#77Een paar kleine zilveren kandelaars op vierkante voet.
#370Een halsketting met schakels van zilver bezet met marcassiet.
#87DelheidEen lot van 3 stuks zilveren kelkjes, peper & zout en mosterd. Gemerkt.
A lot of 3 silver chalices pepper & salt and mustard. Marked.No longer availableDim. h14cm 300gEstimate: € 100 / 150
#203Een luchter met 6 lichtpunten en een paar vergulde wandlampen, telkens met 2 lichtpunten, bloem en blad vormen.
#228Léon VogelaarEen paar ronde bronzen plaquettes met voorstelling van Albert I en Elisabeth. Vergulde omlijsting. Ten gunste van de Foyer des Orphelins, Bruxelles.
#665Metalen vintage gynaecologiebank, verstelbaar.
#84Frans Bosteels“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#422Een klein bronzen kanon met houten vervoer met twee wielen. Draagt datum ‘1651’ en restanten van een wapenschild.
#528Een houten ronde tafel met centrale poot.
#638Een metaal, gepatineerde tulpen vaas met 5 bloemenhouders.
A metal, patinated tulip vase with 5 flower holders.No longer availableDim. h 33cmEstimate: € 75 / 100 -
"Landscapes with cows". A pair of XIXth century paintings, oil on panel.No longer availableDim. 28 x 36 cmEstimate: € 250 / 350