Similar lots by type
-
#442Bertha SchiltzPeriod: Antwerpen 1901 - 1990
Twee Scheldezichten. Olieverf op paneel en pastel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1972.
“Deux vues de l’Escaut”. Huile sur panneau et pastel sur papier. Signés et le panneau daté 1972.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#382Th. Hattier
“Landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Sentier de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 42 cmEstimate: € 30/50 -
#434Leo JordaensPeriod: 1944 - 2000
“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#752
Een lot van tien lijsten met schilderijen en grafiek.
Lot de dix cadres contenant des peintures et des gravures.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#769Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Moeder met kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère à l’enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#412A. Strybol
“Jongetje op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
“Petit garçon à la plage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#759Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60/80 -
#779
“Heilige Hiëronymus”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
“St-Jérôme”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 150/180 -
#44
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Beschadiging.
“Vue de village”. Huile sur toile. Sans signature. Dégât.No longer availableDim. 43 x 59 cmEstimate: € 30/40 -
#631Charles MertensPeriod: 1865 - 1919
Een lijst met drie olieverfstudies op paneel. Gesigneerd.
Cadre contenant trois études en huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 200/250 -
#444Van Hiel (?)
“Havenstad”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘72 (?)
“Ville portuaire”. Huile sur panneau. Signé et datée ‘72 (?).No longer availableDim. 15,5 x 36,5 cmEstimate: € 100/120 -
#754Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de fille”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#352
“Vrouw in traditionele klederdracht”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
“Femme habillée traditionnellement”. Huile sur panneau. Vers 1900.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 100/120 -
#762Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Jongetje als één van de drie koningen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petit garçon habillé comme un des trois mages”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#419
Een paar marines. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paire de marines. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 9 x 14 cmEstimate: € 100/150 -
#739Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Zittend naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu assis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#744Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#152Pieter Van HavermaetPeriod: 1834 - 1897
Twee portretten van een burgerkoppel. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1864.
Deux portraits d’un couple bourgeois. Huile sur toile. Signée et datée 1864.No longer availableDim. 10.0 x 77 cmEstimate: € 1000/1200 -
#364Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#42Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#764Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Vrouwenportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60/80 -
#749Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Stilleven met witte rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses blanches”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#429C. Van Reken
“Hoevezicht in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#452Bisardi
“Meisje met parasol”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Fille à l’ombrelle”. Huile sur panneau. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 26 x 12,5 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#667
Een olie- en azijnstel van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloemen en vogels.
Huilier-vinaigrier en porcelaine du Japon polychrome. Décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#6
Een schoenenkastje van gefineerd hout met een lade en een klapdeurtje.
Petit meuble d’appoint en bois de placage ouvrant à un tiroir et une abattante.No longer availableDim. b: 65 cmEstimate: € 20/30 -
#495
Een zakhorloge remontoir met vrijmetselaars symbolen. In werkende staat.
Remontoir des francs maçons. En état de marche.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#580Burberry
Een zwart lederen handtas.
Sac de soir en cuir noir.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#371Bing
Een speelgoedfornuis van gietijzer en koper met spiritusvuur.
Poêle à jouer en fonte et cuivre aux feux à l’alcool.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#227Charles Anfrie
“Messager d’amour”. Een bronzen beeldje”.
“Messager d’amour”. Statuette en bronze.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 440/500 -
#768
Een mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad. Tijdperk Victoria.
Guéridon en acajou à abattant. Epoque Victoria.No longer availableDim. B 80 cmEstimate: € 80/120 -
#276
Een een kaptafel van gesculpteerd notenhout in barokke stijl met vier laden en een rood marmeren blad.
Coiffeuse en noyer sculpté de style baroque à quatre tiroirs et à tablette en marbre rouge.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#509Jef Louis Van Leemputten
“Schapen in de weide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Moutons dans le pâturage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 250/350 -
#732
Twee etsen: - “Oude hoeve”. Ets. Gesigneerd ‘Dirk Baksteen’ en genummerd 81/100 buiten de plaat. - “De Van Straelenstoren”. Gesigneerd ‘J.Gorus’ buiten de plaat.
Deux eaux-fortes:-”Vieille ferme”. Eau-forte. Signée Dirk Baksteen et numérotée 81/100 hors planche.- “La Tour Van Straelen”. Signée Jaak Gorus hors planche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#737
Een grote fractie bergkristal.
Une grande pièce de cristal de roche.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#530Illinois Watch Case & Co
Een zakhorloge remontoir dubbele kast. Illinois Watch Case & Co.Elgin. U.S.A. Genummerd.
Remontoir à double boîtier. Illinois Watch Case & Co.Elgin. U.S.A. Numéroté.No longer availableEstimate: € 100/150