Similar lots by type
-
#233
Metalen kerstboom.
Un sapin de Noël en métal.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 70/100 -
#601
Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.
Un vase à couvercle, décoration de personnages. Travail chinois.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 700/800 -
#633
Vier gekleurde aardewerken potten.
Quatre pots en faïence polychrome.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#588
Chinese porseleinen bloempot met decor op gele fond. Haarscheur op de bodem.
Un pot à fleurs en porcelaine chinoise avec un décor sur fond jaune. Cheveu dans le fond.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 220/260 -
#638
Rode Murano vaas.
Un vase Murano, rouge.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50/60 -
#667
Olie-en azijnstel met twee karafjes.
Huilier-vinaigrier avec deux petites carafes.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 40/60 -
#576
Ronde tafel in Empirestijl.
Table ronde de style Empire.No longer availableDim. Ø 83 cmEstimate: € 320/400 -
#231
Bronzen kikker.
Une grenouille en bronze.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 65/75 -
#545
Art Deco hanglamp.
Une lampe art déco.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#316
Stoel en poef naar een ontwerp van Eames. Melkwit lederen bekleding.
Chaise et pouf d’après le modèle célèbre d’Eames. Recouvert de cuir clair.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#197
Bronzen teckel.
Un teckel en bronze.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 200/220 -
#587
Flesvaas met witte draak op blauwe achtergrond.
Un vase bouteille avec un dragon blanc sur fond bleu.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 160/180 -
#623
Gemberpot versierd met vogels.
Un pot à gingembre, décor d'oiseaux.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 60/70 -
#618
Bronzen koro op losse voet versierd met een bloemmotief.
Un koro en bronze sur pied, décoration de fleurs.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 55/65 -
#637
Bulldog van composiet.
Un bouledogue en composite.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 40/60 -
#648
Cloisonné tempel met zuiltjes.
Un temple en cloisonné avec colonnes.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 40/50 -
#549
Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
Deux services à verres partiels en verre incolore. 44 pièces.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#187
Bronzen olifant op zwart marmeren voet.
Un éléphant en bronze sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 180/220 -
#628
Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.
Trois pots en faïence, décor en bleu et blanc.No longer availableDim. 1 x Ø 26 cmEstimate: € 40/60 -
#609
Venetiaanse luchter met 6 lichtpunten en geblazen glazen bloemen.
Lustre vénitien à 6 lumières et aux fleurs en verre soufflé.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 80/120 -
#550
Een glasservies van gegraveerd glas voor twaalf personen, bestaande uit aperitiefglazen, witte- en rodewijnglazen, champagnefluiten en waterglazen. Eén champagnefluit manco.
Service de verres en verre gravé pour 12 personnes comprenant des verres à apéritif, des verres à vin rouge et blanc, des flûtes à champagne et des verres à eau. Une flûte manque.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#590
Lantaarn van brons en glas.
Lanterne en bronze et verre.No longer availableDim. H: 79 cmEstimate: € 160/200 -
#525
Paar ballonvormige wandkandelaars.
Une paire de candélabres murales en forme de ballon.No longer availableDim. H: 60 cmEstimate: € 70/100 -
#422
Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.
Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.No longer availableDim. h: 18 - 39 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#86
Een sobere eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Un coffre en chêne sobre.No longer availableDim. b: 116 cmEstimate: € 200/220 -
#768
Een eikenhouten rekje met een wapenschild met zes meerkleurig en verguld porseleinen miniatuurkruikjes van Limoges.
Une petite étagère en chêne avec un écusson et six cruches en porcelaine de Limoges polychrome aux dorures.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 25/40 -
#753
Een porseleinen poppenserviesje. Restauraties.
Une dînette en porcelaine, restaurations.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#266
Een eikenhouten commode met drie laden in Lodewijk XVI-stijl. Onder het blad een secreet met vier kleine schuifjes. XIXe eeuw.
Une commode en chêne à trois tiroirs, style Louis XVI. En dessous de la tablette se trouve un compartiment secret pour bijoux avec quatre petits tiroirs. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 136 cmEstimate: € 400/600 -
#42
“Visions of the first Americans”. Een boek met foto’s van Edward S. Curtis met tekst van Don Gulbransen. Chartwell books Inc, 2006.
"Visions of the first Americans". Un livre avec des photographies de Edward S. Curtis et texte de Don Gulbransen. Chartwell books Inc, 2006.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#100
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten in spiraalvorm met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants en spirale ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 4,02 gEstimate: € 1700/1900 -
#799Sidy. Hall Bury Strt. Bloomsby
Twee kaarten in lijst:- “A.D. 1828. End of the General Peace”. Een kaart van Sidy. Hall Bury Strt. Bloomsby uit 1830.- “Turcici Imperii Descriptio”. Een reproductie van een kaart van Abraham Ortelius.
Deux cartes encadrés:- “A.D. 1828. End of the General Peace”. Une carte de Sidy. Hall Bury Strt. Bloomsby, 1830.- “Turcici Imperii Descriptio”. Une reproduction d’une carte d’Abraham Ortelius.No longer availableDim. 35 x 52 cm & 41 x 51 cmEstimate: € 60/100 -
#217Eugène CartierPeriod: 1861-1943
“Zeehond”. Bronzen beeldje op houten sokkel. Gesigneerd.
"Phoque". Une statue en bronze sur socle en bois. Signée.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 100/150 -
#780
Een XIXe eeuws spinnewiel.
Rouet ancien. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 20/30 -
#702J. Cooper
“Schots landschap met runderen”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1863.
"Paysage et boeufs d'Ecosse". Huile sur carton. Signé et daté 1863.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 200/300 -
#520
Een plaquette van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vissen.
Une plaquette en porcelaine de Chine avec un décor polychrome de poissons.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#252
“Havenzicht”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Paulus.
"Vue sur le port". Techniques mixtes. Porte une signature: Paulus.No longer availableDim. 31 x 46 cmEstimate: € 100/180