Other lots in this auction
-
#579“Constructivistisch stadszicht”. Plakkaatverf op papier. Draagt een handtekening op de passe-partout: Seibert.
”Vue sur la ville constructive”. Gouache sur papier. Porte une signature sur le passe-partout: Seibert.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#135Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van ± 1,86 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et une tanzanite ayant un poids total de ± 1,86 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 900 / 1000 -
#668Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#309Louis Belen“Impasse Bruxelles”. Aquarel op papier.
”Impasse Bruxelles”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#263Een kleine glazen halllantaarn versierd met bloemen.
Une petite lanterne de vestibule en verre décoration de fleurs.No longer availableDim. glas l: 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#543Een grote Japanse cloisonné schotel. Tijdperk Mei-ji.
Un grand plat japonais cloisonné. Epoque Mei-ji.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 160 / 180 -
#306Een XVIIIe eeuwse eikenhouten dekenkist.
Un coffre à couvertures en chêne, XVIIIième siècle.No longer availableDim. 61 x 118 cmEstimate: € 120 / 200 -
#783Een lot van drie diertjes van meerkleurig aardewerk van Makkum, bestaande uit een meerkleurige koe, een fazant en een een geit in blauw-wit. De laatste met een ontbrekende hoorn.
Un lot de faïence polychrome de Makkum comprenant trois petits animaux: une vache, un faisan et une chèvre bleue-blanche (une corne manquante).No longer availableDim. h: 7 - 12 cmEstimate: € 25 / 35 -
#613Een antiek flesvaasje van meerkleurig aardewerk met een bladerdecor.
Petit flacon ancien en faïence polychrome à décor de fleurs.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#207“Pierrot met poedel”. Een bronzen beeld naar een werk van Barye.
”Pierrot et son caniche”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Barye.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 190 / 210 -
#396Een handgeknoopte wollen Hamadanloper. Enige slijtage.
Couloir Hamadan en laine. Noué main. Quelques usures.No longer availableDim. 290 x 108 cmEstimate: € 50 / 70 -
#78Een lot van zes handtassen.
Un lot de six sacs à mains. .No longer availableEstimate: € 100 / 120


