDim. 3,11 gEstimate: € 800 / 1000 -
#223“Classicistische voorstelling van een vrouwelijk naakt op een leeuwin”. Een groep van wit marmer. Gerestaureerd. Onder presenteervitrine.
”Représentation classique d’un nu féminin sur une lionne”. Un groupe en marbre blanc. Sous vitrine de présentation.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#346Een reeks van vier stoelen van grijsgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug en gecanneleerde poten.
Une série de quatre chaises en bois à patine grise, style Louis XVI, dos cannés et pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#108“Bloemenmeisje”. Een bronzen beeld naar een werk van Moreau.
”Jeune fille au fleurs”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Moreau.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 120 / 200 -
#667Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.
Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.No longer availableDim. H. tot. 102 cm cmEstimate: € 80 / 120 -
#172J. Devuyst“Vrouw met mand in een dorpje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Femme au panier dans un village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 100 -
#171Een replica van een meesterstuk van deels zwartgepatineerd hout in de vorm van een wenteltrap.
Une réplique d’une pièce de Maître en bois à patine noir en forme d’escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 260 / 300 -
#521Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.
Un grand vase à couvercle en porcelaine avec un décor d’après une oeuvre du Japon.No longer availableDim. H.68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#409Een glazenservies van geslepen kristal in vier formaten, waarbij een model met groene kelk. +/- 30 stuks.
Service de verres en cristal taillé aux quatre formats, dont un modèle partiellement vert. ± 30 pièces.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#18Een paar koperen processielampen. We voegen er vier glazen lampenkappen aan toe.
Deux lampes de procession en cuivre. Nous ajoutons quatre abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 30 / 50


