#528Afrikaans ritueel slagwapen.
#435Een art deco vaas van glas. Barst.
#73Een fruitschaal van zilver. Gemerkt Elandt.
#174“Landschap naar de XVIIde eeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage d’après le XVIIième siècle”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 140 cmEstimate: € 280 / 340 -
#41Een paar messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
#639“Parade”. Gouache op zijde. Chinees werk.
#662DragonAcht modeltanks op schaal 1:35 als bouwpakketten:- JSU-122S/152 Tank destroyer.- JS-2 Stalin II.- M26A-1 Pershing.- Jagdtiger Henschel production type Sd. kfz.186.- ZSU-23-4V1 Shilka.- T_72 w/ERA.- BMP-2E Afghanistan.
Huit modèles de blindés à construire, échelle 1:35:- JSU-122S/152 Tank destroyer.- JS-2 Stalin II.- M26A-1 Pershing.- Jagdtiger Henschel production type Sd. kfz.186.- ZSU-23-4V1 Shilka.- T-72 w/ERA.No longer availableEstimate: € 80 / 90 -
#570WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#118Robert Van de VeldePeriod: 1895-1978“Ingetogen vrouw”. Terra cotta gesigneerd.
”Femme réservée”. Une statue en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#455SchmidEen pendule in de stijl van Neuchatel.
Une pendule, style Neuchatel.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 60