#476Beloutsj bidkleed van wol.
#134Een op perkament opgestelde pachtovereenkomst. Engeland, 1769.
#877Een antiek gedreven roodkoperen processiekruis.
#840Primex (Märklin)3 goederenwagons ( 4587, 440, 4581).
#96Een eikenhouten commode met drie laden.
#148“Madonna met kind”. Een gipsen voorontwerp voor een houten beeldhouwwerk. Antwerpen, XIXe eeuw. Gebruikt als gevelversiering. Hoofd van Christus manco.
”Vierge à l’Enfant”. Un projet de statue en bois fait en plâtre. Anvers, XIXème siècle. Utilisation comme décoration de façade.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#831Een paar verzilverd metalen kandelaars.
#162Een rechthoekige vergulde spiegel met barokke versieringen bovenaan.
#816Een Chinees wollen karpetje.
#570Een notenhouten speeltafel met een draaiend klapblad en een tussenblad.
Une table de jeu en noyer à tablette tournante et entretoise.No longer availableDim. 64 x 45 cmEstimate: € 40 / 60